Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w centrum innowacji w Lublinie. Policja zatrzymała dwie osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 12:44 Powrót do artykułu
tak się dziwnie składa że te fundusze unijne uciułane z pieniędzy podatnikow najbiedniejszych, bo bogaci zawsze znajdą sposob na niepłacenie podatków, trafiały w rączki ludzi z dawnego komunistycznego establishmentu, albo TW albo jawny esbek, przyjrzyjcie sie tzw byznesmenom ze swojego otoczenia to zobaczycie jakie maja pochodzenie komuchowate, normalny człowiek miał pod górke nawet jak starał sie o 5 tysięcy zł i cz esto nic z tegonie wychodziło, a komunistyczna brac ciagnęła miliony, wille, pałace, pękate konta i pogarda do wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% środków unijnych to ściema na rozdanie dla swoich i cwaniaczków, dlatego nie dziwi mnie taki artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak to czytam to widać jacy ci lidzie są śmieszni... jak można wyzywać ojca winnych? Każdy z nas chciałby być taki jak tata P.K niezwykły człowiek i co z tego ze pomógł ? Wyobraźcie sobie jak wy byście byli za nic oskarżeni ? Od razu każdy z was poleciał by do rodziców ! Po co ta nienawiść ludzie są wykształceni majà pieniądze wszystko! Ny nie mamy na to wpływu ze ktoś został oskarżony za nic ! Tak już jest ale po co ten hejt trzeba się wspierać bo wszyscy zawsze narzekamy na hejt a sami to używamy my nie wiemy co przezywa P.K i G.W nawet tego nie potrafimy sobie wyobrazić... to jest napewno ogromny szok... Wspierajmy się naprawdę po kiedyś nas może spotkać takie coś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylk czytam i podziwiam ludzi jak mogą tak chamsko pisać ! Luzie są wykształceni osiągneli dużo wiec nie rozumiem o co pani chodzi ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi pan zgapiać iac pytanie ? Nie widzi pan takiego samego jezu Żal nawet ludzie nie mg czegoś innego napisać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Łitwińczuk Włodzimierz wiem kim jesteś i gdzie mieszkasz. Jeżeli nie przestaniesz podszywać się pod inne osoby to cię odwiedzę pseudożydowski śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan P.K nie ma nic wspólnego z tym całym zamieszaniem. Owszem nie zaprzeczam ze był na jakimś spotkaniu ale na 100% jest nie winny wiec nie rozumiem po co od razu takie coś
 oj znam ja tego P.K. i to długo. Jeżeli ktoś tu jest winny to napewno on :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kimś mądrym ;) panu radzę się zająć praca i osiągnąć to co Piotr.K a potem hejt ok
 osiągnąć w taki sam sposób? Najpierw dzięki tatusiowi zdać medycynę (bo lekarz z niego tragiczny) a potem cały czas przekręty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy pazerność i brak instynktu samozachowawczego.... kto tego pseudo profesorka zna to doskonale wie o czym myślę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...