Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć dziewczynki na przejściu w Lublinie. Kierowca: Błagam o litość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 13:31 Powrót do artykułu
"w celu pracy lub rekreacji to nie fura konna ale pojazd drogowy" - do rekreacji to sobie rower kup. W innych krajach ludzie także pracują samochodami, ale się tak nimi nie wybijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W zasadzie to nie było wyprzedzanie, bo jechałem cały czas tym samym pasem ruchu" Większość kierowców w Polsce nie wie co oznacza termin wyprzedzanie i omijanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kiedy w Polsce ludzie zrozumieją, że jak jest 50 km/h to jedziemy 50, a nie 70 czy nawet 60" - wtedy kiedy co 100 metrów będzie stał fotoradar. Najlepiej nieoznakowany, choć lepszy oznakowany niż żaden.
 i wtedy kiedy urzędnicy oraz drogowcy którzy te znaki ustawiają, sami zaczną je poważnie traktować....bo u nas często te ograniczenia są tak kretyńsko stawiane, że wręcz uczą kierowców żeby na znaki limitu patrzeć z przymrużeniem oka....np. obecnie na smorawińskiego przed wiaduktem poniatowskiego przez kilka godzin dziennie są jakieś roboty na pasie zieleni między jezdniami....jednak znak ograniczający prędkość do 30 kmh stoi tam całą dobę - efekt? 100% olewa znak, a co niektórzy to nawet kwalifikują się pod odebranie prawa jazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale taka jest prawda, że jeden zatrzyma się a drugi zapier.... aby kurz się unosi! Dlatego osobiście nie nawidzę  przechodzić przez przejście kiedy samochód z wewnętrznego pasa zatrzymuje się, dopiero jak drugi się też zatrzyma wchodzę na jezdnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej litości dla takich, dla których przejście dla pieszych to tylko paski na jezdni, a inny zatrzymujący się to idiota. Sam byłem świadkiem takich zachowań i dlatego przestałem puszczać pieszych jak widzę, że idiota za mną może ich zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego kierowcy nie uciekł, przyznał się do winy, żałuje myślę że większość kierowców ma coś na sumieniu łatwo kogoś osądzać. Ludzie nie bądźcie tacy okrutni czy każdy z was zawsze jedzie 50 w zabudowanym. A dzieci też teraz chodzą z nosami w telefonach a na przejscie wchodzą bez rozglądania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
testet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejście dla pieszych jest święte! Tam nagminnie się zdarzają sytuacje, że jeden samochód się zatrzyma, bo widzi pieszych, a drugi z pędem jedzie i na nic nie zwraca uwagi. Najwyższy wymiar kary dla przykładu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo debile jak ruszą spod świateł na skrzyżowaniu z willową to na wysokości relaksowej są właśnie na etapie rozpędzania się do 100 km/h....a tu ktoś im każe uważać na jakiś ludzi...no biedne kierowce w Tymkraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna zabierać prawa jazdy zanim tacy kierowcy kogoś zabiją. Jak już zabiją to posiadanie prawa jazdy jest już bez znaczenia w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i w takich miejscach trzeba będzie wmontowywać w jezdnię betonowe zapory, otwierające się jak czujnik wykryje jazdę z ponadlimitową prędkością....jakby paru miszczów zaliczyło spotkanie gęby z betonową zaporą to może nabraliby respektu dla przejść dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kierowca: każdy rozsądny zwalnia przed przejściem i przede wszystkim nie wyprzedza na przejściu ani tym bardziej nie omija innych pojazdów. Szkoda ci kierowcy a dziewczynki nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sam byłem świadkiem takich zachowań i dlatego przestałem puszczać pieszych jak widzę, że idiota za mną może ich zabić" - dziwna metoda na poprawienie bezpieczeństwa, potrącić zanim zrobi to ktoś inny. Kierowca może sobie puścić bąka, bo o tym kiedy pieszy decyduje się wejść na przejście decyduje sam pieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szkoda tego kierowcy" - dokładnie, rodzice dziewczynki powinni płacić mu odszkodowanie, że głupie dziecko ośmieliło się przechodzić przez jednię, kiedy Pan kierowca się spieszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szkoda tego kierowcy" - szkoda, że dziewczynka nie przeżyła i nie może go przynajmniej przeprosić, albo w inny sposób wynagrodzić krzyw, które mu wyrządziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szkoda tego kierowcy" - jechał tylko 70, a nie 170. Zabił tylko 1 dziecko, a nie całą rodzinę. Wyprzedzał/omijał nie ze swojej woli, a dlatego, że inni go zmusili, a poza tym nie po to ma samochód dużej mocy, żeby toczyć się po mieście z prędkością rowerzysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdzę ZAWSZE w terenie zabudowanym 50km/h i mam w nosie wszystkichco się za mną pieklą bo im się śpieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szkoda tego kierowcy" - zapomniałeś jeszcze napisać o rozbitym samochodzie. Jeszcze ma samochód do naprawy. Może zrzutkę zorganizujemy. Na remont, czy na nowy samochód. Jeszcze szybszy. Zawodowy kierowca musi przemieszczać się szybko po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydź się Pan,za zabicie dziecka bezwzględne więzienie i to dlugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słońce nie mogło go oślepić bo miał je "zw sobą". Ot typowy miszczu prostej który spowodował ogromną tragedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...