Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sa do kupienia koszulki polak najgorszego sortu-z dopiskiem potrafie myslec samodzielnie lub i jestem z tego dumny, do wygooglowania. Robi sie coraz cieplej,rodacy zakladajmy i nosmy je dumnie, zeby te koscielne oszolomy zeszly na ziemie, nie damy zrobic z wolnego kraju kaczystanu. Z glownego hasla prezesa zrobmy haslo wolnych ludzi.
  Może jednak nie rezygnuj z leków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłą beke miałem z tego nowego programu przedszkolnego. Ale czytając wypowiedzi na forum to się przeraziłem. Jak można tak bezgranicznie wierzyć preziowi i w jego jedyną słuszną partię? Jak trzeba mieć zniewolony umysł, żeby w to wierzyć. Zastanów się jeden z drugim barem, kiedy ostatni raz byłem w muzeum, w teatrze, kinie, w galerii sztuki, kiedy ostatni raz i czy w ogóle interesowałem się kulturą wysoką i dopiero potem wymagaj tego od przedszkolaka. a interesowanie się przedszkolaka architekturą wnętrz i zieleni to już jakiś martrix
Matrix to jest wmawianie wyborcom PiS, że nie wiedzą, co i kogo wybrali, i maszerowanie w ich imieniu (czyt. narodu) w pochodach KODu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor i inni nauczyciele pewnie płaczą ze śmiechu od 1 września 2012 r., ponieważ cytowane sformułowania obowiązują od tej daty i zostały tylko przepisane w nowym projekcie. Trudno bowiem przypuszczać, że od 4 lat pracują nie znając obowiązującej podstawy programowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak nie rezygnuj z leków...
Wam to juz nawet leki nie pomoga... poczciwi idioci prezesa i kleru, zebyscie jeszcse tego kraju tak nie rozpieprzali to by mozna was w zoo pokazywac - dziecie oto po lewej stronie wybieg dla kaczek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam to juz nawet leki nie pomoga... poczciwi idioci prezesa i kleru, zebyscie jeszcse tego kraju tak nie rozpieprzali to by mozna was w zoo pokazywac - dziecie oto po lewej stronie wybieg dla kaczek :)
  Te słowa miłości płynące wartką rzeką ... poezja! Dobrze chociaż, że nie chcesz do nas strzelać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te słowa miłości płynące wartką rzeką ... poezja! Dobrze chociaż, że nie chcesz do nas strzelać...
Pijesz juz od rana,jarek dopuszcza takie zachowania w pracy? Chodz faktycznie w porownaniu z katolickimi wpisami twoich ziomkow z jedynie slusznej parti, to mozna powiedziec ze to slowa milosci :) do was nie mozna strzelac, trzeba was pokazywac potomnosci,zeby ludzie wiecej nie popelnili tego bledu przy kolejnych woborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tak się nie śmiano, gdy poprzednia ekipa zakazywała uczenia dzieci czytania. Jedynym sposobem na ten idiotyzm rodem z ministerstwa, było uznanie grupy przedszkolnej za szczególnie wybitną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo najchętniej panie przedszkolanki siedziałyby i piły kawkę , to proponuje zmienić pracę jak się nie podoba praca z dziećmi ,ja bym zrobiła przegląd pracowników w przedszkolu czy się nadają na to stanowisko
Przyjdź do przedszkola na jeden dzień a potem wypowiadaj się o pracy nauczycieli wychowania przedszkolnego,  jak jest tak jak piszesz to skończ studia  zgodne z kwalifikacjami , znajdź pracę w przedszkolu w którym będziesz mógł pic kawkę od rana do popołudnia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z dziećmi które takich rzeczy uczą sie już w domu, w wieku 2 lat? i mają liczć do 10? toż szkoła wyda im się czymś dla idiotów, a nie miejscem pasji i rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...