Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w sądzie. Tak lekceważą człowieka

Utworzony przez krzywda, 1 marca 2013 r. o 10:18 Powrót do artykułu
Dlaczego nie prowadzono pani sedzi postepowania o korupcję ewidentne korupcyjne zachowanie p. sędzi. Dlaczego w szeregach sędziów utrzymuje sie takie osoby świadczy to o środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak przynajmniej inicjały pani sędzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest standard w Sądzie Lublin-Wschód w Świdniku. Mamy rozprawę wyznaczoną na godzinę 8.30. Do godziny 9.15 nikogo nie ma a my czekamy jak deb***e. Sędziwie mają w du*** o której godzinie rozpoczyna się rozprawa oni przychodzą kiedy chcą. I to jest państwo prawa ???? czas skończyć z tymi złodziejami którzy kradną nasz czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiech na sali, tak mozna skomentowac caly ten kabaret. Ludzie "wyksztalceni" zachowujacy sie jak dzieci. Mysla ze sa lepsi od innych ,ba bedzie to opiewac nawet o bostwo. I najprosciej jest zwalic winne na kogos , prawda ? "Mamo ale to on zaczal pierwszy..." zal , a potem lataja frustraci z bombami i innym ciekawym osprzetem. I jest zdziwienie a to przeciez taki spokojony obywatel byl , spokojny byl ale trafil na [.....]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś dziwnego?! Ludzie są nie szanowani zarówno przez lekarzy, w urzędach... Norma... Mam 24 lata i już kilkakrotnie spotkałam się z ogromną pogardą w moim kierunku, taka, że nadawało by się to do opisania w artykule. Szkoda gadać. Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietka napisał:
Coś dziwnego?! Ludzie są nie szanowani zarówno przez lekarzy, w urzędach... Norma... Mam 24 lata i już kilkakrotnie spotkałam się z ogromną pogardą w moim kierunku, taka, że nadawało by się to do opisania w artykule. Szkoda gadać. Polska.
Jak znam życie - a żyję dłużej od Ciebie - to pewnie jesteś źle nastawiona do osób, z którymi rozmawiasz i uważasz ich za "urzędasów" i gorszych od siebie, który jaśnie Pani ma usługiwać. Szczególnie jest to bardzo widoczne wśród "młodych wykształconych", którzy wkraczaja w świat dorosłych i chcą aby wszystko toczyło się po ich myśli. Taka moja rada - trochę więcej pokory i kultury osobistej a wszystko załatwisz. p.s. - nie pracuję w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto ruszy ta zasiedzianą komune babka tam robila matka jeszcze robi i syn z córeczką też robia już lub będą niedługo robić ale konkursow do pracy nie ma:) nauczyli kim są ONI w tych sądach a kim sa ludzie tam nie pracujący. Nikt sie nie dziwi ze wszędzie czy sąd czy szpital czy urząd czy spółki typu --- bogbanka ---lpec---- mpwik---- lotnisko lublin----- uniwersytet medyczny(gdzie pan rektor czy jak mu tam przyjmuje osoby tylko od siebie)----moge wynieniać i kazdy chyba ma znajomego kto tam pracuje i mówi ze STARY NIE MASZ KOGOS W URZEDZIE MIASTA NIE DA RADY ROBOTY ZALATWIĆ jest to na początku dziennym ale tego milicja CBA lub nasze niedoje***. wladze nie widzą bo po co:)tylko glupie awerki nikomu nie potrzebne zeby zmylic opinie publiczna.paranoja w lublinie znaleśc prace nawet jak masz wyzsze znasz 3 jezyki no ale ze pracy sie nie boisz to moze na spawacz gdzies bo masz staż pracy 10 lat ale niestety nie da rady bo i tam juz tylko z polecenia koleszki komucha jeb.ć was wszystkich sami na siebie bedziecie niedlugo robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jak znam życie - a żyję dłużej od Ciebie - to pewnie jesteś źle nastawiona do osób, z którymi rozmawiasz i uważasz ich za "urzędasów" i gorszych od siebie, który jaśnie Pani ma usługiwać. Szczególnie jest to bardzo widoczne wśród "młodych wykształconych", którzy wkraczaja w świat dorosłych i chcą aby wszystko toczyło się po ich myśli. Taka moja rada - trochę więcej pokory i kultury osobistej a wszystko załatwisz. p.s. - nie pracuję w urzędzie
"Ja znam życie " - chyba w MADRYCIE ? Nie ośmieszaj się i nie wypisuj GŁUPOT !!! Wszelkie urzędy wraz z sądownictwem powinny SŁUŻYĆ obywatelowi a jak jest to 90 % tych "nieurzędników " miała możliwości przekonać się na własnej skórze . Tak ,że twoje BREDNIE nie mają pokrycia z rzeczywistościa. Wniosek z powyższego ,że masz urojenia.Więc próbuj skorzystać z dobrego specjalisty i swymi wywodami nie zaśmiecaj forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Pana który spowodował że wszczęto postępowanie dyscyplinarne wobec jaśnie wielmożnej pani sędzi która na dodatek umarza niesłusznie śledztwo. Tylko co to oznacza dla szarego zjadacza zupy pomidorowej ? Ano nic bo środowisko związane ze ślepą temidą jest zdeprawowane do tego stopnia że pani sędzia nie dostanie nawet upomnienia choć nie wierzę że to jej pierwszy raz. Najwidoczniej miała to spraktykowane skoro wyręczała sie protokulantem. Oczywiście opieram się na doświadczeniu życiowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakubson napisał:
a kto ruszy ta zasiedzianą komune babka tam robila matka jeszcze robi i syn z córeczką też robia już lub będą niedługo robić ale konkursow do pracy nie ma:) nauczyli kim są ONI w tych sądach a kim sa ludzie tam nie pracujący. Nikt sie nie dziwi ze wszędzie czy sąd czy szpital czy urząd czy spółki typu --- bogbanka ---lpec---- mpwik---- lotnisko lublin----- uniwersytet medyczny(gdzie pan rektor czy jak mu tam przyjmuje osoby tylko od siebie)----moge wynieniać i kazdy chyba ma znajomego kto tam pracuje i mówi ze STARY NIE MASZ KOGOS W URZEDZIE MIASTA NIE DA RADY ROBOTY ZALATWIĆ jest to na początku dziennym ale tego milicja CBA lub nasze niedoje***. wladze nie widzą bo po co:)tylko glupie awerki nikomu nie potrzebne zeby zmylic opinie publiczna.paranoja w lublinie znaleśc prace nawet jak masz wyzsze znasz 3 jezyki no ale ze pracy sie nie boisz to moze na spawacz gdzies bo masz staż pracy 10 lat ale niestety nie da rady bo i tam juz tylko z polecenia koleszki komucha jeb.ć was wszystkich sami na siebie bedziecie niedlugo robić
100 % racji. Nic ując -jeszcze dodać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jak znam życie - a żyję dłużej od Ciebie - to pewnie jesteś źle nastawiona do osób, z którymi rozmawiasz i uważasz ich za "urzędasów" i gorszych od siebie, który jaśnie Pani ma usługiwać. Szczególnie jest to bardzo widoczne wśród "młodych wykształconych", którzy wkraczaja w świat dorosłych i chcą aby wszystko toczyło się po ich myśli. Taka moja rada - trochę więcej pokory i kultury osobistej a wszystko załatwisz. p.s. - nie pracuję w urzędzie
Proszę szanownej Pani - Niedawno urodziłam dziecko - po 4 dniach dostałam okropnych bóli w okolicach nerki i zamiast dzwonić na pogotowie mąż szybko zawiózł mnie na izbę przyjęć , lekarz który mnie przyjął (stary spec. od chorób wewnętrznych) ,,z gębą" wyskoczył, że przyjechałam bez dowodu ubezpieczenia! Groził mi, że będę musiała płacić karę w tysiącach! Ja w bólach a lekarz darł się nademną! Kazał mi się rozebrać do bielizny i badał mnie na widoku jakiegoś męzczyzny przy otwartych drzwiach! Miałam pisać potem skargę na niego ale ... jeżeli ma Pani dziecko to wie Pani , że mogłam nie mieć weny wtedy na to. Urzędy- długo by pisać. Głupotą jest wypowiadać i kogoś oczerniać jak nie zna się prawdy. To nie przystoi w PANI WIEKU! Urzędy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jak znam życie - a żyję dłużej od Ciebie - to pewnie jesteś źle nastawiona do osób, z którymi rozmawiasz i uważasz ich za "urzędasów" i gorszych od siebie, który jaśnie Pani ma usługiwać. Szczególnie jest to bardzo widoczne wśród "młodych wykształconych", którzy wkraczaja w świat dorosłych i chcą aby wszystko toczyło się po ich myśli. Taka moja rada - trochę więcej pokory i kultury osobistej a wszystko załatwisz. p.s. - nie pracuję w urzędzie
W tym co piszesz jest trochę racji, ale tylko trochę. Mam 32lata, zawsze gdy załatwiam coś jestem miły, wyrozumiały i pozytywnie nastawiony do drugiej strony i niestety nie zawsze spotyka się to z odwzajemnieniem z drugiej strony okienka. Faktem jest tylko, że gdy jesteś negatywnie nastawiony, to wtedy prawie pewne, że druga strona będzie celowo tak samo po złości. Ale pokora i kultura osobista niestety nie zapewni tego, że po drugiej stronie nie będzie siedział jakiś burak, który z wielkiej łaski w ogóle tam siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie, że w sądzie to jest normą a nie wyjątkiem. Paręnaście razy na róznych sprawach byłem (w różnych sądach) - żadna nie odbyla się o czasie - łącznie z tymi, które były pierwsze na wokandzie więc nie można tłumaczyć, że się poprzednie sprawy przesunęły. Strony zawsze cieprliwie czekają bo się boją poskarzyć -słusznie- przecież poskarżą się na sędziego, który ich sprawę sądzi. I nic się nie zmieni - władza sądownicza ma nas wszystkich głęboko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
Każdy wie, że w sądzie to jest normą a nie wyjątkiem. Paręnaście razy na róznych sprawach byłem (w różnych sądach) - żadna nie odbyla się o czasie - łącznie z tymi, które były pierwsze na wokandzie więc nie można tłumaczyć, że się poprzednie sprawy przesunęły. Strony zawsze cieprliwie czekają bo się boją poskarzyć -słusznie- przecież poskarżą się na sędziego, który ich sprawę sądzi. I nic się nie zmieni - władza sądownicza ma nas wszystkich głęboko .....
Niestety takie opóźnienia zdarzają się b. często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie głupawe i nedorozwniętae ludziki ,że wy jesteście dla Sadu a nie Sąd dla wa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest,jak jeszcze do dzisiaj jest ok.69 procent palestry z nadania SB-eckiego,i to się nie zmieni, gady po prostu muszą wymrzeć i wtedy dopiero to się zmieni na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wezwany przez Sąd jako pokrzywdzony,długo siedziałem przed salą rozpraw, gdy nagle wyszła Pani z pokoju sędziego i mnie poprosiła do tego pokoju.Sedzia za biurkiem ja na fotelu przy ławie,brakowało tylko półlitrówki i kieliszków. Sedzia w stroju prywatnym ,Pani przy maszynie i tak zostałem przyjęty przez sędziego,moje przedstawione argumenty i wypowiedzi w mej sprawie zostały prawdopodobnie wysłuchane ale nie zanotowane.Ogłoszenie wyroku odbyło się w sali rozpraw, ale sędzia dalej był w cywilnym ubraniu bez łańcucha i godła.Była to profanacja wymiaru sprawiedliwości.Rozprawa odbywała się w sądzie rejonowym w Koszalinie wydział karny. Jak wynika z wypowiedzi w Sejmie i Senacie mamy doczynienia z cytuję "intelektualnym upośledzeniem wymiaru sprawiedliwości" Po drugie mianuje się na sędziów ludzi nie przygotowanych do tego zawodu.Dlatego społeczeństwo traci zaufanie do wymiaru sprawiedliwości.Należy dokonać selekcji tych niedouczonych sędziów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jak znam życie - a żyję dłużej od Ciebie - to pewnie jesteś źle nastawiona do osób, z którymi rozmawiasz i uważasz ich za "urzędasów" i gorszych od siebie, który jaśnie Pani ma usługiwać. Szczególnie jest to bardzo widoczne wśród "młodych wykształconych", którzy wkraczaja w świat dorosłych i chcą aby wszystko toczyło się po ich myśli. Taka moja rada - trochę więcej pokory i kultury osobistej a wszystko załatwisz. p.s. - nie pracuję w urzędzie
W urzędzie masz być taki jaki byłbyś we własnym biznesie, np. sklepie. Jeden wyskok i nigdy bym nie zaszedł. Na szczęście nie chodzę, ostatnio byłem rok temu po dowód, a przedostatnio właśnie po dowód 10 lat temu. Z 15 lat temu w naszym urzędzie wziąłem chama betona za fraki i sprawa szybko została załatwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby to był sędzia Jakubanis? ze mną było podobnie! też czekałem ok. godziny na ogłoszenie wyroku ! aż w koncu osobiście zgłosiłem to protololantce...ta przekazała sędziemu,który po chwili z wielką łaską ,nonszalancją i zdenerwowaniem ogłosił oczywwiście niezgodny z prawdą wyrok ! gdyby nie moja cierpliwośc byłoby podobnie! a tak zdążyłem napisac apelację i wygrac !!! sprawa do ponownego rozpatrzenia! a sędzia Jakubanis nawet nie ukrywa swoich stronniczych wyroków ! on z góry wie jaki zapadnie wyrok przed zapoznaniem sie ze sprawą! czas z tym skonczyc i dochodzic własnych praw ! tak ja w opisanym wypadku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaaaaaa! jakie straszne. co to teraz będzie! biedny, godzine siedział. straszna ta sędzie, och jej! och och, jak mi tego pana szkoda, i tego kto napisał "artykuł" tez mi szkoda. och och
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...