Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedziałem trzy lata, choć byłem niewinny

Utworzony przez rufus, 24 marca 2011 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Temu gościowi się udało. Sąd odwoławczy uznał jego racje. A ilu siedzi niewinnie i nikt im nie pomoże? Najwyższy czas w R.P. powołać organizację ochrony przed "polskimi" sądami i ich wyrokami. Na wzór Archiwum X. Znam wystarczająco dużo przykładów, żeby móc to napisać. Wierzcie mi, ci co nie mieli jeszcze do czynienia z polskim wymiarem, "polskie" sądy to przyczyna wielu nieszczęść ludzkich, to przyczyna dziadostwa w tym kraju! Do niczego nie dojdziemy, żaden rozwój gospodarczy nam nie grozi, jeżeli "polskie" sądy nie zmienią nastawienia do swoich współobywateli. Tak na szybko, co mi się przypomina: brak respektowania podpisanych umów, uznawanie tylko racji policjanta w sporze z obywatelem, "gubiebienie" w sądach dokumentów i wiele innych. Lista jest długa, a my, reszta społeczeństwa będziemy za te błędy sądów i wymiaru sprawiedliwości płacić coraz więcej i nie tylko odszkodowań dla pokrzywdzonych ludzi, ale, co ważniejsze, coraz bardziej będziemy tracić zaufanie do własnego państwa. I to bedzie koniec tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać prokurature napisał:
Głąbie doechobity, te chuje zniszczyli mu karierę, psychikę, dobrą opinie, i jeszcze wiele innych rzeczy. Zamknij ryj je***a parówo bo nie wiesz jak to jest siedzieć za przysłowiowy damski ch***... ja przesiedziałem 7 mc, bo nieudolna prokuratura zebrała tylko materiał dowodowy jednej strony i deb***i którzy chcieli mnie ujebać, dopiero sąd raczył przesłuchać moich świadków i wyszło na jaw, że tamte ku*** kłamią. Niewinny to niewinny, należy się odszkodowanie za takie kurewstwo, ja walczę również ale o mniejsze ale też konkretne. Nie pozwólcie sobie na to aby niewinnych wsadzać za kraty.
Ludźmi, którzy TAM nie byli i tymbardziej NIESŁUSZNIE nie należy się przejmować - i tak nic nie zrozumieją. Ale chętnie dam temu Panu 80 tysięcy i niech tam pójdzie chociaż na miesiąc.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki napisał:
Temu gościowi się udało. Sąd odwoławczy uznał jego racje. A ilu siedzi niewinnie i nikt im nie pomoże? Najwyższy czas w R.P. powołać organizację ochrony przed "polskimi" sądami i ich wyrokami. Na wzór Archiwum X. Znam wystarczająco dużo przykładów, żeby móc to napisać. Wierzcie mi, ci co nie mieli jeszcze do czynienia z polskim wymiarem, "polskie" sądy to przyczyna wielu nieszczęść ludzkich, to przyczyna dziadostwa w tym kraju! Do niczego nie dojdziemy, żaden rozwój gospodarczy nam nie grozi, jeżeli "polskie" sądy nie zmienią nastawienia do swoich współobywateli. Tak na szybko, co mi się przypomina: brak respektowania podpisanych umów, uznawanie tylko racji policjanta w sporze z obywatelem, "gubiebienie" w sądach dokumentów i wiele innych. Lista jest długa, a my, reszta społeczeństwa będziemy za te błędy sądów i wymiaru sprawiedliwości płacić coraz więcej i nie tylko odszkodowań dla pokrzywdzonych ludzi, ale, co ważniejsze, coraz bardziej będziemy tracić zaufanie do własnego państwa. I to bedzie koniec tego kraju.
W pełni się z Tobą zgadzam!!! Wymiar sprawiedliwości w NASZYM KRAJU kuleje i to tak bardzo, że aż niebezpiecznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bleeeee napisał:
... "uniewinnił go od zamordowania zamożnej lekarki", "samochód wjechał w łosia" a wczoraj "niewypał zabił chłopca" - jakie muzgi w DW muszą pracowac na takie teksty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba było "niewybuch zabił chłopca",ale te błędy językowe,stylistyczne,ortograficzne,gramatyczne i merytoryczne są na porządku dziennym. WSTYD -OD REDAKTORÓW WYMAGAM POPRAWNOŚCI W PISANIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...