Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął firmę cateringową \"Rejs\"

Utworzony przez mosquito, 8 kwietnia 2011 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Tylko w ogromnym bajzlu takie barachło może funkcjonować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://urlwebtool.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcami na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą często zostają przypadkowi ludzie ,nierozumiejący czym jest odpowiedzialność i właściwy wizerunek firmy.Jak widać niewidzialna ręka rynku potrafi być ubabrana i ubrana w rękawiczkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie radio jak zwykle lubi sobie pofantazjować ja tam jestem zadowolona przynajmniej dziecku smakuje i się nie zatruło a w bursie obok to nawet sepsa nikomu nie przeszkadzała i radio to nie zainteresowało ? dziwne bo ja od razu wypisałam córkę z obiadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CZASAMI SOBIE ZAMAWIAŁAM TAM OBIADY I NIE NARZEKAM MOŻE TROCHĘ DROGIE ALE SMACZNE A Z TYM RADIEM I SANEPIDEM TO NIECH SOBIE W DOMU ROBI PORZĄDKI BO CZSAMI TROCHĘ PRZESADZAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo to nie czepia sie teraz głupi sanepid czy taka pani jak ma remont w domu to nie gotuje ? pewnie je w Mc Donald's
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwiazdeczka napisał:
kogo to nie czepia sie teraz głupi sanepid czy taka pani jak ma remont w domu to nie gotuje ? pewnie je w Mc Donald's
jesteś "blondi" czy tylko udajesz gwiazdeczko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczniem w szkole muzycznej i od dwóch lat nie jem obiadów z "rejsu" ponieważ: 1.są kosmicznie drogie od 6-7,5 za zupę i drugie danie 2.są niesmaczne, w bursie (budynek obok) obiad kosztuje 4,80(zupa + drugie danie) jest jeden "rozmiar" i są naprawdę smaczne. Dzisiaj widziałem, że "rejs" przywiózł obiady do szkoły, ale były one zapakowane w opakowania jednorazowe, a na pytanie czemu tak jest pracownik odpowiedział "nie wiem". To jest jeden wielki szajs i radzę, aby rozsądni rodzice wypisali swoje dzieci z tych "obiadów" jeśli nie chcą, żeby ich pociechy się zatruły. Serdecznie pozdrawiam Pana Agacińskiego, dzięki któremu mamy tak pyszne obiadki w naszej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie dzieki, ze sanepid zadzialal w tym przypadku. Wiecej takich akcji a moze uda sie zredukowac syf w takich miejscach. Jak tak mozna, zarabiac kosztem zdrowia dzieci,proponuje jako kare zeby wlasciciele tej firmy zjedli na oczach Pan z Sanepidu ta przeterminowa zywnosc. Wstyd panowie prezesi, zycze im zeby ich dzieci tez najedli sie przeterminowanych obiadkow.Mam nadzieje, ze kara bedzie odpowiednia dla tych brudasow!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń OSM napisał:
Jestem uczniem w szkole muzycznej i od dwóch lat nie jem obiadów z "rejsu" ponieważ: 1.są kosmicznie drogie od 6-7,5 za zupę i drugie danie 2.są niesmaczne, w bursie (budynek obok) obiad kosztuje 4,80(zupa + drugie danie) jest jeden "rozmiar" i są naprawdę smaczne. Dzisiaj widziałem, że "rejs" przywiózł obiady do szkoły, ale były one zapakowane w opakowania jednorazowe, a na pytanie czemu tak jest pracownik odpowiedział "nie wiem". To jest jeden wielki szajs i radzę, aby rozsądni rodzice wypisali swoje dzieci z tych "obiadów" jeśli nie chcą, żeby ich pociechy się zatruły. Serdecznie pozdrawiam Pana Agacińskiego, dzięki któremu mamy tak pyszne obiadki w naszej szkole
Czyżby ktoś robił sobie taką prymitywną reklamę na forum? Bo jak jesteś uczniem, to chyba masz problemy z nauką z takim myśleniem. Kosmicznie drogie obiady za 6 - 7,5! Dobre, dawno się tak nie uśmiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan nosek napisał:
Czyżby ktoś robił sobie taką prymitywną reklamę na forum? Bo jak jesteś uczniem, to chyba masz problemy z nauką z takim myśleniem. Kosmicznie drogie obiady za 6 - 7,5! Dobre, dawno się tak nie uśmiałem.
A co w tym smieszego?! Dzieci czy mlodziez to nie pasibrzuchy liczace tylko zera na koncie i nie porzebuja jesc nie wiadomo czego. Skoro obok jest wybor za 4,80 to chyba lekka roznia? Jakbys pomyslal, bo chyba sam masz tym problemy to przy cenie 6-7,5 a 4,80 to co 5 obia jest za darmo. Proponuje wracac do szkoly na matematyke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan nosek napisał:
Czyżby ktoś robił sobie taką prymitywną reklamę na forum? Bo jak jesteś uczniem, to chyba masz problemy z nauką z takim myśleniem. Kosmicznie drogie obiady za 6 - 7,5! Dobre, dawno się tak nie uśmiałem.
A co w tym smieszego?! Dzieci czy mlodziez to nie pasibrzuchy liczace tylko zera na koncie i nie porzebuja jesc nie wiadomo czego. Skoro obok jest wybor za 4,80 to chyba lekka roznia? Jakbys pomyslal, bo chyba sam masz tym problemy to przy cenie 6-7,5 a 4,80 to co 5 obia jest za darmo. Proponuje wracac do szkoly na matematyke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto te obiady w ogole wydawał w tej szkole pewnie emerytki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHODZIŁAM TAM KIEDYŚ DO SZKOŁY TA SZKOŁA JEST DLA BARANÓW I BARDZO ŻLE WYCHOWANYCH DZIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Agi Skoro chodziłaś do tej szkoły to sama wiesz że do niej trafiają dzieci utalentowane. Na brak talentu nic się nie poradzi.........., wnioskuję że trochę Ci żal, ale nie możesz obrażać innych. Szkoła i RR trochę zawiniła nie kontolując rejsu. Wczoraj dzieci dostały obiad ale już z innej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
A co w tym smieszego?! Dzieci czy mlodziez to nie pasibrzuchy liczace tylko zera na koncie i nie porzebuja jesc nie wiadomo czego. Skoro obok jest wybor za 4,80 to chyba lekka roznia? Jakbys pomyslal, bo chyba sam masz tym problemy to przy cenie 6-7,5 a 4,80 to co 5 obia jest za darmo. Proponuje wracac do szkoly na matematyke.
Panu, Panie Stefanie, proponuję użyć mózgu (zakładam, że Pan go posiada)i zastanowić się na następującycm zadaniem matematycznym: na cenę obiadu składają się koszty składników oraz przygotowania (łącznie z zarobkami kogoś, kto gotuje, dowozi itd.). Biorąc pod uwagę to wszystko cena 4,80 zł za obiad dwudaniowy śmierdzi kantem na odległość. Ale skoro Pana logika jest taka, że aby się tanio nażreć, to smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro w poniedziałek ma być u nich sanepid i będą mogli dalej prowadzić ten catering to by oznaczało że nie jest tak z nimi zle może i rzeczywiście prasa troche przesadziła przecież pani która ten interes prowadzi nie może sobie pozwolić na takie uchybienia myśle że nie jest aż taka głupia oczywiście jej nie bronie to jest tylko moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zuza - pani ma podpisane umowy i jej to rybka, jedzenie ma być zrobione i dostarczone do szkół. Lepiej żeby się ktoś w porę taką placówką zajął, skontrolował i zamknął jeśli jest taka potrzeba. Taki artykuł to też jest dobry bodziec by ruszyć cztery litery i zmierzać ku poprawie jakości ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
@zuza - pani ma podpisane umowy i jej to rybka, jedzenie ma być zrobione i dostarczone do szkół. Lepiej żeby się ktoś w porę taką placówką zajął, skontrolował i zamknął jeśli jest taka potrzeba. Taki artykuł to też jest dobry bodziec by ruszyć cztery litery i zmierzać ku poprawie jakości ;>
może i masz racje ale ja kiedyś tam pracowałam i nie przypominam sobie zeby kazała gotować z przeterminowanych produktów zawsze pilnowała wszystkiego i pamiętam ją z dobrej strony wiesz jestem chyba w szoku i może do niej zadzwonię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...