Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga do WSA na referendum ws. górek. "Normalne życie w tej okolicy będzie niemożliwe"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2019 r. o 12:53 Powrót do artykułu
Panie Pawle.Deweloper wybuduje na 31 ha mieszkania a gdzie będą wybudowane szkoły,przedszkola sklepy przychodnie i cała inna infrastruktura.Powierzchniowo to mające powstać osiedle jest takie jak Tatary.Niech Pan zorientuje się ile jest tam obiektów infrastruktury która musi powstać by mieszkańcy mogli normalnie żyć. Deweloper wie że Ci zmuszą miasto by ta infrastruktura była na terenach niby parku.
 dokładnie, dewelopera interesyuje tylko, ile m2 mieszkań da się wycisnąć z terenu i opchnąć ludziom...całą infrastruktura towarzysząca dzielnicy mieszkaniowej to już nie jego broszka... oczywiśćie ja się deweloperowi nie dziwię że chce zarobić, dziwię się natomiast urzędnikom, którzy chcą mu taki "prezent" zrobić - ciekawe ile i w jaki sposób oni mają na tym zarobić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to myślą tylko o własnym czubku nosa, ja chętnie bym kupiła mieszkanie z widokiem na gorki, i jak tylko pojawią się bloki to zakupię, jesli cena nie bedzie kosmiczna. Sami kupili to inni nie mogą to takie polskie, aż żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolle partacze won z tego forum.
 Dewelo-siepacza znowu czeka dzisiaj mnóstwo roboty. W związku z tym artykułem Pan Artur chyba przedłuży drugą zmianę do 24,00 i dewelo-klepacz nie będzie mógł pójść na piwo żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia po bredniach, jakie musi wypisywać za dewelo-srebrniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zasady niech lezy ugór, ale niech sąsiad nie korzysta Ludzie co z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to myślą tylko o własnym czubku nosa, ja chętnie bym kupiła mieszkanie z widokiem na gorki, i jak tylko pojawią się bloki to zakupię, jesli cena nie bedzie kosmiczna. Sami kupili to inni nie mogą to takie polskie, aż żal
 spokojnie Panie Prezesie, przerejestrowaliście spółeczkę do Stolycy, to może tam uda się jakąś zieloną dolinkę zabetonować? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuć tu sPISek, referendum dawno było zaplanowane, teraz skargi dopiero nie za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim osobnikom może pomóc jedynie kupno domu na jakiejś wichurze. Tacy ludzie się do mieszkania w mieście nie nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A interesowało cię to kiedy kupowałeś mieszkanie na botaniki a innym ludziom zlikwidowano zieleń a postawiono twój blok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera, znowu w piątek po południu artykuł o Górkach - znowu trolle wynajęte przez dewelopera będą musiały robić w weekend :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVB uzyskując zgodę na zabudowę 30 ha, na samej tej operacji zarobi ponad 100 mln. Czy developerowi nie wystarczyło by zabudować 10 ha i zarobić na ziemi 10 mln a następne 100 mln na budowie bloków ? Dlaczego mamy dla czyjegoś kosmicznego zarobku rezygnować z 20 ha terenów zielonych w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ten Pan! STOP dewelocwaniactwu!
 Dokładnie. Skoro nie można liczyć na rozsądek ratusza, trzeba wykorzystać każdą dostępną ścieżkę odwoławczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku mieszkańców uzupuruje sobie prawo do pięknych widoków za oknem, mając pozostałych mieszkańców gdzieś, że moze chętnie by też skorzystali z górek, parku czy co tam mają zrobic, niech leży, gnije a co tam. Choć to własność prywatna to pewnie i tak właściciel zrobi co zechce ogrodzi i tyle, zbuduje co moze zbudować i bedzie po temacie wielkiego parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park bubel na Zawilcowej: radio.lublin.pl/news/park-zawilcowa-woda-zalewa-ogrodki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he kolejny artykuł na zlecenie pewnego dewelopera dla którego właściciel górek to zwykła konkurencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na osiedlu Botanik. Byłem rok temu z psem na spacerze właśnie na górkach, na rozbitej butelce pies paskudnie rozciął łapę, trzeba było ją szyć. Taka jest prawda, więc ten kolo co to chce mieć widoczek z okna niech nie będzie taki "hop do przodu" Czy są chomiki? Facet odpowiada że nie widział, ale widział dziury w ziemi. A UFO widział ? No nie, ale widział zdjęcia !!!!! Jestem za parkiem, jestem za tym by moje dziecko mogło pojezdzić na rolkach, na rowerze po parkowych alejkach. Chcę móc pójść na spacer bez konieczności kupowania biletu do Ogrodu Botanicznego. Chcę by było czysto, porządnie i bezpiecznie. Bo teraz ze względu na porozbijane butelki, śmieci dziecko ma zakaz chodzenia na górki. Tam jest po prostu niebezpiecznie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do argumentów PRZECIWKO zakusom dewelopera i urzędników trzeba dodać też to jak zdewastowany został wąwóz biegnący przez os. Botanik - na jednym końcu kilka lat temu zbudowano jakieś obleśne targowisko, które od tamtej pory stoi zupełnie puste (!) - obleśne blaszane wiaty wbite w plac z betonowej kostki, kilkadziesiąt metrów dalej pozowolono urządzić ogrodzone płotem parkingowisko. Tak urzędnicy miejscy zarządzają terenami zielonymi obecnie - ci sami urzędnicy chcą teraz położyć łapy na górkach czechowskich: można się spodziewać że ich zabudowa wyglądałaby tak samo chaotycznie
 Od początku dewastowali i dewastować będą, bo ratusz palcem nie kiwnął kiedy cwaniactwo zasypywało strzelnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak rządził PIS to czemu wtedy górek nie odkupił pewnie za grosze można było je wykupić od wojska , teraz to jak to się potocznie mówi musztarda po obiedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre sobie. Pan Cegiełko sugeruje, żeby w tej części miasta nie budować już żadnych mieszkań, bo on musi na parę zmian na światłach poczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...