Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiego przewału jak z przetargiem na wywóz śmieci to już dawno w Lublinie nie było !!! Najdziwniejsze ze wszyscy udają że jest OK ? Totalny rozkład instytucji państwowych, zero kontroli nad publicznymi pieniędzmi, dziki wschód !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie, w domku jednorodzinnym i jakoś nie było żadnego problemu ... przed końcem miesiąca nowa firma dostarczyła harmonogram odbiorów oraz worki na frakcję suchą i zieloną ... planowo odebrała pojemniki, frakcje suchą oraz gabaryty (stare meble) - tych ostatnich poprzednio nikt nie odbierał ... ja osobiście jestem bardzo zadowolny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za inteligent wymyślił okres przejściowy w lipcu, kiedy w odpadach już po kilku godzinach w upalny dzień powstają obce formy życia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mieszkając 30km od lublina nie wiem kto będzie odbierał moje śmieci, nie mam w co je wrzucać, bo nowa firma nie dostarczyła worków czy kontenerów. A poprzednia firma odbiór zrobiła na początku czerwca więc od miesiąca trochę się już tego nagromadziło. A nawet nie wiem kiedy obecna firma zamierza przyjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie, w domku jednorodzinnym i jakoś nie było żadnego problemu ... przed końcem miesiąca nowa firma dostarczyła harmonogram odbiorów oraz worki na frakcję suchą i zieloną ... planowo odebrała pojemniki, frakcje suchą oraz gabaryty (stare meble) - tych ostatnich poprzednio nikt nie odbierał ... ja osobiście jestem bardzo zadowolny ...
 
Mieszkam w Lublinie, w domku jednorodzinnym i jakoś nie było żadnego problemu ... przed końcem miesiąca nowa firma dostarczyła harmonogram odbiorów oraz worki na frakcję suchą i zieloną ... planowo odebrała pojemniki, frakcje suchą oraz gabaryty (stare meble) - tych ostatnich poprzednio nikt nie odbierał ... ja osobiście jestem bardzo zadowolny . Szczęściarz :) U mnie nie ma tak różowo,niestety.;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mieszkając 30km od lublina nie wiem kto będzie odbierał moje śmieci, nie mam w co je wrzucać, bo nowa firma nie dostarczyła worków czy kontenerów. A poprzednia firma odbiór zrobiła na początku czerwca więc od miesiąca trochę się już tego nagromadziło. A nawet nie wiem kiedy obecna firma zamierza przyjechać
 
a ja mieszkając 30km od lublina nie wiem kto będzie odbierał moje śmieci, nie mam w co je wrzucać, bo nowa firma nie dostarczyła worków czy kontenerów. A poprzednia firma odbiór zrobiła na początku czerwca więc od miesiąca trochę się już tego nagromadziło. A nawet nie wiem kiedy obecna firma zamierza przyjechać
Ja mieszkam w centrum Lublina i też tego nie wiem. Worków brak,harmonogramu brak-jedynie ilość śmieci rośnie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrodę nobla w literaturze za dobre rozumienie języka polskiego za podział śmieci na mokre i suche.Trzeba dopisać do słownika wyrazóe nie mających odpowiednika Niech ocokrajowiec to zrozumie i dobrze posegreguje smieci.Frakcja mokra to długopis,ołowe/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...