Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid zamknął Koziołka

Utworzony przez mario, 13 listopada 2008 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Pani kierownik w nagrodę nakazłbym zjeść przeterminową wędlinkę , w nagrodę poprawić spróbować mięska a następnie zakończyć tę ucztę zakosztowaniem przez ww. wody ze zlewozmywaka. Smacznego P. Kierownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość że drogo i nieuprzejmy personel to jeszcze syf... i to w centrum miasta!!! brawo za odwagę dla sanepidu że zamknął sklep i prawda wyszła na światło dzienne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni przyjrzeć się też innym "delikatesom" LSS na przykład "Rusałce" na Narutowicza. Zapachy z tamtejszego działu mięsnego zniechęcają do jakichkolwiek zakupów, a fetor niepranych fartuchów potwierdza, że "personel nie posiada niezbędnej wiedzy z zakresu podstaw higieny" Chociaż to i tak delikatnie powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowałbym Sanepidowi "rzucić okiem" na sklep LSS na Kruczkowskiego. Sprzedawczyni z uśmiechem podaje śliską kiełbaskę, a w zamrażarce pleśń z wędlin przechodzi i osiada już na wewnętrznej stronie szyb!! Smacznego I na koniec pytanie: gdzie można jako klient zgłosić takie przypadki? Mam dzwonić do sanepidu? przyjadą jak tak to w jakim terminie ? tydzień? miesiąc? Chodzi mi o natychmiastową reakcję Sanepidu czy innej uprawnionej jednostki a nie czekanie aż "się sprzeda"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmień sklep jak ci nie pasuje społeczniaku kto ci każe tam kupować !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na koniec pytanie: gdzie można jako klient zgłosić takie przypadki? Mam dzwonić do sanepidu? przyjadą jak tak to w jakim terminie ? tydzień? miesiąc? Chodzi mi o natychmiastową reakcję Sanepidu czy innej uprawnionej jednostki a nie czekanie aż "się sprzeda" Komentarz powyższy konsumenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsumencie wyobraż sobie co może być w sklepach, gdzie kontrole są nie na życzenie . Słyszałam ,że sanepid zapowiada kontrole. Wtedy leci się do lekarza , by była aktualna książeczka zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzór bieżący nad obiektami, w tym gastronomicznymi, sprawują powiatowe stacje.Ich wykaz dostępny jest na stronach internetowych.Skargę,czy też interwencję można zgłosić pisemnie,telefonicznie,czy też axem lub drogą mailową.W celu uniknięcia bezprzedmiotowej kontroli wskazane jest podanie swych danych,tj.nazwisko,czy adres,aby po owej kontroli inspekcja mogła powiadowić o jej wynikach.Należy pamętać,że każada kontrola wiąże się z kosztami,idącymi z naszych podatków,więc nie czas na żarty.Wiemy dobrze jak często żartownisie dzwonią z informacją o podłożonej bombie.W 95% jest to nieprawda,co nas jako podatników oburza...Tak jest i w przypadku skarg do inspekcji.Niestety często funkcjonariusze publiczni wykorzystywanie są do załatwiania spraw prywatnych...Co za zarzutu osoby o nicu:szef.Powiadamianie o kontroli stałych obiektów ma na celu wykluczenie ewentualnej nieobecności osoby upoważnionej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasowy podaj stronę internetową. Wam z jakich pieniędzy płacą. Co na pensje musi wypracować Dyrektor ,który jest gościem w godzinach pracy. Jaki cel ma zapowiadana kontrola , wszystko w porządku , po co mieć problemy. Dlaczego inne inspekcje nie zapowiadają kontroli np handlowa itp . Nie rozśmieszaj , ze skargi na obiekty żywieniowe są bezpodstawne , porównujesz , je do zabawy młodocianych , którzy powiadamiają o podłożeniu bomb Kontrola była na prośbę kierownika i co zastali . BRUD ,SMRóD , A TAKA OBSADA PERSONALNA W SANEPIDZIE jEDNA KONTROLA DZIENNIE WYSTARCZY , PO CO SKARGI ,DODATKOWE KONTROLE NIEPLANOWANE ,WYJAśNIAć , ODPISYWAć. NA ZAłATWIENIE SKARGI MACIE 30 DNI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po trzeciej już było otwarte jak z pracy szedłem więc szybko sprzątnęli gówno z pod koziołka musiało nie być tak źłe !! Mała sensacja lokalna i jak Sanepidek się wykazał na niecały jeden dzień zamknął sklep hahaha pewnie sobie premię zrobią na podstawie artykułów z prasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda nadymanych idiotów mających się Bóg jeden wie za co ,nie dosyć że przyjdzie takie nie wiadomo co do sklepu z zamiarem sponiewierania sprzedawcy to jeszcze sami często pachną nieodpowiednio.Wydaje się im,że wszystko jest dla nich i wolno im wszystko, a to nie jest prawdą. Drodzy Państwo więcej samokrytycyzmu względem własnych postaw, mniej zapitych, cuchnących otworów gębowych i więcej kultury. HASŁO NA OBECNĄ CHWILĘ ZAMKNĄĆ WSZYSTKIE SKLEPY W NIEDZIELE WSZAK JESTEŚMY KATOLIKAMI,ŻYJĄCYMI WE DŁUG DEKALOGU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin > Nowy szef wojewódzkiego sanepidu Poczytajcie to forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze byłem przekonany,że Społem to ostatni bastion polskości w handlu.na pierwszy rzut oka czysto i w miare tanio>okazuje sie ,że z ta czystością jest jednak względnie>Obserwowałem nieraz panie które ładnie wyglądały,paznokcie długie,liczne ozdóbki,w miarę schludny makijaż>ale jakas woń korygowała pierwsze wrażenie a gdy z bliska spojrzłem na te "eleganckie szpony' to dostrzegałem obwódki brudu za paznokciami.Gdy w wystrzałowych szpilach takie panie paradowały po deptaku,parkiecie,niestetyty obraz przycmiewały brudne pięty bynajmniej nie z ulicznego kurzu.jeśli w sklepach są takie panienki co myją się od świeta,powierzchownie,a brudy zamiatają pod ladę to zgroza>Zadne BHP nie nauczy tych pracowników higieny,która prawie wysysa sie z mlekiem matki.Nic nie dadzą 400 zł mandaty-smiesznie małe.Trzeba walczyć o czystość i tym górowac na siecią marktów typu Tesco ,Lidl,Real.Koziołku weź sie do roboty -bo przestaniemy kupować u BRUDASÓW,również mężczyzn,by nie posądzono mnie o antyfeminizm....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasowy napisał:
Nadzór bieżący nad obiektami, w tym gastronomicznymi, sprawują powiatowe stacje.Ich wykaz dostępny jest na stronach internetowych.Skargę,czy też interwencję można zgłosić pisemnie,telefonicznie,czy też axem lub drogą mailową.W celu uniknięcia bezprzedmiotowej kontroli wskazane jest podanie swych danych,tj.nazwisko,czy adres,aby po owej kontroli inspekcja mogła powiadowić o jej wynikach.Należy pamętać,że każada kontrola wiąże się z kosztami,idącymi z naszych podatków,więc nie czas na żarty.Wiemy dobrze jak często żartownisie dzwonią z informacją o podłożonej bombie.W 95% jest to nieprawda,co nas jako podatników oburza...Tak jest i w przypadku skarg do inspekcji.Niestety często funkcjonariusze publiczni wykorzystywanie są do załatwiania spraw prywatnych...Co za zarzutu osoby o nicu:szef.Powiadamianie o kontroli stałych obiektów ma na celu wykluczenie ewentualnej nieobecności osoby upoważnionej...
Złożyłam skarge na pewien Pub. sanepid go dziś sprawdzil. mam pytanie czy sanepid podaje nazwiska kto skarge złożył? prosze o szybk ą odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście,że podaje ma prośbę kontrolowanego... ja w ten sposób dorwałem gościa który na mnie donosił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zglosic skare na placowke szkolna ktora lamie przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...