Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siekierezada nad brzegiem Bystrzycy? 106 drzew do wycinki, bo mogą zagrażać ludziom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2019 r. o 21:12 Powrót do artykułu
A dajcie spokój tym drzewom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody polskie - pisowskie wynalazek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąć wszystkie drzewa, a koryto wybetonować. Będzie nowocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, żart...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stado bezmyślnych po@@@@@@@ów ,niech sobie wycinają na swoich prywatnych działkach, skończy się pis i wody polskie też popłyną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem dzisiaj tam rowerem, widziałem oznakowane drzewa. Większość oznakowanych jest delikatnie pochyła i to właśnie one są w szczególności pooznaczane oraz te, które rosną np. 3 obok siebie. BEZSENS! Te Wody Polskie to się rządzą jakby u siebie były. Może ja też wytnę drzewa w Warszawie przy Wiśle? hmm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bezpośrednim sąsiedzctwie ścieżki rowerowej drzewa powinny zostać wycięte. Reszta powinna zostać i być usuwana po zniszczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem dzisiaj tam rowerem, widziałem oznakowane drzewa. Większość oznakowanych jest delikatnie pochyła i to właśnie one są w szczególności pooznaczane oraz te, które rosną np. 3 obok siebie. BEZSENS! Te Wody Polskie to się rządzą jakby u siebie były. Może ja też wytnę drzewa w Warszawie przy Wiśle? hmm?
 Kiepski przykład. Wody Polskie odpowiadaja za rzeki i zbiorniki w całym kraju, więc są u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było ostatnio przeczytać urząd miasta kupił 2 betonowe ławki za 200.000 zł pochodzące z .... zielonego budżetu. Za 200.000 zł będzie rosło kilka krzaczków w betonowej donicy !!! Czy co ludzie w ratuszu nie mają żadnego wstydu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąć to w pieruny, betonem brzegi zalać- w sumie koryto też, bo jakie pałki wyrosną i będą zagrażać a gdzieś pomiędzy jeszcze upchnąć jakie tuje... i już...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają, jak coś jest ładne, malownicze czy naturalne, to już kogoś łapy świerzbią, żeby to zniszczyć. Co za kraj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mus to mus ale za jedno wyciete można posadzic trzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie funkcjonuje to tak, że budzi podejrzenia o szukanie na siłę drzew do wycięcia po to chyba żeby ktoś na wycince mógł zarobić . I nie chodzi tu tylko o drzewa nad Bystrzycą. Nie raz widziałem zdrowe drzewa a właściwie pniaki po drzewach , dla których wycinki nie znajdowałem żadnego uzasadnienia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ma piec w willi na Holzgas i potrzebuje taniego paliwa na zimę-to tak oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie lisa czy zje kurę.Prezydencik nie cierpi drzew i decyzja będzie oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem.Widziałem.A Wy? Niestety, są tam bardzo słabe drzewa.106 drzew na takim sporym i mocno zadrzewionym odcinku jak się ma do ponad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście Krzysiunia na kolejne cztery lata to teraz becie chlastał wszystko co zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Parku Ludowym ile wytną, bo zapomniałem...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody polskie - pisowskie wynalazek.
 Cóź chcieli dobrej zmiany to mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wody Polskie to pisowskie wynalazek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...