Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służba zdrowia w PRL-u: Trzeba było płacić wszystkim. Ale były też plusy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2018 r. o 18:47 Powrót do artykułu
Do Leona z: Ciekawa diete zalecil Ci lekarz, po operacjii wyrostka, sledzik, a jeszcze salatka jarzynowa z majonezem, ciez sie, ze jeszcze zyjesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do Leona z: Ciekawa diete zalecil Ci lekarz, po operacjii wyrostka, sledzik, a jeszcze salatka jarzynowa z majonezem, ciez sie, ze jeszcze zyjesz!!!
 sałatka i śledzik była delikatna. jeszcze raz podkreślam ,że pożniej w życiu takiej nie jadłem . ale wcześniej standardowy kleik , którego nie ruszyłem. to było chłopie 30 lat temu ! ale wtdey byli jeszcze prawdziwi lekarze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza napisał:
ze złamanią nogą. ręka od razu przyjmowali na oddział i się leżało 2-3 tygodnie i były pieniądze na leczenie a teraz barany kapitalistycznie rozkradły nasz majątek narodowy
 to wszystko - dzieło NSZZ Solidarność. naród tak chciał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Starszego dyzurnego" Proponuje powrot do PRL-u nie tylko do zasyfionych, brudnych szpitali, z pacjentami na korytarzach, do komunikacji miejskiej, smierdzacej, zatloczonej, z wyziewami spalin, do kolejek po wszystko, do obowiazkowych pochodow 1-wszo Majowych, do przydzialow, talonow, kartek, czynow spolecznych, ekspedientek w sklepach, pytajacych; czego?! Tak mi dopomoz Bog !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran napisał:
Do "Starszego dyzurnego" Proponuje powrot do PRL-u nie tylko do zasyfionych, brudnych szpitali, z pacjentami na korytarzach, do komunikacji miejskiej, smierdzacej, zatloczonej, z wyziewami spalin, do kolejek po wszystko, do obowiazkowych pochodow 1-wszo Majowych, do przydzialow, talonow, kartek, czynow spolecznych, ekspedientek w sklepach, pytajacych; czego?! Tak mi dopomoz Bog !
 lepiej do II RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...