Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął kebab Super Zbieracza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 11:20 Powrót do artykułu
trzeba być skończonym debilem aby u śmieciarza jeść cokolwiek tzw. polski kebeb to jest polskie gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś dobry Polak katolik mu pomógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny człowiek, media i różni naturszczycy go wykorzystują, a później ośmieszają, facet pewnie ma rentkę, a jak nie to powinien dostać i zbierać sobie butelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jakieś kpiny. Oczekiwać zasad higieny w barze z kebabami,to tak szukać dziewicy w burdelu i liczyć na purytanizm pracujących tam dziewczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak ma się dobrze...przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie brudas umyje a nie kebaba robi śmierdziel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym kebabie i Super Zwieracz nie wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać kebab u Prawdziwego Polaka się ma dobrze i mnie to nie dziwi... Grzesiu dasz rade nie przejmuj się hejtem ludzi którzy tylko potrafią pluć po za oczami. Widać konkurencja się obawia Grzesia, a Państwo co potrafi tylko zamykać uczciwym ludziom lokal zamiast wspierać nowe miejsca pracy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być idiotą aby tam kebaba zjeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mu do śmiechu nie jest. Myślał, że komuś nie szedł interes a jemu pójdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie dobre co właściciel lokalu jest ogłoszenie o pracę co na szybie jest....Jeżeli robiony przez niego kebab jest tak samo starannie jak i napisane ogłoszenie o pracę to nie dałbym tego kebsa nawet mojemu chomikowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z habiby u jusufa ? Tam sanepid powinien kontrolę przeprowadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć w zarodku. Chińczyk potrafi zna przepisy itd itd .Jak szybko sanepid trafił. Nie uzbierał dla sanepidu he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No I Dziennik Wschodni Trafi do prokuratury jak alarm 112 "za pomowienia hehe Gregory power of Secend da Wszystkim popalic :1-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu trzymaj sie, rób kebaby i sprzedawaj, są pyszne, ja z żoną i dziećmi chętnie przyjdziemy w niedziele po kościele. Mama cie wspiera a dziewczyny się w tobie kochaja, to twój czas nadszedł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli każdy powinien robić to, do czego bardziej się nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Grzesiu, widzisz teraz jak to jest z biurokracją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesi głowa do góry i heja dawaj dalej, za dużo jest zasrańców na tym świecie żeby im odpuścić, jak sanepid idzie na kontrolę do szpitali to jest pic na wodę a tu się czepiają zasrańcy - widziałem na własne oczy - grzegorz nie dawaj się jesteśmy z tobą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"i bardzo dobrze ja *** z tych brudnychrąk od tego mendy co chodzi i sępi brudne butelki i puszki po piwie bym nie zjadł" - a od araba co się po spoconych jajach drapie zjadasz hehe... Możesz mi podać link do takiej akcji jak piszesz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać zbieracz nie był higieniczny. I tak mu widocznie zostało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...