Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ktoś mieszka pod Lublinem i zamówił ze skąpstwa mały pojemnik opróżniany raz w miesiącu to ma taki smród latem i tyle much przy kontenerze że musi gdzieś to wywozić częściej niż opróżniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wstyd? Z jakiego powodu?Ulica to będzie Twoja jak ją sobie ją kupisz .Dla twojej ograniczonej świadomości.Nie mieszkam w Marysinie i nie jestem bogaczem.Za odbiór odpadów płacę ,,od gospodarstwa domowego" bez względu ile wystawiam pojemników,worków,kartonów itp. są zawsze odebrane z przed posesji.I jeśli to ja jestem dziadem mieszkając w domu z pięknym ogrodem wśród przepięknej zieleni, to kim Ty jesteś??? Mieszkańcu zatęchłej klitki kołchozu zwanego blokowiskiem???Dupa ci groszem nie śmierdzi a mniemanie o sobie masz proporcjonalne do własnej głupoty.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...