Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo .Podoba mi sie rektor Wilk tak robi kolega kapłan człowiek .Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bradzo dobrze. precz z kołtunerią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektor mówi, że we Mszy weźmie udział cała społeczność KUL. Nie przesadzajmy, bo jest to niemożliwe, a przecież cześć studentów nie jest wierząca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja udzialu nie wezme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płakałem po biskupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Msza w godzinach pracy? Godziny rektorskie czy urlop? DO ROBOTY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta uczelnia przypomina mi filję Radia Maryja.Te Piotrowskie,Bendery,Ryby tak ja obrzydziły,że przyzwoity młody człowiek omija ją z daleka.Młodzierz mówi KUL to obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tacę będą zbierali?Jeżeli tak,to więcej takich występów i kasa na panienki będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, dobra decyzja. Wreszcie ktoś utarł nosa niektórym ważniakom z uczelni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw damski bokser i intrygantka, później wytupanie eurodeputowanego teraz to Co sie na tej historii kulowskiej dzieje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje napisał:
najpierw damski bokser i intrygantka, później wytupanie eurodeputowanego teraz to Co sie na tej historii kulowskiej dzieje??
Jedni mają alma mater a inni KUL wa mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO NA KULU HISTORII SZERZY SIĘ KURESTWO!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj ! Giewałt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na historii się zaczyna robić coraz rodzinnie ( nepotyzm do potęgi n-tej) Doktorzy zatrudniają swoje rodziny, przyjaciół. Wszechobecne intrygi, konflikty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej Bym powiedziała, że tutaj się robi coraz bardziej burdelowo, każdy jedzie każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto pisomoher - zaścianek, głupota, bida umysłowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKTOR KUL DO DYMISJI ZA NADANIE TYTUŁU DOCTORA HONORIS CAUSA WIKTOROWI JUSZCZENCE. PRECZ Z KS. WILKIEM!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=nsz_7zugwqQ&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego KUL i redaktorzy Gazety Wybiórczej nie byli tak oburzeni jak Minister Sikorski nawoływał do "wyrzynania watahy" a Pan Palikot lżył zmarłego Prezydenta? Nie ma też jakiejkolwiek reakcji na praktycznie codzienne skandaliczne i obelżywe wypowiedzi Posła Niesiołowskiego? CZYŻBY GAZETA WYBORCZA PROWADZIŁA JUŻ FAKTYCZNE RZĄDY W POLSCE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk sam sobie zaprzecza, no bo dymisjonuje kuratora, a sam mówi na końcu filmiku, że kurator nie wiedział, wywalić wszystkich pracowników i zamknąć wydział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...