Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słoneczny Wrotków w remoncie. Woda będzie podgrzewana. Co jeszcze się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2019 r. o 11:43 Powrót do artykułu
wincyj płotów nad Zalewem prosimy i jeszcze druty kolczaste!! a publiczny chodniczek zostawiony wzdłuż brzegu trzeba zwęzić! za dużo ludzi tam łazi!
Odpowiedz
No to żuleria z lubartowskiej i tatar będzie zadowolona i jeszcze ciepła woda
Odpowiedz
Termy fajna sprawa. Byłem na Słowacji. Będzie można się kąpać cały rok?
Odpowiedz
A nie da się podgrzewać całego zalewu, przecież miasto stać
Odpowiedz
Biorą od wszystkich kasę jak leci, a potem nie ma gdzie koca położyć, o popływaniu w basenie nie wspomnę. Nie wiem za co tam płacić.
Odpowiedz
Dobrze że urzędnicy MOSiRu dbają też tak o stok na globusie ja w tym roku się wyjezdzilemłem że cho cho a Kaska leci
Odpowiedz
czy przed końcem tej dekady urzędnicy dadzą radę wysypać wywrotkę żwiru w Dąbrowie przy wjeździe na parking przy pętli autobusowej? czy tak wielka inwestycja przerasta możliwości intelektualne um lublin i mosir?
Odpowiedz
Parking dzierzawi prywatna osoba a pętla należy do mpk
Odpowiedz
Skoro MOSIR wydzierżawil parking to chyba nie za frajer, więc jak nie może wymusić na dzierżawcy poprawienia wjazdu to sam może poprawiać, a jak nie to może wspólnie z MPK wszak Prezes MOSIR zasiada w RN MPK. Trzeba po prostu trochę chęci, a nie wiecznie nie da się.
Odpowiedz
 g...wno mnie obchodzi kto to dzierżawi - dzierżawca pownien być zmuszony przez właściciela terenu do utrzymywania parkingu w odpowiednim stanie a jeśli nie jest w stanie tego zrobić - wypowiedzieć dzierżawę
Odpowiedz
 a mpk to czyja spółka? północnokoreańska?
Odpowiedz
Czy na Słonecznym Wrotkowie przewidziany jest sektor dla nudystów?
Odpowiedz
Podgrzewanie wody w leci:)Fajnie a z 70 stopni walnąć
Odpowiedz
Czy w ramach tolerancji beda wydzielone miejsca dla zboczencow, czy beda razem z dziecmi plywac
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.