Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmieci z Ukrainy przyjadą do Lublina? Lwów prosi o pomoc po pożarze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Gorczyca , od pier ... liło ci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asd napisał:
Myśl biznesowo. Można na tym nieźle zarobić. Bierzemy, ale na naszych warunkach finansowych. Oni są pod ścianą.
...ależ ty durny jesteś "byznesmenie" zasr...ny. Ciekawe czym te pchlarze by zapłacili ? Wszami czy statuetkami z banderą stepciem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebiegłe ukry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ehh, wiedziałem że zaraz rozpocznie się festiwal nienawiści w stosunku do Ukrainy w komentarzach...wrzućcie na luz. ///////// sami się proszą debilnym pomysłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrij ze Lwowa napisał:
Polak znad rzeki Bystrzyca napisał:
Coraz więcej tych Ukraińców w Lublinie, teraz jeszcze te śmieci. Niedługo przy okazji obchodów 700lecia Lublina może się dowiemy, że Lublin założyli Ukraińcy...
Czy chcecie, czy nie  Lublin to ukraińska nazwa, nazwa miasta  pochodzi od staroruskiego imienia Luba. Luboml, Lubartów, Lubycza Królewska i Lublin to ukraińskie nazwy. Czy tego chcecie czy nie. Tą waszą legendę z "lub linem" możecie sobie wsadzić wiecie gdzie. Nie, nacjonalistą ukraińskim nie jestem, roszczeń terytorialnych wobec Polski nie mam. Lublin to obecnie polskie miasto i ma tak pozostać. Andrij ze Lwowa.
u ha ha ha....fajna bajka matołku. Według was chachłaków, bo żadnego narodu ukraińskiego nie ma i nie było to i Jezus Chrystus i Egipcjanie byli Ukraińcami. Głupiś oto i cała prawda. Nawet nazwa waszej dzikiej krainy to jedna wielka bzdura, bo ukraina to po prostu określenie terenów pogranicznych. Tak zwany język ukraiński jak i wy sami to mieszanina dawnego ruskiego, polskiego, rrosyjskiego, wołoskiego, z dodatkami tatarskimi, tureckimi i niemieckimi. Zobacz frajerzyno ilu z was ma mongoloidalne cechy fizyczne jeśli chodzi o wygląd - JESTEŚCIE W DUŻEJ MIERZE WYTWOREM MONGOLSKICH GWAŁTÓW ....a ty tu bajki o Lubach opowiadasz. Typowy kmiotek fantasta zakompleksiony chołop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi zwłoka w odpowiedzi władz polskich. Powinno być wystosowane natychmiastowe oburzenie, a wszystko oficjalnie nagłośnione w całej EU, a nawet w całym świecie o tym, co kombinowała upaina ze swymi śmieciami. List powinno się zakończyć dyplomatyczną formułką: Z przyjaznymi paszliwon-ami władze Lublina i PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w DW cicho na temat obchodów Dnia Jedności Ukrainy, które odbyły się wczoraj w Lublinie. Czyżby DW przestraszył się polskiego prawactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im się spalilo to mają dużo nowego miejsca na śmieci. Strefa ekologiczna Czarnobyl tam jest od groma miejsca. A do Lublina po co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w życiu ! bezczelne chachły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucio napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ehh, wiedziałem że zaraz rozpocznie się festiwal nienawiści w stosunku do Ukrainy w komentarzach...wrzućcie na luz. ///////// sami się proszą debilnym pomysłem
Ale na siłę ci chyba tego nie wciskają pomysłu, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***e swinie z ukrainy niech tona w smieciach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na całą 'wielką' Ukrainę jedno wysypisko mają cwaniaki, że do nas chcą przywieźć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czemu w DW cicho na temat obchodów Dnia Jedności Ukrainy, które odbyły się wczoraj w Lublinie. Czyżby DW przestraszył się polskiego prawactwa?
Phi aleś ty śmieszny a co Polaków obchodzi dzień upadłości UPAiny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nigdy by nie wzięli naszych śmieci.!!!potrafią tylko nas mordować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie nie ma takiej możliwości prawnej. Z Ukrainy obowiązuje bezwzględny wwóz większości środków spożywczych, a w śmieciach odpadów spożywczych jest bardzo dużo. Musieliby najpierw posegregować, zaplombować i przywieść. To wszystko kosztuje, a i składowanie u nas nie byłoby tanie (chyba że nasi włodarze będą tak wspaniałomyślni, że przyjmą ukraińskie śmieci za darmo, ale wtedy i ja będę oddawał swoje gdzie popadnie), tak więc czy na pewno stać Ukraińców na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten mer to podobno standardowo "lubi" Polaków, toleruje banderowskie knajpy, obchody SS Galitzien na Wałach Hetmańskich a teraz coś chce... forum.gazeta.pl/forum/w,48782,72691351,72691351,Banderowska_restauracja_we_Lwowie_.html prawy.pl/2966-szok-ukraincy-swietuja-utworzenie-ss-galizien/ To mi wystarczy. Pojednanie tak, ale jak księga mówi: prawda i skrucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym wypadku nie można godzić się na taki "biznes". Wszystkie swoje problemy próbują rozwiązywać kosztem Polski. A wiadomo co jest w tych śmieciach? A jeśli tam będą niewypały i niewybuchy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ten mer to podobno standardowo "lubi" Polaków, toleruje banderowskie knajpy, obchody SS Galitzien na Wałach Hetmańskich a teraz coś chce... forum.gazeta.pl/forum/w,48782,72691351,72691351,Banderowska_restauracja_we_Lwowie_.html prawy.pl/2966-szok-ukraincy-swietuja-utworzenie-ss-galizien/ To mi wystarczy. Pojednanie tak, ale jak księga mówi: prawda i skrucha.
Pojednanie z Ukraińcami ? Z ich strony Polak może jedynie oczekiwać fałszu, obłudy i wrodzonej nienawiści do Lachów, a miłości do rezunów-herojów i więziennego cwela Bandery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci z Ukrainy już teraz mamy w nadmiarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie wyrażam zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...