Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w autobusie MPK Lublin. Kierowca wyrzucił 10-latka z autobusu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 08:27 Powrót do artykułu
nastały czasy znieczulicy, kierowca dzieciaka wykopuje z autobusu, nikt nie reaguje, gościa nożem traktują też nikt nie reaguje, kiedyś to choć trochę się oglądał jeden na drugiego, podejrzewam że dobrobyt tak ukształtował w społeczeństwie egoizm
Odpowiedz
Dziecko bawiło się w śniegu. To normalne, każdy w tym wieku uwielbia takie zabawy. A ten kierowca to jakiś psychol. Jak można wygonić dziecko bo ma ubranie w śniegu. To nie jest toksyczne, nie brudzi, nie śmierdzi... zwykła woda.... Niektórzy ludzie są chorzy z nienawiści do wszystkich i wszystkiego.... Ja od dzisiaj nie będę jeździł komunikacją publiczną... Przesiadam się na samochód... w ośnieżonej kurtce!!!
Odpowiedz
tak to jest chama zatrudnic w komunikacji miejskiej .
Odpowiedz
Niestety tacy w dużej części są kierowcy mpk lublin. Gdy jadę alejami w stronę Zamościa większa część kierowców włącza się do ruchu mimo że mają osobny sygnalizator na którym świeci się pozioma kreska, czyli mają czekać. Taki to poziom. Może policja zrobi coś w tej sprawie, bo mpk samo nic nie robi. Pisałem z nimi w tej sprawie.
Odpowiedz
Jako kierowca autobusu mam całkowicie gdzieś kto wsiada, w jakim stanie, co robi itp. Dlatego dziwię się innym kierowcom że przejmują się takimi rzeczami
Odpowiedz
Na pewno kierowca bardzo się przejmie zabraną 100zł premią i upomnieniem. Niestety większość pracowników "najlepszego" przedsiębiorstwa w Polsce ma wywalone na tą robotę, bo nie ma żadnej motywacji finansowej. W MpKa pracuje 60% pod***aczy i lizusów którzy za 10zł sprzedadzą zmiennika. 30% kierowców którzy co najwyżej mogliby jeździć pustą taczką na budowie i 10% normalnych kierowców( z czego 9% to zakład trolejbusowy), którzy muszą tu pracować, bo sytuacja życiowa nie pozwala im na zmianę pracy, a jazda za kółkiem to ich pasja. Dopóki nie zmienią się warunki pracy w tym obozie to takich przypadków będzie więcej. Pozdro
Odpowiedz
Pozew przeciwko MPK Lublin art. 23, 24 kodeksu cywilnego plus zadośćuczynienie minimum 10 tys. zl są świadkowie jest nagranie prosta sprawa
Odpowiedz
Cham ostatni a nie kierowca autobusu. Kiedyś to był prestiż dla prowadzących autobusy (mundur, czapka numer służbowy, wizytówka) a dzisiaj nie wiadomo kto siedzi za kierownicą zamknięty za parawanem z utrudnionym kontaktem. Kategorycznie typ do zwolnienia z zakazem prowadzenia autobusów na parę lat i na specjalny kurs obsługi i troski o pasażerów. To powinno byc ostrzeżenie dla wszystkich "panów za kierownicą" choc są nieliczni ALE TO NIELICZNI kierowcy z prawdziwego znaczenia. Taka zakała tylko kładzie ciemna plamę na innych, dobrych i to Oni powinni go spałować.
Odpowiedz
W takiej sytuacji tez zlozylbym pozew przeciwko Mpk o umyslne narazenie utraty zdrowia badz zycia. No mogli stac okolo 20 min i pozniej jeszcze 50..... szok i oczywiscie ze domagalbym sie w pozwie o odszkodowanie i o zwolnienie kierowcy dyscyplinarne bo to ludzkie pojecie przekracza......
Odpowiedz
O autobus chciał zadbać za który wszyscy płacimy z podatków a tu taka nagonka na kierowce - wstyd mi za was...
Odpowiedz
panie kierowco MPK Lublin wstydze sie za pana, dal pan o sobie swiadectwo...wstyd...
Odpowiedz
O autobus chciał zadbać za który wszyscy płacimy z podatków a tu taka nagonka na kierowce - wstyd mi za was...
 To dlaczego MPK nie dba o swoje autobusy oblepiając je reklamami i nie myjąc ich?
Odpowiedz
Do karka tez by dzielny kierowca z mpk wyskoczył ? Idę o zaklad że nie.
Odpowiedz
Skurczybyk! Jego na mróz!
Odpowiedz
Niedawno jeden taki król autobusu dostał ochrzan ode mnie bo aż wyskoczyl ze swojego cieplutkiego miejsca zeby nawrzeszczec na małego chłopca,ktory przytrzymal drzwi dla dobiegającego kolegi!!!
Odpowiedz
No niech tylko zobaczę któregoś kozaka z MPK jak rozmawia trzymając telefon w łapie.
Odpowiedz
Panie kierowco, czy swoje dziecko (ośnieżone) też wyprosiłby pan z autobusu?
Odpowiedz
Czy osoba do lat 12 w ogóle może pozostawać bez opieki osoby pełnoletniej? Coś mi się wydaje że nie i całkiem mozliwe że rodzice bardzo sobie przechlapali - sprawa trafi do służb i to może zostać potraktowane jako zaniedbanie rodzicielskie. A nasze służby to oczywiście patologią się nie zajmują (bo tam można w ryj zarobić), za to bardzo chętnie zajmą się takim przypadkiem.
Odpowiedz
 Nie tylko o autobus, ale też o bezpieczeństwo innych pasażerów. Wlezie taki, którego nikt nie nauczył kultury (a co, nie mógł się otrzepać ze śniegu przed wejściem do autobusu?), naniesie śniegu, na tym śniegu poślizgnie się i połamie jakaś staruszka i skandal gotowy.
Odpowiedz
Sam jestem kierowcą i wstyd mi za tego oszołoma. Dla mnie do zwolnienia natychmiast i wilczy bilet na drogę. Brudnego i smierdzącego bezdomnego pewnie nawet by nie ruszył. Bohater na dzieciach odreagowuje swoje niepowodzenia.
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.