Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serduszko małej Kingi z Lublina potrzebuje pomocy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 19:38 Powrót do artykułu
Może Redakcja wesprze, a nie od ludzi ściągać. Współczuje rodzicom, ale ja tez mam chory kręgosłup i nikt mi nie chce pomóc, a zdzierać pieniędzy z ludzi na siłę nie zamierzam bo to podłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice tej dziewczynki całe zawodowe życie płacili pod PRZYMUSEM składki na NFZ. Teraz gdy są w potrzebie Państwo ze swoim upadłym systemem opieki zdrowotnej ich olało. Oczywiście pomogę, a mógłbym bardziej gdyby moje kochane Państwo nie zabierało mi w składkach, daninach i podatkach 70% zarobionych przeze mnie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Redakcja wesprze, a nie od ludzi ściągać. Współczuje rodzicom, ale ja tez mam chory kręgosłup i nikt mi nie chce pomóc, a zdzierać pieniędzy z ludzi na siłę nie zamierzam bo to podłe.
 a skąd wiesz , że nie pomogła ? poza tym o jakim zdzieraniu na siłę piszesz ? bo nie kumam - kto chce ten da , kto nie chce ten nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzad ma do cholery pieniędzy, daje młodym zdrowym za leżenie się i rozmnażanie po 1000 plus i 500 plus to chyba laski nie zrobi jak będzie leczył chore dzieci, które karze rodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1 sze Kinga nie jest z Lublina tylko z Olszanki gmina Krzczonów. Po 2 gie w Olszancw mieszkają twardzi ludzie. Po 3 cie pomogę oczywiście że pomogę twmu dziecku bo już nie raz pomogłem jej. Po 4 te Mariusz trzymaj się. Dacie z żoną radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli zbiórkę dla Kingi. Piękne ukłony dla Krzczonowiaka, który wsparł kwestę znaczącą kwotą, ale nie mniej wdzięczne dla wszystkich innych, którzy wpłacili choćby 2 zł. Bez Was nie byłby możliwy wyjazd dziewczynki do Munster na cewnikowanie serduszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani wkrótce operacja, dlatego pozostawiamy zbiórkę otwartą ❗️ W związku z licznymi zapytaniami i kolejną operacją w perspektywie postanowiliśmy zostawić zbiórkę otwartą. Wciąż można wpłacać środki, a wszystkie pieniądze powyżej 100% trafią na subkonto Kingi i będą wykorzystane, kiedy przyjdzie czas na operację. JESTEŚCIE WIELCY - DZIĘKUJEMY ‼️ ❤️ POMAGAMY TU ⏩ ***s://***siepomaga.pl/kingusia#_=_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...