Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: To nie szczur. To bryłka ciasta (wideo)

Utworzony przez Fafluśniak, 24 stycznia 2013 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Oops. Wygląda na to że zamist dostac odszkodowanie trzeba jej będzie samej zabulić... Na miejscu firmy bym się nie pierdzielił z pozwem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie wszyscy tacy madrzy.Jestem ciekawa co wy byscie zrobili gdyby was takie cos spotkalo.Potulnie poszlibyscie do sanepidu?Watpie.Postapili byscie pewnie tak samo jak ta pani rozpowrzechniajac ta wiadomosc.Oczekiwaliscie ze zrobi sekcje zwlok czy co?Udali sie przeciez do sklepu zeby wyjasnic sytuacje i podejrzewam ze mieli opakowanie ze soba wiec kierowniczka sklepu tez wywnioskowala ze to "szczur". Kupujac produkt danej firmy o wspomnianej renomie powinnam miec gwarancje ze zadnych niespodzianek w srodku nie znajde i bez wzgledu na to czy to ciasto czy jakies inne obce cialo. Z tego co sie orientuje to ta pani ktora zrobila caly raban nie domagala sie odszkodowania ale swoim apelem chciala ostrzec inne matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma szczura ale kaszka jest zanieczyszczona i nadal nie wiadomo czym wiec nie jest tak różowo dla producenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Nestle na waszym miejscu pozwal bym babe do sądu, Nie sprawdzila a od razu zrobila panike na cala Polske.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja najpierw sama bym to sprawdziła, niepotrzebna afera !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Jestescie wszyscy tacy madrzy.Jestem ciekawa co wy byscie zrobili gdyby was takie cos spotkalo.Potulnie poszlibyscie do sanepidu?Watpie.Postapili byscie pewnie tak samo jak ta pani rozpowrzechniajac ta wiadomosc.Oczekiwaliscie ze zrobi sekcje zwlok czy co?Udali sie przeciez do sklepu zeby wyjasnic sytuacje i podejrzewam ze mieli opakowanie ze soba wiec kierowniczka sklepu tez wywnioskowala ze to "szczur". Kupujac produkt danej firmy o wspomnianej renomie powinnam miec gwarancje ze zadnych niespodzianek w srodku nie znajde i bez wzgledu na to czy to ciasto czy jakies inne obce cialo. Z tego co sie orientuje to ta pani ktora zrobila caly raban nie domagala sie odszkodowania ale swoim apelem chciala ostrzec inne matki.
najpierw bym to sprawdziła sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli dopuscili do tego ze znalazlo sie tam SUROWE CIASTO to skad pewnosc czy jutro faktycznie nie znajdzie sie tam SZCZUR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A guzik prawda! Kamila,jak każda normalna matka,przestraszyła się o zdrowie swoich dzieci i dlatego nagłośniła sprawę i jestem pewna,że przez myśl jej nie przeszła kwestia pozyskania z tego jakichkolwiek korzyści.Na szczęście okazało się,że to tylko ciasto,a kamień spadł jej z serca.A to,że się troszczy o dobro swoich dzieci to akurat o niej dobrze świadczy.Jak widać pomimo swojego młodego wieku jest bardziej rozsądna i ułożona niż wiele -wydawałoby się-dojrzalszych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Jestescie wszyscy tacy madrzy.Jestem ciekawa co wy byscie zrobili gdyby was takie cos spotkalo.
Zgłosili byśmy do sanepidu a nie do "fejsbuka". Ale skoro "fejsbuk" zastępuję wszystkie instytucje, sanepid, sądy, policję itd to o czym dyskutować. Ciekawe jak byś się poczuła gdyby ktoś publicznie ogłosił że jesteś ............. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie, skad tam surowe ciasto !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne że ciasto ! takie kaszki jedzą małe dzieci ! nic innego tam nie powinno się znaleźć ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Jestescie wszyscy tacy madrzy.Jestem ciekawa co wy byscie zrobili gdyby was takie cos spotkalo.Potulnie poszlibyscie do sanepidu?Watpie.Postapili byscie pewnie tak samo jak ta pani rozpowrzechniajac ta wiadomosc.Oczekiwaliscie ze zrobi sekcje zwlok czy co?Udali sie przeciez do sklepu zeby wyjasnic sytuacje i podejrzewam ze mieli opakowanie ze soba wiec kierowniczka sklepu tez wywnioskowala ze to "szczur". Kupujac produkt danej firmy o wspomnianej renomie powinnam miec gwarancje ze zadnych niespodzianek w srodku nie znajde i bez wzgledu na to czy to ciasto czy jakies inne obce cialo. Z tego co sie orientuje to ta pani ktora zrobila caly raban nie domagala sie odszkodowania ale swoim apelem chciala ostrzec inne matki.
Aha czyli jak znajde w paczce chipsów jeden spalony kawałek to znaczy, że moge od razu napisać na "fejsbuku" NIE KUPUJCIE CHIPSÓW FIRMY ..... BO ZNALAZŁEM KAWAŁEK SPALONEJ GUMY i siać panike? Rozumiem strach rodziców ale najpierw się sprawdza, a potem robi afere w internecie. P.S. Żeby pomylić sierść z drobinkami kaszki to trzeba....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie jest napisane, że to surowe ciasto, tylko coś co ciasto przypomina. Równie dobrze może to być po prostu zbrylona kaszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi to wygląda dalej na szczura, a cała sprawa jest PODEJRZANA. NIE KUPIE KASZEK NESTLE NAWET DLA PSA. Tylko polskie produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ch*j bombki strzelł odszkodowania nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
INTERNAUTKA zawiniła???? Ludzie zastanówcie sie co wy piszecie?? Fakt, to nie byl szczur ale SUROWEGO CIASTA w kaszce ktora podaje sie dzieciom od 4 MIESIACA ZYCIA chyba tez byc nie powinno PRAWDA?? Winnego trzeba szukac przy procesie produkcji a nie w matce ktora wystraszyla sie ze mogla zrobic krzywde dziecku przez czyjes NIEDOPATRZENIE!!!
To nie surowe ciasto tylko zbrylona kasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myśle że dziewczyna lub jej mąż jak robił kaszkę dzień wcześniej chlapnął wodą/mlekiem do środka i ta zgestniała i się zbryliła, hmmm ja był pewnie najpierw sprawdziła czy aby napewno to zwierzak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
INTERNAUTKA zawiniła???? Ludzie zastanówcie sie co wy piszecie?? Fakt, to nie byl szczur ale SUROWEGO CIASTA w kaszce ktora podaje sie dzieciom od 4 MIESIACA ZYCIA chyba tez byc nie powinno PRAWDA?? Winnego trzeba szukac przy procesie produkcji a nie w matce ktora wystraszyla sie ze mogla zrobic krzywde dziecku przez czyjes NIEDOPATRZENIE!!!
całkowita prawda.. co robiło tam surowe ciasto? i co mogło stać się dziecku po jego zjedzeniu? o tym powinniście pomyśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czaknoris napisał:
To nie surowe ciasto tylko zbrylona kasza.
a może zbrylone GÓWNO, bo ktoś nasrał do zbiornika?? NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIE PRODUKTÓW NESTLE Tylko polskie produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy rodzice będą równie przestraszeni otrzymując wezwanie do sądu w sprawie odszkodowania jak wtedy gdy zobaczyli "szczura" w kaszce.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...