Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Skutecznie zmieniam Lublin. Żuk ma już hasło wyborcze

Utworzony przez BiLans, 11 września 2014 r. o 17:58 Powrót do artykułu
Czy już się na tę okoliczność urlopował wraz z szefem swojego sztabu wyborczego, który jest miejskim urzędnikiem?   Czy zapowiedź urlopów była kolejnym blefem?   Hasło zostało przedstawione w czasie czy po pracy szefa sztabu, który zapewne przykładem swojego poprzednika wystartuje w wyborach, a później pójdzie do pracy, w którejś z miejskich spółek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem POgońmy Żuka do Świdnika. To jest hasło. Ale wcześniej niech sam splaci długi miasta z odsetkami. Zadłużył żeby przecinac wstęgi to niech sam placi. Nie pozwolcie mu zrzucić to na mieszkańców poprzez podwyższenie oplat w następnych latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło powinno brzmieć "Skutecznie zadłużam miasto". Sorry, taki mam sztab wyborczy. Ch..j z tą PO z Polski Wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu żuk -to paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale brakuje temu hasłu drugiego członu  " w betonoą pustynię"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mnie się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem POgońmy Żuka do Świdnika. To jest hasło. Ale wcześniej niech sam splaci długi miasta z odsetkami. Zadłużył żeby przecinac wstęgi to niech sam placi. Nie pozwolcie mu zrzucić to na mieszkańców poprzez podwyższenie oplat w następnych latach.
  widzę, że sztabowcy PiS się zbytnio nie wysilają i metodą KOPIUJ+WKLEJ wszędzie wrzucają to samo, żałosne to trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądziłam, że ktokolwiek zdoła tyle zrobić w ciągu zaledwie jednej kadencji. Osobiście jestem pod wrażeniem rządów obecnego prezydenta i mam zamiar na niego oddać głos. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyta sinica zalewowa drugiej-słyszałaś -Żuk znowu kandyduje ? Spoko ,odpowiada druga,niegrozny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta Żuka czyli kilkadziesiat osob z Ratusza i spółek świetnie oplacanych a nic nie robiących wziela się za robote na forum. Chwalą Zuka bo wiedzą że jak przegra to skończy się branie kasy tylko za POchylanie sie w uklonach jak idzie ten blady Krzysztof ze Swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło powinno brzmieć "Skutecznie zadłużam miasto". Sorry, taki mam sztab wyborczy. Ch..j z tą PO z Polski Wschodniej. A ja dodam jak kandydat taki sztab i PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta Żuka czyli kilkadziesiat osob z Ratusza i spółek świetnie oplacanych a nic nie robiących wziela się za robote na forum. Chwalą Zuka bo wiedzą że jak przegra to skończy się branie kasy tylko za POchylanie sie w uklonach jak idzie ten blady Krzysztof ze Swidnika
  zabawne są takie komentarze, sekta smoleńska próbuje zakłamywać rzeczywistość, ludziom pierze mózgi i wmawia, że Żuk nie cieszy się dużym poparciem mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wielką przyjemnością zagłosuję na Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A obiecane skrzyżowanie na Ducha? W co je Pan Żuk wyposaży? W wielki korek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A obiecane skrzyżowanie na Ducha? W co je Pan Żuk wyposaży? W wielki korek!
  gdyby nie dwóch radnych to skrzyżowanie już dawno byłoby przebudowane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś się wreszcie w tym naszym mieście ruszyło, nowe inwestycje, coraz więcej inwestorów, obwodnica, strefa ekonomiczna, lotnisko, stadion, basen, do ideału daleko ale zaufam chyba Żukowi na kolejne cztery latka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolona z osiągnięć Żuka, hasło odważne i chwytliwe, życze powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba miec nadzieje ze wygra zdrowy rozsadek czyt. zuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za PO, ale na pewno zagłosuje na Żuka. Po kilkunastu latach marazmu, w końcu ktoś coś robi w tym mieście. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Muszyńskiego to się przekonacie ile powstanie w ratuszu i spółkach miejskich nowych etatów, oczywiście dziwnym trafem zatrudnienie znajdą ludzie związani wyłącznie z PiS, Muszyński dał już próbkę swoich możliwości w czasie prezesowania na lotnisku jak zatrudnił strażaka PiSiora oskarżanego o wykorzystywanie podwładnych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...