Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam Bardzo proszę o pomoc i udostępnianie !!! https://www.siepomaga.pl/ubostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając kreatywność władz Lublina to pewnie kolejna galeria handlowa :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAUFLAND W LUBLINIE JESZCZE GO NIE MA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spółdzielnia "Czuby" bezczelna jak zawsze. Sami wybudowali nowy blok przy Dziewanny, zniszczyli boisko, które w tym miejscu było od wielu lat i nie zadbali o obsługę parkingową swojego budynku, przez co wielu mieszkańców i ich gości parkuje na ulicy. Tymczasem czepiają się "Wiśniowego Sadu", w którym pod każdym z budynków są garaże podziemne, i miejsca parkingowe dookoła. Bezczelność i hipokryzja level expert = SM "Czuby".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co może powstać w tym miejscu?jak nic zielone miejsce do odpocznku dla mieszkańców Osiedla Czuby.To był oczwiście żarcik taki oczwiście że koleiny market no ewentualnie jakiś blok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobić market ale wzamian inwestor poprostuje troche jutrzenki w tamtym rejonie i zrobi lewoskret z jurzenki z filaretów po wiadukcie:P taką mam koncepcję, tam terenów zielonych i tak już jest nadto ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORLIK ORLIK I JESZCZE RAZ ORLIK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie bloki jaki sklep jaka zieleń przecież w promieniu 50 mwtrów nie ma żadnego kościoła !!!!!!!!! oddać watykańczykom za 1 milionową wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Ci z Wiśniowego Sadu i ich konsolidacja w budżecie obywatelskim dalej byście gamonie jeździli po dziurawej Dziewanny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie...tak jak napisała Klara...pozdrawiam...czy nie można tu zrobić totalnego kompletu sportowego...jest to połączenie niemalże 3 osiedli... Boiska dla... niemalże wszystkich dyscyplin..piłki....futbol.. ręczna..siatkówki..., jestem byłym zawodnikiem rugby też by było fajnie...do tego mały park dla rodzin... Mały amfiteatr.. No cuz pomysłów jest wiele... Tylko czy ktoś tego (nas wszystkich) kiedykolwiek wysłucha... Nie wydaje mi się to...powstanie nowy... Kolos a dzieci będą siedzieć przed tv ixboxem PSP itd.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodaje re..komentarz do swojego..najlepiej nic tam nie róbcie jest to miejsce zapomniane odkąd pamiętam tj.tamten wiek lata '90....Panie Redaktorze polecam zająć się tym tematem bo jest to temat tzw.bez dna... Ciekaw jestem dlaczego nagle ktoś się obudził że tzw.pomnik lat 90 jest w środku osiedli które się rozrastaja.. I nagle ktoś stwierdził.. Kurcze albo mamy problem.. Albo można na tym dobrze zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że świątynia a teren powinien zostać przekazany z bonifikatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam zrobił duży piec i ciapatych bym tam palił :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowno kogo obchodzi napisana tu opinia wiec piszta chamy ile wlezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tam i slpepy: Stokrotki. Biedronki i inne. Kościól 200 m dalej. Czyli kolejna POkraka z sekty "Pancernej brzozy " judzi Lublinian. A cały ten teren to była prywatna własność zabrana właścicielom w PRL. Jeżeli nie zagospodarowano terenu zgodnie z przeznaczeniem to należy się zwrot tego terenu właścicielowi. a właściciel zrobi ze swą własnością co zechce. Na pewno sprzeda działkę Temu kto da najwięcej. A w nasim Lublinie chcą zawsze GWno rozbijać na atomy. Jak mawiali Niemcy:" 33 profesorów jest zgubą ojczyzny". Czyli po szkopsku to brzmi:" drei und dreizig Profesoren ist Vaterland Verloren". Zwracać ludziom co Im się leciutko zabrało. Zabrać miał Kto ale zwracać nie ma Takich. Zabierano: ludziom, Kościołom, Gminom, klubom itp. Ale jak zwracają cząstkę tego co zabrali to zaraz znajdą się Tacy co szczekają aj waj giewałi mają określenie :" DAJĄ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzeum Krzysztofa Żuka, miejsce godne tego patrona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Grenoble -mieście zimowych IO. Tam jest taka hala wykończona z przeznaczeniem na targ oraz na mecze koszykówki. W dniu meczu zwija się kramy, rozściela dywan boiskowy i bomba w górę czyli mecz. Swego czasug rał tam najwyższy koszykarz świata Muresan. Potem wyjechał do USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się że jest prywatny właściciel tego terenu. Pozwólmy jemu decydować co stanie się z tym terenem. To już jest jego sprawa, a miasto niech zacznie zwracać innym mienie zagarnięte niezgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka pytań: 1) z czego zrobiony jest szkielet? 2) ile waży? 3) czy da się tam podjechać ciężarówką? 4) czy ktoś tego w nocy pilnuje? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzeum Krzysztofa Żuka, miejsce godne tego patrona
Piekny wawoz miedzy osiedlami,faktycznie miejsce godne dla uczczenia najlepszego prezydenta tego miasta,mysle ze nawet oszolomy z pisu sie dorzuca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...