Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schowała dziecko w szufladzie, konało kilkanaście minut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2018 r. o 06:35 Powrót do artykułu
Jak nasz kochany rząd wprowadzi zakaz aborcji, to do takich sytuacji będzie dochodzić coraz częściej. No chyba że wprowadzi się przy okazji zakaz seksu w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści jak tak można zrobić. Powinniśmy chyba wrócić do kary śmierci jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nasz kochany rząd wprowadzi zakaz aborcji, to do takich sytuacji będzie dochodzić coraz częściej. No chyba że wprowadzi się przy okazji zakaz seksu w ogóle.
  no tak, przecież jakoś trzeba zabijać! Może jednak lewactwo coś wymyśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest na to tylko jedna kara - czapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci tu nic nie da. jade nad jezioro sam kłade koc kupuje sobie cole pale malboro zaczepają mnie dwie dziewczyny porozmawiam z nimi a jak zobaczą ze sam wynająłem domek i mam dobry samochód to miałem przypadek ze miałem stosunek ze dwiema i poco burdele po co za to płacić tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyslac te scierwa do afrykańskiego burdelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo inteligentny Komentarz, Moze niech jeszcze wprowadzi tzw,, krokodyla "dosteonego dla wszystkich a co tam niech sie zabijaja.  Gimnazjum pewnie pisalo co by sie co chwile bzykalo I aborcji uzywalo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później kobiety się dziwią ze faceci ich wyzywaja. Dzisiejsze kobiety nie myślą glowa tylko dupa ubieraja się jak dziwki i blagaja zeby je traktowac jak szmaty i rznac do upadłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nasz kochany rząd wprowadzi zakaz aborcji, to do takich sytuacji będzie dochodzić coraz częściej. No chyba że wprowadzi się przy okazji zakaz seksu w ogóle.
 Czym się różni aborcja, od morderstwa?. A no tym, że robi to lekarz na "prośbę zlecających" i pewnie szczątków dziecka (zlepka komórek) POzbywająca się "wstrętnej" ciąży nie widzi. To taki luksus wczesnego mordowania. Na tamtym świecie one będą na was czekały i zapytają; dlaczego mnie mamo zabiłaś?. Nie zależnie czyimi rękami. Każda istota rozwija się po to aby żyć i ma do tego pełne prawo. Wy czarne nibykobiety im to zabieracie- jakim niby prawem??. To się dzieje w XXi wieku, to jakieś nadzwyczajne wynaturzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest takie okropne. Młode dziewczyny bez żadnych skrupułów. Przecież można zawsze dziecko oddać, jeśli nie chce nie musi go wychowywać. To jest potworne, że coraz słyszymy o takich przypadkach. Całkowicie nie rozumiem co one miały w głowach w momencie gdy jedna zawijała dzieciątko w ręczniki a druga wrzucała do pieca. Przecież takie maleńkie  noworodki wszystko czuja, a osoby, które powinny być im najbliższe na świecie i zapewnić im bezpieczeństwo i komfort stają się ich oprawcami. To obrzydliwe. Obie byly świadome swoich czynów i obie powinny dostać dożywocie bez możliwości zmiany wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w jak bardzo fundamentalistycznym społeczeństwie żyjemy, skoro młoda dziewczyna będąc w ciąży wstydzi się/ boi się do tego przyznać rodzinie (własnej, do diabła, rodzinie!) i perspektywa nawet nie usunięcia ciąży, a zabicia nowo narodzonego dziecka wydaje się być dla niej lepszym rozwiązaniem niż bycie samotną matką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety żyjemy w klimacie średniowiecza, utrwalanym przez kościół, wyznaniowe państwo i szkołę, i całe indoktrynowane ideologią wyznaniową otoczenie; te idiotyczne pomysły klauzuli sumienia wygłaszane przez wszystkich dookoła, brak należytej edukacji o seksualności w szkole zamiast tego lekcje religii, słowem ogłupianie ludzi na ich zresztą własne życzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolickie wychowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne. Tyle kobiet nie może mieć dzieci i przeżywają dramat, a patola zachodzi, rodzi i morduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację, Edyta, bioware i reszta. Też jestem zdania że takie dzieciobojczyni powinno się zamykać na 25lat w Sztumie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karyny i Angeliki z fejsbuka ze sztucznymi tipsami, tatuażem na ręku i podartymi przez psa spodniami takich tam pełno ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zwalacie winę na kościół. LSD, iprezki, pustka, wygoda, brak wartości w życiu - to zawiniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam 19 lat, kiedy urodziłam swojego syna, będąc jeszcze w ciąży zdałam maturę i dostałam się na studia. Nie wyobrażam sobie zamordowania dziecka, chociaż ciąża nie była chciana. Teraz mój syn ma 10 lat i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie i wszystko co osiągnęłam zrobiłam dla syna. To nie jest żaden wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlejcie więcej browaru i popijajcie nim " wynalazki " , a takich i tp przypadków będzie przybywać . Podobnie jak z wypadkami drogowymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zwalacie winę na kościół. LSD, iprezki, pustka, wygoda, brak wartości w życiu - to zawiniło.
 Nel masz rację ale nie w 100% kto nie lubi imprez czy wygody ??Chyba każdy lubi ale tak jak piszesz pustka we łbie i brak wartości. A takich ludzi mamy coraz więcej wystarczy wyjść na miasto. Na podstawie tego jak się niektóre zachowują co robią i prezentują można wywnioskować że znaczna część to podobny gatunek. A Państwo daje dalej patolom na prawo lewo 500+ i zachęca do plęgnięcia się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...