Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął część Leclerca (wideo)

Utworzony przez motor lublin, 25 lipca 2008 r. o 10:55 Powrót do artykułu
dyrektor tego blaszaka powinien wyleciec z hukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje tam od 1,5 roku i powiem wam że takie przekrety jak ti sie robi to głowa mała.. Sam nie raz myelm wedliny i pakowałem w worki próżniowe, a to tylko wierzchołek góry... Powiem tylko tak..My nie jesteśmy jedyni w Lublinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biznes kochani.... biznes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak zwany wolny rynek , którego chciał naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Prezesie Wawerek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, w Realu widziałem przy stoisku z pieczonymi kurczakami "trzeciej świeżości" całkiem sporego karalucha. Biedak chyba spróbował, któregoś kurczaczka bo już nie żył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często w sklepie widzę nabiał przeterminowany ,chleb tostowy z pleśnią i gdy zgłaszam to komuś z obsługi mało kiedy jest jakaś reakcja na to,poprostu towar leży nadal następnego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazus jak zwykle załadowała kretynski materiał filmowy.......... nie dość, że pisac nie umie to jeszcze bierze się za filmiki- ......... widzisz i nie grzmisz........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUż nie jeden raz internauci na łamach Gazety wypowiadali się negatywnie nt.Leclerka przy Turystycznej (i innych hiper).Tam sanepid powinien zaglądać przynajmniej 2 razy w tygodniu. Jednym słowem syf,kiła i mogiła.No i ten towar.Nie tylko spożywczy ale i inne artykuły tojeden wielki bubel.Już nie daję się nabrać na takie badziewie i syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gal anonim napisał:
Heh, w Realu widziałem przy stoisku z pieczonymi kurczakami "trzeciej świeżości" całkiem sporego karalucha. Biedak chyba spróbował, któregoś kurczaczka bo już nie żył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest jakiś sklep który polecacie ? rzeczywiście leclerc to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policzkiewicz. Wreszcie ktoś w tym mieście robi porządek z syfem. Ciekawy jestem ile Panu starczy sił. Aby jak najwięcej. Byłem wczoraj w knajpie. Restauratorzy już sie boją. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze wreszcie ktoś wykonuje należycie swoją pracę i dba o interes klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta tylko cierpią pracownicy na tym bo muszą siedzieć po drugiej zmianie i sprzątać cały sklep a i tak nie mają tam dobrze z tym "prezesem" sadystą i kanciarz !!!sprzątać powinni WAWEREK i ska.a nie pracownicy jak se nie umie poradzić ze sklepem to niech se wraca skąd przyszedł i niech sie zajmie może "grafiką komputerową"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu akurat grafiką komputerową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być normalnie jak prezes ma dożywotnią funkcje , a dyrektor nie do ruszenia ,tylko żony przerzucają z jednego do drugiego marketu ! I tylko wykorzystać pracowników i dostawców ! Ja zakupów tam nie robie i nie polecam ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
tak jest syf bo nie ma ludzi do pracy i za byle co nie daje sie upomnien czy nagan,jak3 lata temuwtedy prawie kazdy bal sie wlasnego cienia,a do tej pory pracownikow uwaza sie za zlodziei i ich sie pilnuje.A mozeby tak podwyzki dla wytrwalych,mowie o szarych pracownikach,?co?ale po rowno,bo oni nie maja drugich dochodow kilkakrotnie wyzszych od swoich pensji jak kierownictwo,to by zmobilizowalo ich do pilnowania porzadku i czystosci na dzialach,a wystarczylo tylko 2 razy w miesiacu polki powycierac na spozywce.A mysz to i do domu wejdzie,wiec nie ma sie co dziwic,ze i tam sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest wina pracowników tylko kierownictwa gdyż z tego co mi wiadomo juz jakis czas temu jeden z kierowników dostarczyl pani prezes informacje o podobnych sytuacjach a ona w "nagrodę" czyniła go zwykłym pracownikiem, pracownicy rozkładający towar nie sa niczemu winni gdyż nieo szukujmy sie oni robia to co maja nakazane z góry szkoda ze i tak wszystko najbardziej odbije sie na tych ludziach ktorzy zarabiaja tam 800-900 zł za dźwiganie i rozładowywanie czasem nawet kilkuset kilogramowych palet z towarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w Leclercu to tylko pracownicy wiedzą i nigdy nie wyjdzie na światło dzienne! panuje tam mobbing totalny przez pana Barwińskiego a tą sprawą powinna się zająć inspekcja pracy choć wątpię żeby to pomogło. Te przeterminowane kasze zamawiał sam dyrektor z tego co wiem (jakieś tam jego układy) i powinni go za to wywalić choć wątpię żeby się tak stało. Wszystko to odbiło się na pracownikach bo musieli po godzinach sprzątać ten cały bajzel i nikt im za to nawet złamanego grosza nie zapłaci tak jak w dawnej "Biedronce". Moim zdaniem powinni zamknąć to w cholerę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie leclerc to parokrotnie zauważyłam w tym sklepie pewnego bezszczelnego pana co okazało się że jest to pan kierownik ochrony z chęcią bym wolała aby został pan z bazaru lss jest to kulturalny pan pszeszkolony a nie taki co na sam widok psuje zdrowie nie tędy droga każdy by chciał zarobić ale nie każdy ma predyspozycję wszelkie nerwy i słowa należałoby ukryć trzeba poprostu być stanowczym ale i wysłuchać klienta a potem stanąc w obronie lub wyjaśnić sprawę a nie wypychać klienta obrzucając wulgarnymi słowami wychódż ze sklepu takie niestety zachowanie spotkało mnie ze strony pana kierownika leclerc przy turystycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...