Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sędzia i wykładowca KUL jechał pijany samochodem

Utworzony przez som, 9 marca 2012 r. o 21:02 Powrót do artykułu
elita narodu: sędzia, wykładowca wyższej uczelni. jeśli mamy takie elity to boję się o resztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sędzia czy wykładowca to jakiś inny człowiek niż reszta społeczeństwa ? W dzisiejszych czasach w każdym środowisku się tacy znajdą więc nie ma co robić sensacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL ?????upadek rzeczywistych autorytetów. ta uczelnia dzisiaj tym co mówią prawdę daje wilcze bilety a epitafia kłamców wywiesza na ścianach ....nie zasypiajcie ,jutro takiemu bedą tam urządzać huczne imieniny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argus napisał:
KUL ?????upadek rzeczywistych autorytetów. ta uczelnia dzisiaj tym co mówią prawdę daje wilcze bilety a epitafia kłamców wywiesza na ścianach ....nie zasypiajcie ,jutro takiemu bedą tam urządzać huczne imieniny.
Przepraszam - nie imieniny a 90-te urodziny. Do tej pory myślałem że miejscem do błazenady są jedynie cyrki i kabarety a tu proszę...... Wątpliwe autorytety, wątpliwi ministrowie, wątpliwi POosłowie,......wątpię kiedy śpiewają .....Jeszcze Polska nie zginęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego pana, jest świetnym wykładowcą dlatego dziwi mnie ta sytuacja ale każdy jest tylko człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadmuchają mu w d... Szkoda tylko krawężników, którzy bekną za to, że ruszyli to g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, obydwaj kierowali jednym autem i siedzieli za jedną kierownicą tego auta? Chyba, że sędzia i wykładowca to jedna i ta sama osoba. IQ mi właśnie podskoczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro na rzekomo katolickiej uczelni może wykładać posłanka Mucha,opowiadająca się za aborcją czy eutanazją emerytów,skoro kanclerzem tej uczelni mógłbyć nieżyjącu już TW filozof opłacany przez SB.....to i dla sędziego pijaczka znajdzie się miejsce w murach tej pseudo uczelni,katolickiej tylko z nazwy niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie ! Nie tak szybko ! W Kraśniku pijanego sędziego, który miał ponad 3 promile i jechał wężykiem i dał po pysku policjantowi i naubliżał pielęgniarkom... już od kilku lat "włos z głowy nie padł! ! Ostatnio czytałem, że od miesięcy panu sędziemu wezwania nie mogą dostarczyć albo pan sędzia w ostatniej chwili przysyła kwit od lekarza, który stwierdza, że pan sędzia chory! I tak to mydlenie oczu trwa już ok 3 lat ! Kąbinatorzy w togach kąbinują co robić żeby panu sędziemu nic nie zrobić ? Chłopka, co mu słoma z butów wyłazi to w 24 godziny potrafią rozliczyć, ale swojego...... Szkoda gadania. Polskie sądy to cząsto błazenada i kliki towarzyskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Znam tego pana, jest świetnym wykładowcą dlatego dziwi mnie ta sytuacja ale każdy jest tylko człowiekiem.
Gościu miał prawie 3 promile, to szczęście ,że nie spowodował wypadku, to szczęście ,że nikogo nie zabił, nie potrącił.Cóż z tego ,że fajny gość, ale zachowanie jak deb***a.Nie stać go na tel. do znajomego by podrzucił w takim stanie? Zmieniłbyś/zmieniłabyś zdanie gdyby cię stuknął ,a albo kogoś ci bliskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niżej cytuję wpis internauty o nicku Papuga. Wpis pochodzi z artykułu Faktu pl. z dnia 09.03.2012, 9:30 "Pijany sędzia za kółkiem, Miał 2,47 promila" Grzesiek - pamietasz balangę w Lubaczowie ??? Dwadzieścia radiowozów cię eskortowało do domu a ty jechałeś wolno jak jakiś prezydent i machałeś do ludzi w geście pozdrowienia a miałeś chyba z 4.5 promila. To były czasy. 09.03.2012 10:06 Papuga Odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argus napisał:
Przepraszam - nie imieniny a 90-te urodziny.
aaaaaa... Ty uznajesz autorytety z moskiewskich uczelni...A legitymacje jeszcze trzymasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykomuch napisał:
aaaaaa... Ty uznajesz autorytety z moskiewskich uczelni...A legitymacje jeszcze trzymasz?
Z wypowiedzi wynika że ten pan to to raczej nie czerwony ,chyba że tobie kojarzy sie każdy kto cokolwiek powie na tę watykańską religie jako komunista ,lewak ,nic całkiem mylnego W mojej ojczyżnie Polsce większość ludzi ma już dość ideologii w każdej postaci czy to religijnej czy innej i tak powinno sie postrzegać wg. mnie ludzi którzy chcą coś dobrego zrobić nie jako katolików lewaków czy innych .Te swoje poglądy czy wiara to prywatna sprawa ,nadrzędną sprawą winno być dobro Polski i to winna być głowna ideologia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja wypowiedz nie dotyczyła stricte zaistniałego faktu tylko wypowiedziałam się na temat człowieka, który wg. mnie jest dobrym wykładowcą, oczywiste przecież jest, że nikt nie ma prawa siadać za kierownicę po spożyciu więc nie rozumiem po co kierujesz do mnie powyższy komentarz :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Hałas to, by się nie ośmieszał, jakie postepowanie dyscyplinarne. na KUL można napluć na osobę, znieważyć a kara żadna. Wilk tylko straszy nie łobuzów, ale poszkodowanych. Mafia rządzi mafią, wykręca kiszki jak człowiek myśli o tym katolickim grajdole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykładowca KUL jechał pijany samochodem I znowu negatywnie o KULawej szkółce robiącej ludziom wodę z mózgu.Jeszcze kilka lat,a wszyscy KULawi fachowcy pochowają świadectwa ukończenia tej szkoły głęboko w domowych zakamarkach (wzorem byłych towarzyszy PZPR którzy pochowali swoje legitymacje,bo wstyd się przyznać,że kiedykolwiek miało się takie papiery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny KULawy wykładowca-prawnik.Nie tak dawno w Nisku (podkarpackie) drogówka zatrzymała szaleńca w koloratce za kierownicą.Też był z KULu.I w dodatku twierdzi(sprawa w sądzie),że to gliny się na niego uwzięły http://www.radio.rzeszow.pl/?option=com_k2&view=item&id=6842:50-letni-ksi%C4%85dz-profesor-wyk%C5%82adowca-prawa-z-kul-u-oskar%C5%BCa-s%C4%99dziego-o-obraz%C4%99-uczu%C4%87-religijnych&Itemid=79&fontstyle=f-smaller
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Nadmuchają mu w d... Szkoda tylko krawężników, którzy bekną za to, że ruszyli to g...
Masz rację.Prawnikowi (tym bardziej wykładowcy KULu) nic nie zrobią.Był aki jeden co po pijaku jechal w Kraśniku "pod prąd" kilka lat temu i do dziś chłopina się śmieje w "żywe oczy" ....Szkoda tylko krawężników, którzy bekną za to, że ruszyli to g... I tu masz rację.Kiedyż drogówka zatrzymała auto(jak się okazało prowadzone przez włoskiego księdza,a jako pasażer jechał biskup Michalik-przewodniczący episkopatu Polski).Pasażer Michalić tak zaczął wrzeszczeć na gliniarzy,straszył ich zwolnieniem z pracy.A co z tego wyszło,możne przeczytać TU Mściwy książę kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULwa napisał:
wykładowca KUL jechał pijany samochodem I znowu negatywnie o KULawej szkółce robiącej ludziom wodę z mózgu.Jeszcze kilka lat,a wszyscy KULawi fachowcy pochowają świadectwa ukończenia tej szkoły głęboko w domowych zakamarkach (wzorem byłych towarzyszy PZPR którzy pochowali swoje legitymacje,bo wstyd się przyznać,że kiedykolwiek miało się takie papiery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie w Lublinie, bo od 13.II.2012 r. "Dziennik Wschodni" rospisuje się o próbach samobójczych 100dentów KUL-u - skutecnie skoczyła 100dentla 8.III.2012 r. ok. godz.7;00. Lubie więc chodzic koło KUL-u, bo albo ktoś na bani, amoże ktoś skoczy?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...