Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarki medyczne podpisały zgodę na nowy zakres obowiązków. Teraz mają obawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2019 r. o 20:32 Powrót do artykułu
czy to prawda ze w ramach nowych obowiązków sekretarkom wpisano "spełniać wszystkie polecenia wydane przez lekarza dyżurnego" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się Na zapas. Dopóki Was nie przeszkolą, wydadzą celtyfikat i uprawnienia - to nie możecie odpowiadać za coś czego nie znacie. Czy macie w umowie o pracę - zapis o odpowiedzialności materialnej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez podwyżki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani rzecznik do tej pory nie podała pani do prasy że szpital nie pełni od 1 lipca dyżurów dermatologicznych, obowiązki także bez zgody zainteresowanych przeniesiono na internistów i lekarzy izby przyjęć. Może pani przeczyta jakie są prawa pacjenta i czy może być leczony w szpitalu klinicznym chory na choroby skórne przez ortopedę czy diabetologa.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital rządzi się swoimi prawami od x czasu, tu się nic nie zmieni na lepsze. Zmieniają warunki umowy, przenoszą pielęgniarki z oddziału na oddział i nieważne że ktoś pracuje tu latami, to się nie liczy, robią sobie co chcą. Minimalna ilością personelu gospodarczego jak np panowie noszowi czy panie sprzątające , które w godzinach nocnych mają po 3 -4 oddziały do ogarnięcia. Jeden sanitariusz od godziny 15 na cały szpital, na trzy oddzielne budynki! Jedna kobieta w godzinach nocnych i popołudniowych biegająca z badaniami przez ulicę w ciemną noc do laboratorium. To jest chore! Szpital z akredytacją i ISO ! I jakoś się kręci! Wszyscy którzy się odważyli odchodzą stąd. Prywatny folwark pana dyrektora i pani naczelnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEZANKI PIELEGNIARKI I KOLEDZY PIELEGNIARZE MIJAJCIE TEN SZPITAL NA ODLEGLOSC NIE ZATRUDNIAJCIE SIE TAM JESTEM PIELEGNIARZEM ZATRUDNILEM SIE PRZEZYLEM TAM 3 MIESIECZNA GEHENNE ODSZEDLEM DOKAD MIALEM JESZCZE SILE FALSZYWE ODZIALOWE PRZYKUTE DO STOLKOW PO 20 LAT ZNISZCZA WAS WYMIEJA MAJA TAKICH SOJUSZNIKOW KTORZY IM WTORUJA MAJA W DUPIE PACJENTOW SIEDZA TYLKO IJEDZA SZPITALNE JEDZENIE PO PRZEPRACOWANIU TAM 3 MIESIECY OMAL NIE POSZLEM DO PSYCHIATRY TO JES CALA KLIKA RZUCAJA PRACOWNIKAMI JAK WORKIEM KARTOFLI MAJA KAZDEGO ZA GOWNO DLACZEGO TYM SZPITALEM NIE ZAJMA sie izby wszystkich mlodych wyrzucaja starszych traktuja jak zero izby pielegniarskie wezcie sie wreszcie za ten szpital wprowadzcie zmiany wymiencie teklike przyspawanych do stolka oddzialowych naczelnych ktore uwazaja czlowieka za zero miesiac odszedlem z tego bagna i dopiero doszedlem do siebie na sciagalo sie tego buractwa ze wsi i gnebia uczciwych ludz chcacych pracowac dla dobra pacjenta pielegniarz moze izby pielegniarskie wreszcie wezma sie za ten szpital kiedy lepiej dojde do siebie napisze artykul jak wygladala moja praca na jednym z oddzialow opisze jak traktuje sie tu pacjentow mlodych pracownikow zgodnie z prawda SZEROKIM KOLEM OMIJAJCIE TEN SZPITAL NIE ZATRUDNIAJCIE SIE BO PRZEZYJECIE TAM HORROR I WYJDZIECIE ZE WSTRETEM DO TEGO ZAWODU NA CALE ZYCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przejmuj sie pielegniarz mnie tez po 3 miesiacach wywalili mojego kolege tez te p oddzialowe po liceum i zaoczhych studiach z czasow florencji nie uznaja naszych kwalifikacji siedza po 20 lat na stanowiskach i im sie w glowach poprzewracalo tutaj trzeba poprosic p ziobro to moze by porzadek zrobil nie smuc sie pracy jes pod dostatkiem w koncu my mlodzi skrzyknijmy sie i odeprzyjmy te nawyki panujace w tym szpitalu OMIJAJCIE TEN SZPITAL SZEROKIM LUKIEM ZAROWNO PACJENCI JAK I OSOBY KTORE SZUKAJA PRACY SZKODA SOBIE ZASMIECACCV TAKIM SZPITALEM POZDRAWIAM WYWALONY A TAK MNIE DOBRZE WYKSZTALCILI NA DZIENNYCH STUDIACH W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jak tam podwyżki od stycznia? Minimalna to 2600 brutto. Jestem sekretarka medyczna i dali nam 2364 zł i w tę podstawę będzie wliczona premia i ona ma dorównać do wypłaty tę minimalna. W innych szpitalach też praktykuje się takiego metody? Zastanawia mnie to. Mało tego. Okazało się, że wyrównano nas z wynagrodzeniem do wszystkich pracowników fizycznych typu sanitariusz itp...gdzye wcześniej w/g zagrupowania miałyśmy różnice w zasadniczej pensji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...