Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja Bogu dziękuję że nie jestem zależny od komunikacji miejskiej,chociaż przez wiele lat byłem bo dojezdzałem do pracy 160.Teraz do pracy ma 15 minut delikatnym spacerkiem i jest git, a osobom które na codzień korzystają z komunikacji miejskiej szczerze współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby tak zwolnić jednego pracownika ZTM to ile wozoklimetrów można by dodać do rozkładu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk doprowadza #Lublin do bankructwa. Mieszkańcy przejrzyście na oczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analizy prowadzone są pod kątem przydziału taboru, czy też wzmocnienia poszczególnych linii tzw. kursami szczytowymi – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego. Dodaje, że wciąż trwają badania zapełnienia pojazdów przy użyciu tzw. bramek liczących pasażerów wsiadających i wysiadających na poszczególnych przystankach. A jak te "bramki" liczą pasażerów, którzy nie zmiescili się do autobusu (i zostali na przystanku)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki, ale ten ZTM to zbieranina ludzi z dworca PKS co widzieli autobus za oknem... Ilu pracowników ZTM ma WYKUPIONY bilet miesięczny na dojazdy do pracy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
córka P0słanki robi optymalizację ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor SMAGA oraz redaktor naczelny WIEJAK i tak jeżdżą niezależnie od okoliczności własnymi wozami do swoich willi na obrzeżach Górek Czechowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk! Widać jak na dłoni, że dla deweloprezydenta liczą się tylko deweloperzy... Co tam ekologia, co tam ludzie, ważne żeby budowali i beton lali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalanie komunikacji miejskiej jest potrzebne żeby uzyskać uzasadnienie dla budowy kolejnych wielopasmówek w losowych miejscach miasta  - a na takich betonowych inwestycjach robi się największy pieniądz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście lemingi na Żuka to teraz morda w kubeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak fatalnego MPK nie było od kilku lat. Tabor zdezolowany, siedzenia brudne. Kto tam kieruje tum przedsiębiorstwem? Trzeba zarządowi przyjrzeć się krytycznie, a najlepiej, to niech podadzą się do dymisji (ale pewnie chonoru zabraknie)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja nie rozumiem czemu teraz narzekacie rok temu wybraliście Żuka na prezydenta Lublina. Wiedząc, że gdzie rządzi platforma tam długi zostawia. Macie swojego super prezydenta. Do koryta, się dopchał a was sory ale "wyciulał". Za kolejne 5 lat głosujmy na Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście są pieniążki na raporty dla TBWałków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAMY NADZIEJĘ, ŻE PIERWSZY PRZYCHLAST LUBLINA TEŻ SIĘ KISI WE ZBIORKOMIE. W PRZERWACH POMIĘDZY WYSIADYWANIEM JAJEK NA GÓRKACH. ALBO W CZASIE BIEGANIA ZDZIADZIAŁEGO FILOZOFA ZA GRUDKAMI PM 2,5 W POWIETRZU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
155 i 45 w kierunku Metalurgicznej i Grygowej zatłoczone. Ludzi tam dużo pracuje. A na europarku ze 3 linie wożą po pół autobusu. Ekologia jego mać. Właśnie wyrzuciłem bilet miesięczny i kupiłem wozidełko. Będzie tłoczniej na ulicy, ale przynajmniej nie będę stał w tłoku. Urzędników coraz więcej a dla ludzi ZTM nic nie oferuje. Ciekaw jestem czym jeżdżą pracownicy ZTM do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dopuścić ruch pieszy na nowych buspasach i problem się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZĄD PIS ZAJE.BAŁ MILIARDY ZŁOTYCH SAMORZĄDOM NA WŁASNE OBIETNICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deeloprezydent Żuk zatrudnił 3/4 regionalnej Po i 1/2 PSLu i musi oszczędzać na mieszkańcach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliście lemingi na Żuka to teraz morda w kubeł.
 Bo Żuk byl najmniejszym złem. Kazdy inny kandydat, zwlaszcza ten z pis byl pajacem, byli znacznie gorsi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk przed wyborami chciał kupić elektorat emerytów i dał im komunikację za darmo. Populizm podpatrzony w PISie. To kto ma płacić teraz za bilety? Dzieci i młodzież za darmo, emeryci za darmo , a reszta ma samochody i za nic nie przesiądzie się do MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...