Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i super poprosze jeszcze o taki dla pieskow :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś chlopaczynie próbuje przeszkadzać! Bravo za pomysł, choć za kotami nie przepadam bo jestem alergikiem;) Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba dobrze. Picie kawy w towarzystwie sierściuchów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym pisowskim kraju nigdy dobrze nie będzie. Wstyd po całości. Legalnie, miło z pomysłem ludzie chcą zarabiać to najlepiej ich zdoić i zdusić. Podatki ogromne i zus-y na granicy haraczy. Straszne chamstwo! Czekam tylko aż upadnie ten kraj, a Rosjanie i Niemcy podzielą się miedzy sobą! Brak słów żeby opisać ten najazd bandytów urzędasów kierowanych przez świnię dudę i karła pedała! Niech przeklęty będzie ten kraj i jego tempa zacofana władza! Gińcie śmieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze w sanepidzie pracują madrzy inaczej to wiemy ale że debile maja dostęp do internetu. Otworzyć kocia kawiarnie idiotow tam nie zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba dobrze. Picie kawy w towarzystwie sierściuchów...
Nie musisz wchodzić prostaku. Omiń i idź dalej pisowski dziadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak po supermarketach biegają szczury to wszyscy udają, że jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że lokal będzie co raz zamykany bo wielu się nie podoba to, że takie coś w ogóle funkcjonuje. Będą pisać donosy hurtowo. Martwi mnie jedno, co się stanie ze zwierzętami kiedy kawiarnia przestanie działać? Wrócą do okropnego schroniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie Muuuu cafe z krowami w środku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczury, karaluchy a teraz koty. W Lublinie jest gdzie zjeść, ale trudniej zjeść w godziwych wrunkach. Piwnice, baraki… czekamy na Rynsztok Cafe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie Muuuu cafe z krowami w środku?
    A co? Pracy szukasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczury, karaluchy a teraz koty. W Lublinie jest gdzie zjeść, ale trudniej zjeść w godziwych wrunkach. Piwnice, baraki… czekamy na Rynsztok Cafe.
    Ależ drogi oburzony Gościu, nikt ci nie każe chodzić do takich lokali. Lublin małym miastem nie jest więc masz w czym wybierać a kocią kawiarnię omijaj z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztandar ludu jak zwykle o rzeczach najważniejszych dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary kawał, ale pewnie będzie jary. Przychodzi facet do kawiarni i zdumieniem widzi, że wszyscy goście są piegowaci, Myśli, niszowa jakaś kawiarnia, mnie nie wpuszczą. Dzieli się swoimi wątpliwościami z bramkarzem.A ten na to, "żadna kawiarnia dla piegowatych", po prostu nasza kotka znów nas.ała w wentylator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś decyduje się na otwarcie kawiarni ze zwierzętami powinien dopełnić wszystkich formalności żeby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kotom jak i swoim klientom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym pisowskim kraju nigdy dobrze nie będzie. Wstyd po całości. Legalnie, miło z pomysłem ludzie chcą zarabiać to najlepiej ich zdoić i zdusić. Podatki ogromne i zus-y na granicy haraczy. Straszne chamstwo! Czekam tylko aż upadnie ten kraj, a Rosjanie i Niemcy podzielą się miedzy sobą! Brak słów żeby opisać ten najazd bandytów urzędasów kierowanych przez świnię dudę i karła pedała! Niech przeklęty będzie ten kraj i jego tempa zacofana władza! Gińcie śmieci!
Lewicowy robaku, już niedługo muzułmanie będą rządzić tym kontynentem a tacy jak ty będą pierwsi którzy pójdą pod ścięcie. Nie głosowałem na pis, ale gdyby to się stało za rządów po to napisałbyś to samo? Nie podoba się to wynoś się na zachód gdzie zostaniesz ubogacony kulturowo, rozerwiesz się przy okrzyku allahu akbar albo zostaniesz podziurawiony jak sito nabojami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowy robaku, już niedługo muzułmanie będą rządzić tym kontynentem a tacy jak ty będą pierwsi którzy pójdą pod ścięcie. Nie głosowałem na pis, ale gdyby to się stało za rządów po to napisałbyś to samo? Nie podoba się to wynoś się na zachód gdzie zostaniesz ubogacony kulturowo, rozerwiesz się przy okrzyku allahu akbar albo zostaniesz podziurawiony jak sito nabojami. 
    Coś słaba ta twoja wiara, że się boisz garstki muzułmanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o kawiarni, a ludzie wyzywają się od lewaków, robaków i pisowców. To przerażające, jak bardzo podzielony i skłócony jest nasz naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i niektórym podoba się jadanie w toważystwie roznosicieli zarazków ale dla czego zatrucia będzie leczył w publicznej i za wspólne pieniążki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i niektórym podoba się jadanie w toważystwie roznosicieli zarazków ale dla czego zatrucia będzie leczył w publicznej i za wspólne pieniążki?
    Skoro nie chcesz się zarazić i zatruć to tam nie chodź. Chyba proste i zrozumiałe nawet dla idioty? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...