Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Segregacja śmieci w Lublinie. Ratusz przygotuje ulotki dla niewidomych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2019 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Nie tylko niewidomi mają problem z tymi pojemnikami. Osoby bardzo dobrze widzące również nie radzą sobie i choćby bardzo chciały, nie są w stanie korzystać z tych pojemników. Klapy są ciężkie, brudne [strach się dotykać do niektórych], niewygodnie się podnoszą i na domiar tego umieszczone są bardzo wysoko. Niestety, nie każdego stać na wynajem osoby do wyrzucania śmieci. Może jakieś dotacje by się znalazły? ): A przecież ktoś wziął kasę za projekt tych pojemników. Dlaczego więc są takie niefunkcjonalne? dlaczego zniechęcają do segregowania wyrzucanych rzeczy i ją utrudniają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by jeszcze przygotować ulotki w języku angielskim - dużo mieszkań jest obecnie wynajmowanych w tym również studentom anglojęzycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ulotki pisane Braillem kasa jest, a sugerują by korzystać przy wyrzucaniu śmieci z prywatnych detektorów kolorów? To może zamiast tych ulotek kupić i rozdać takie detektory? jak napisano w artykule, podobno są w niewygórowanej cenie, a pożytek byłby większy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne są także ulotki dla garbatych, kulawych, blondynek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zsypami w 10 piętrowych budynkach .do czego maja teraz służyć ?I co z osobami po 80 którzy mieszkają na 9,10 pietrze. kto im wyzuci śmieci ? Moja znajoma ledwie chodzi i widzi i niech mi ktoś powie jak ma segregować śmieci ? A syp był dla niej wygodą i co teraz ma zrobić,zadzwonić po prezydenta?.Starość jest straszna czy jeszcze musimy utrudniać życie ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z ciekawości zapytam. Ilu jest niewidomych mieszkańców Lublina? Myślę, że taniej i prościej byłoby z'organizować woluntariuszy, którzy by im te śmieci wyrzucali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za segregowanie śmieci, w nagrodę podwyżka oplaty o 60%.Wstyd. Czy to decyzja owada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla nieświadomych, to tester kolorów kosztuje 800 zł. Ciekawy jestem ktory z Niewidomych rencistów wyda prawie całą rentę na taki tester. A dofinansowania nie dostanie jak nie pracuje. Poza tym, z całym szacunkiem dla pana dyrektora Polskiego Związku Niewidomych w Lublinie, to jest to chyba najmniej kompetentna osoba żeby wypowiadać się o pomocach technologicznych dla osób niewidomych. A swoją drogą, kiedyś w Trójce była audycja na temat segregowania śmieci jakiś Mondry pan wypowiedział się mniej więcej w ten sposób, że dlatego ceny wzrosły, bo oni muszą później segregować te śmieci w zakładzie. Po jaką cholerę my to robimy. Skoro oni potem to wszystko wrzucają do jednego wora i znowu segregują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za segregowanie śmieci, w nagrodę podwyżka oplaty o 60%.Wstyd. Czy to decyzja owada?
 ***opalenica.pl/rzad-podniosl-oplate-niemal-szesciokrotnie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja standardowo mokre i suche w doopie mam niech sortują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płace więcej niż w warszawie. Ja ci żuku mnie zapomnę tego powyborczego prezentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...