Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął delikatesy w Lublinie: Spleśniała żywność

Utworzony przez Wiesia z Siemiatycz, 3 lipca 2012 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Niszczą kultowe delikatesy koło Parku Saskiego. Zniszczyli legendarne Kino Cosmos to się teraz za delikatesy uwzięli. Węszę grubszą sprawę. A ten samepid? Węszą tylko i węszą... Co się czepiają kierowniczki sklepu? Mamy wolny rynek: nie chce to nie kupuję, a jak kupuję to znaczy się, że mnie towar pasuje. Chyba proste? Niedługo to do waszych domów ten sanepit zacznie węszyć, czy soie przez przypadek przeterminowanym cukrem herbaty nie posłodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chodziło o ser pleśniowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się ,że jakby to był jakiś zagraniczny hipermarket to Sanepid nie był by taki skory do interwencji i przymknął by oko ! Mocni to oni są ale wobec polskich sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie Stokrotkę na Willowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adg napisał:
pewnie chodziło o ser pleśniowy [/quote] [quote name='adg' timestamp='1341338730' post='645414'] pewnie chodziło o ser pleśniowy
Nie tylko o ser pleśniowy,lecz również o czerstwe suchary i precle też tam "poszło"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w pobliżu sklepu i wiem jak bylo. sama wielokrotnie chcialem zglosic co sie dzieje w tym sklepie do sanepidu. nie brońcie właścicielki bo sprzedawala przeterminowana rzeczy z premedytacją! Kilkakrotnie zwracałem uwagę na przeterminowane rzeczy, pokazywałem palcem i nic, nawet sie nie zawstydziła. Nie usuwała tych rzeczy z półek! ciastka, batony, warzywa, wędliny "ulepszane" na zapleczu, nawet jedzonko dla niemowlaków (słoiczki)i wiele innych... klienci zwracali uwage na to a ona sobie nic nie robiła, dalej sprzedawała. pieczywo zawsze przeterminowane bo przywożone dwa razy w tyg i wystawiane zawsze to stare a nowsze czekało na swoja kolej - czesto po terminie też sprzedawane. Kobieta powinna dostac kilkadziesiat tysiecy a nie 500zł!!! Kobieta i jej cała rodzinka, która tam sprzedawała, powinna odpowiadać za świadome narażenie zdrowia klientów!!!!! a swoja droga to nie żadne kultowe delikatesy tylko nowe bo dzisłały bodajrze od lutego. Swoja droga klientów mieli dziesieciu dziennie, bo każdy zdążył poznac "ofertę" sklepu po pierwszych zakupach i szedł tylko z musu jak czegoś nie było w sąsiednim sklepiku. Czyli panie sprzedające nawet z nudów powinny się czepić "przegladania" towarów. swoja drogą obsługa tez pozostawiała duzo do życzenia- nawet dzień dobry czy do widzenia nie umieli odpowiedzieć. Właścicielka - wielka Dama, co sie bedzie unizała przed klientem i dzień dobry odpowiadała... nie mówiąc o słowie "dziękuję" po odejsciu od kasy... Ciesze się z obrotu sprawy ale kara... śmieszna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie widze ze nie macie co robic sami ze soba tylko zajmujecie sie plotkami, skad wiecie jak bylo naprawde?? byliscie podczas wizyty pan z sanepidu?? nie, wiec skad mozecie wiedziec jak bylo??? ja tam kuuje i kupowac bede bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo kupic nic po terminie!!! i z paragonami nie jest tak jak mowi wielce poszkodowany klient z osiedla ja nie mam zastrzezen co do sklepu!!!!! a ludzie jak szukali sensacji tak jej szukaja i szukac bedaie, takie zycie!!!! PS> ciekawe czy ty pokazales "klase" podczas wejscia do sklepu, sadzac po takim oczernianiu raczej nie sadze pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poza tym "inteligentny czlowieku" na daty sie patrzy i jak cos jest nie tak to sie nie kupuje!!!! nie nauczylo cie zycie ?? prostackie zachowanie i tyle!!!! zenada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poza tym "inteligentny czlowieku" na daty sie patrzy i jak cos jest nie tak to sie nie kupuje!!!! nie nauczylo cie zycie ?? prostackie zachowanie i tyle!!!! zenada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...