Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sky Garden - w centrum Lublina powstanie nowy biurowiec

Utworzony przez henryk, 2 stycznia 2014 r. o 13:24 Powrót do artykułu
Jeżeli bardzo .ładne projekty [warunek ]budynków to jestem na tak budować w Lublinie,Tak robi Poznań czy Wrocław, robić powinien Lublin i chętnych w centrum zamieszkania  b.wielu Warunek GARAŻE PODZIEMNE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny i na pewno będzie to miejsce o wiele lepiej wyglądało niż teraz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu bank? o.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale szkarada gdziez w takim miejscu lokowac nowoczesne elewacje smietnik z lublina robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tania odzież tam będzie dla mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neutralna architektura, jak najabrdziej na tak, plus za cofnięte, górne kondygancje. Ciężka działka do projektowania, niewielka powierzchnia, główna krawędz to łuk. Do marudzących - nie da się tam postawić lodowiska, basenu, ogormnej fabryki czy lotniska ;) Powdzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A... i stawianie kamienicy udającej historyczną zabudowę to też kiepski pomysł ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał być wieżowiec. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zachowają zieleń i faktycznie zrobią zielone ogrody na dachu, to niech sobie budują. A jeśli będą wycinać drzewa i roślinność i nic w zamian w pobliżu inwestycji to jestem kategorycznie przeciw!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sky ... to się nazywa w USA drapacze chmur a w Polsce kilkupietrowe bloki To żałosne ,jakby nie mogli dac normalnej polskiej nazwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Za zielienią Lublina Na tej działce nie ma co wycinać, tam jest syf kiła i mogiła. Na przeciw inwestycji jest park...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kliknij bo warto http://www.ermail.pl/klik/UHdUZmUG  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pod tym "skajem" jest zaprojektowany podziemny parking dla użytkowników i gości tegoż. Bez tego nie zgadzam się na budowę czegokolwiek w Śródmieściu. Jeśli jest inaczej wydający zgodę na budowę winien być natychmiast oddany pod nadzór Prokuratury, bo zatwierdził niezły "przekręt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, Lublin naprawdę zaczyna przypominać normalne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pod tym "skajem" jest zaprojektowany podziemny parking dla użytkowników i gości tegoż. Bez tego nie zgadzam się na budowę czegokolwiek w Śródmieściu. Jeśli jest inaczej wydający zgodę na budowę winien być natychmiast oddany pod nadzór Prokuratury, bo zatwierdził niezły "przekręt".
Czytaj za zrozumieniem parkingu nie bedzie jest w pobliżu podziemny wiec problemu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za paskudztwo które nie pasuje do otoczenia? Ani do Centrum Kultury czy pięknych kamienic przy Kołątaja ani do hotelu?ja już budować to w podobnym stylu a nie mieszać epoki bo to wzajemnie będzie się gryzło. Po co nam kolejne banki i usługi? A nie moze to być hotel których kompletnie nie mamy w Lublinie?Krakowskie już opustoszało przez te banki.Mam nadzieję że zostanie to tylko na papieże jak pasaż Victoria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał być wieżowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za paskudztwo które nie pasuje do otoczenia? Ani do Centrum Kultury czy pięknych kamienic przy Kołątaja ani do hotelu?ja już budować to w podobnym stylu a nie mieszać epoki bo to wzajemnie będzie się gryzło. Po co nam kolejne banki i usługi? A nie moze to być hotel których kompletnie nie mamy w Lublinie?Krakowskie już opustoszało przez te banki.Mam nadzieję że zostanie to tylko na papieże jak pasaż Victoria
Kolejna wypowiedź w stylu "Nie mam pojęcia o co chodzi to się wypowiem". Centrum kultury i okoliczne kamienice są w stylach historycznych, w których już się nie buduje - a przynajmniej nie powinno, bo to gwałt na architekturze.  Tu za to mamy do czynienia z uniwersalną fasadą z betonu i szkła która jest uniwersalna i nie narzuca się ani nie gryzie z RÓŻNYMI  stylami, które są dookoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pod tym "skajem" jest zaprojektowany podziemny parking dla użytkowników i gości tegoż. Bez tego nie zgadzam się na budowę czegokolwiek w Śródmieściu. Jeśli jest inaczej wydający zgodę na budowę winien być natychmiast oddany pod nadzór Prokuratury, bo zatwierdził niezły "przekręt".
Po pierwsze nie - nie rozumiesz, odpowiedź jest w tekście. Po drugie sam jesteś przekręt do prokuratury - może podasz podstawę prawną skoro jesteś taki cwany? Bardzo dobrze, że nie ma parkingu, może w końcu doczekamy czasów, kiedy centrum Lublina będzie dla ludzi a nie dla samochodów, to właściwy kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie nie szpeć lublina tym czymś jak to wygląda wśród  tych zabytków ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...