Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślizgawka pod chmurką. Lodowisko Browar Perła już działa [cennik, godziny otwarcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2018 r. o 09:40 Powrót do artykułu
i można. bez komorskiego za 20 tysi na miesiąc. Dobry wzór dla żuka, który nie chce uruchamiać globusa. Naiwniacy zagłosowali na cwaniaka a on im dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że sprzedaż mocniejszych "rozgrzewajacych" trunków nie jest prowadzona... W innym razie jazda w towarzystwie podchmielonego towarzystwa będzie bardzo niebezpieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała inicjatywa, byłam wczoraj i jestem zachwycona. Kawał dobrej roboty pracowników Browaru! Dziś też będę z dzieciakami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowicie uprzejmy i pomocny personel. Lodowisko pod chmurką, ale bardzo dobra infrastruktura. Magiczne miejsce. Brawo Perła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie magiczne miejsce, a Ty tyle jadu tu wnosisz! Dobrze, że Ty nie rządzisz zawistny czleku! Nie wplataj polityki w każdą sferę życia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo z rana jak śmietana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za jazdę po % zabioro mi uprawnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żal mi nieporadnych życiowo co do wszystkiego są w stanie wpiep...szyc swoje kompleksy polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i powiedziałbym, że średnio. Icemania jest znacznie lepiej przygotowana, kaucja za łyżwy to jakaś kpina, a żeby skorzystać z WC, trzeba całkiem opuścić teren lodowiska. Mam także nadzieję, że tafla została już doprowadzona do pełnej używalności. Za promocyjną cenę można się przemęczyć ale przy pełnych stawkach będzie słabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Mosir z nowym v-ce prezesem za 19tys./mc. planuje na zimę jakieś atrakcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulowac nalezy zespolowi zarzadzajacemu firma Perla browary. Do czego sie nie wezma, widac ze robione jest to z sensem,profesjonalizmem ,dla dobra mieszkancow naszego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nerwowy jesteś Krzysiu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztóje wypożyczalnia łyżew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ma sens wydawanie kasy na te różne komisje antyalkoholowe skoro uczy się dzieci, że perła jest cacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara @ gmail . com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...