Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Mężczyzna stawił się na policji dopiero po tym jak otrzymał wezwanie. Wcześniej zapowiadał, że sam się zgłosi. Usłyszał dwa zarzuty za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości i groźby karalne. Polityk odmówił składania wyjaśnień."   ... na razie to on musi ustalić wersję wydarzeń ... ze swoim adwokatem. ;) A to jeszcze potrwa. Jedno słowo za dużo ... i tyłek zbity. Adwokat dobrze przygotowany i opłacony zrobi z każdego Matkę Teresę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto w końcu jechał tym rowerem ? W# pierwszw3j wersji Pani Zygo stwierdziła że uciekała hna rower4ze  ktoś się mija z p0rawdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto w końcu jechał tym rowerem ? W pierwszej wersji Pani Zygo stwierdziła że uciekała na rowerze  ktoś się mija z prawdą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto w końcu jechał tym rowerem ? W pierwszej wersji Pani Zygo stwierdziła że uciekała na rowerze  ktoś się mija z prawdą![/quoteTo był rower tandem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto w końcu jechał tym rowerem ? W pierwszej wersji Pani Zygo stwierdziła że uciekała na rowerze  ktoś się mija z prawdą![/quoteTo był rower tandem
 
 
To kto w końcu jechał tym rowerem ? W pierwszej wersji Pani Zygo stwierdziła że uciekała na rowerze  ktoś się mija z prawdą![/quoteTo był rower tandem
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas slynnej konferencji Pan Sławomir Zygo zapewnił, że swoją wersję przedstawi podczas przesłuchania - proszę wysłuchać   http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130516/LUBLIN/130519630   zapewniał też, że sam stawi się na przesłuchanie ...   jak widać nie spełnił żadnej z tych obietnic, ale to nic dziwnego - każdy z polityków obiecuje i nie dotrzymuje   poza tym wmieszanie córki do publicznego prania rodzinnych brudów to był już szczyt głupoty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie umiesz zamieszczać komentarzy w gazecie to daj sobie spokój. widać wyraźnie że chcesz odwrócić uwagę. Te swoje wątpliwości zgłoś do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzut to nie wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzut to nie wyrok
tak tak, pewnie do zarzutu to łapią byle kogo i bez powodu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos ma jasną czystą sytuację to mówi prawdę i niczego nie ukrywa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epidemia takich w PSL czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Sławek ma się tłumaczyć mediom i zarazem wam, pracujeci w sądzie czy szukacie sensacji, jest to jego indywidualna spraw a nie wasz. Proponuję forumowiczom aby ujawnili kto nie ma zupełnie problemów. Utarło się tak że najlepiej pisać o innych bo swoje problemy stają się wtedy mniej dokuczliwe. Zarzut może mieć postawiony każdy z byle jakiej przyczyny ale by go udowodnic i zostac skazanym to już jest daleka droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, zgadza sie ... tylko ze to nie jest taki zwykły sławek ale Sławomir Zygo Przewodniczący Rady Powiatu, nasz "reprezentant" itd. i mamy prawo pytać o wizerunek takiego "naszego" reprezentanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos ma cos do ukrycia to ukrywa to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl-oska miernota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jola uczyla mnie...to jest dobra ciepla kobieta nie wierze  w te brednie na jej temat,dobrze zdarzylam ja poznac nie raz udowodnila mi ze jest bardzo ciepla,nie raz chciala mi pomoc uczniowie ja uwielbiaja...dziwie sie ze miala tyle ciepla po tym jak maz tak ja meczyl i nie dala poznac po sobie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co dalej z tą sagą rodzinną ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...