Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć dziewczynki na przejściu w Lublinie. Kierowca: Błagam o litość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Czytam te wasze komentarze i utwierdzam się aby w przekonaniu jak dużo jest w tym kraju debili !!! Sami kur... eksperci z dziedziny prawa ruchu drogowego na forum co jeden to lepszy wszystko wiedzą na wszystko mają gotową kur... regułkę , nigdy nie popełnili w niczym błędu iście kur... chodzące perpetum mobile. Się zapytam jeździłeś w du...jeb...garotłuku czym innym niż patelnia po kuchence ?? Jeździłeś kiedyś samochodem ?? Zawsze jedziesz 50 tak jak na znaku nigdy nie przekroczyłeś prędkości i nie złamałeś przepisu że wydajesz wyrok na tym człowieku i psy wieszasz cioto jedna !!! To wyobraź sobie że jadąc na 2 ch pasach jeden samochód nagle zaczyna hamować by przepuścić pieszego i że czasami nawet nie masz szans na reakcję !!! To min ta kobieta która przepuszczała powinna się upewnić czy auto jadące za nią na drugim pasie da radę stanąć, bo nie sztuką jest cheać 30 km/h i nagle się zatrzymać bo jasnie Pani się uwidziało że przepuści, trzeba wziąć też czas reakcji kierowcy jadącego za nami że może nie zdążyć. Więc skończcie z pierdo...jacy wy jesteście zajebiści i święci. Dziecko niestety też nie jest bez winy bo powinno się upewnić czy może wejść dalej na przejście, a cmentarze są pełne ludzi z takim przekonaniem że on miał pierszeństwo. Więc zanim coś się wypowiedzie i psy na kimś powiesicie pojeździjcie czymkolwiek a potem mordą chłapcie
IDIOTO, krotko i na temat bo nie chce mi sie z tobą dyskutowac: kodeks drogowy    Art. 26. 3. Kierującemu pojazdem zabrania się:     1) wyprzedzania pojazdu na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim, z wyjątkiem przejścia, na którym ruch jest kierowany; 2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu; TAK WIEC JAK SIE ZBLIZASZ DOMPRZEJSCIA A NA PASIE OBOK KTOS SE JEDZIE 20 KMH BO TAKI MA KAPRYS, TO TWOJ PSI OBOWIĄZEK ŻEBY POWSTRZYMAC SIE OD WYPRZEDZANIA I ZROWNAC Z NIM PREDKOSC, DOPOKI NIE PRZEJEDZIECIE PRZEZ PRZEJSCIE! Idiota to cię zrobił i widać dobrze jego geny odziedziczyłeś bo w nie potrafisz przeczytać nawet tego co napisałem ze zrozumieniem i wyciągnąć wniosków więc nie chce mmi ci się tłumaczyć tego raz jeszcze a przepisy którymi sobie tu wyskakujesz możesz sobie w klapki schować. Bo przepisy przepisami a rzeczywistość rzeczywistością. Pojeździj najpierw czymś innym niż rower wokół zalewu to pogadamy
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha, "przepisy przepisami, a rzeczywistość rzeczywistością" - piękne podsumowanie mentalności sebiksowo-januszkowej, która stoi za takim a nie innym stylem jazdy w tym kraju :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, do piekla z takimi januszami - zawodowy kierowca, a nie wie ze jak jeden samochod juz stoi przy przejsciu to nie zobaczy pieszego z lewego pasa, jak sie nie zatrzyma. Mnie tez raz pier***nął tak prawie dzban bo nie popatrzył. Jeszcze wysiadl i zaczal wygrazac piescial ale jak do niego podszedlem to uciekl do samochodu i odjechal. Komentarze kierowcow tutaj utwierdzaja tylko w przekonaniu ze w 90 procentach wasza kasta to zwierzeta, brzydze sie wami, tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa, teraz to "błagam o litość" a jak się takiemu "kierowcy" zwraca uwagę na drodze, ze źle postępuje, to albo leci z jego ust wiązanka niecenzuralnych słów, albo środkowy palec, a przed Sądem to "błagam o litość". Poza tym jeśli on twierdzi, że dziewczynka niejako została "zachęcona" przez innego kierowcę, który się zatrzymał, do wejścia na przejście, to oznacza tylko jedno - Ten człowiek niczego nie zrozumiał i nie wyciągnął wniosków ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania !!!!! Już samo to, że na sąsiednim pasie auto znacząco zwolniło, lub się zatrzymuje powinno go, jako kierowcę, ( i to w dodatku podobna zawodowego!!!) zmusić do zwolnienia i przygotowania na ewentualne zagrożenia i zatrzymanie pojazdu. Przecież znaki "przejście dla pieszych" są umieszczone po OBU STRONACH pasów ruchu, więc zarówno ten jadący prawym jak i ten jadący lewym pasem są przez znaki informowani, że zbliżają się do przejścia dla pieszych. Natomiast jeśli w takiej sytuacji, dodatkowo, auto jadące przed nim sąsiednim pasem zatrzymuje się, to chyba dla rozumnego kierowcy jest to już dostateczny sygnał, że na przejściu znajduje się/będzie się za chwilę znajdował pieszy i NIE WOLNO mu takiego auta wyprzedzić. Ale czego tu wymagać. Tu jest Polska, tu każdy jest najmądrzejszy i jest najlepszym kierowcą na świecie , a przepisy są dla głupich i frajerów. Polski kierowca - Najpierw buta i arogancja, a później płacz i błaganie o litość. P.S. Dalej uczmy jak zdać egzamin, a nie jak kulturalnie i bezpiecznie korzystać z dróg i pojazdów, a potem się wszyscy dziwny skąd tyle wypadków i tragedii na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wasze komentarze i utwierdzam się aby w przekonaniu jak dużo jest w tym kraju debili !!! Sami kur... eksperci z dziedziny prawa ruchu drogowego na forum co jeden to lepszy wszystko wiedzą na wszystko mają gotową kur... regułkę , nigdy nie popełnili w niczym błędu iście kur... chodzące perpetum mobile. Się zapytam jeździłeś w du...jeb...garotłuku czym innym niż patelnia po kuchence ?? Jeździłeś kiedyś samochodem ?? Zawsze jedziesz 50 tak jak na znaku nigdy nie przekroczyłeś prędkości i nie złamałeś przepisu że wydajesz wyrok na tym człowieku i psy wieszasz cioto jedna !!! To wyobraź sobie że jadąc na 2 ch pasach jeden samochód nagle zaczyna hamować by przepuścić pieszego i że czasami nawet nie masz szans na reakcję !!! To min ta kobieta która przepuszczała powinna się upewnić czy auto jadące za nią na drugim pasie da radę stanąć, bo nie sztuką jest cheać 30 km/h i nagle się zatrzymać bo jasnie Pani się uwidziało że przepuści, trzeba wziąć też czas reakcji kierowcy jadącego za nami że może nie zdążyć. Więc skończcie z pierdo...jacy wy jesteście zajebiści i święci. Dziecko niestety też nie jest bez winy bo powinno się upewnić czy może wejść dalej na przejście, a cmentarze są pełne ludzi z takim przekonaniem że on miał pierszeństwo. Więc zanim coś się wypowiedzie i psy na kimś powiesicie pojeździjcie czymkolwiek a potem mordą chłapcie
 Od kobiety za kółkiem wymagasz myślenia? No proszę Cię... pojeździj po mieście, a przekonasz się jak jeżdżą kobiety tzn. jak im to (nie)sprawnie idzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I dobrze, do piekla z takimi januszami - zawodowy kierowca, a nie wie ze jak jeden samochod juz stoi przy przejsciu to nie zobaczy pieszego z lewego pasa, jak sie nie zatrzyma. Mnie tez raz pier***nął tak prawie dzban bo nie popatrzył. Jeszcze wysiadl i zaczal wygrazac piescial ale jak do niego podszedlem to uciekl do samochodu i odjechal. Komentarze kierowcow tutaj utwierdzaja tylko w przekonaniu ze w 90 procentach wasza kasta to zwierzeta, brzydze sie wami, tfu." PEWNIE ZACZĄŁ CI WYGRAŻAĆ JANUSZU BO WJE.BAŁEŚ SIĘ BYZMYŚLNIE NA TO PRZEJŚCIE JAK 90% PIESZYCH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RE: Gość whoop whoop, kierowca detected. Tak, bo spieszyłem sie na ruch*anie Twojej starej. Szedlem wystarczajaco spokojnie, zeby pierwszy kierowca zdazyl sie zatrzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uczcie swoje dzieci zachowania się na drodze!!! Przed chwilą jadę sobie a jakaś nastoletnia pis.da wjechała sobie rowerkiem na przejście i mało tego napier.dala sobie przez telefon.Noż kuuur.wa miałem ochotę wyjść i jej ten telefon rozje.bać na pustym łbie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ JESTEM KIEROWCĄ I TO SĄ NAPRAWDĘ CIĘŻKIE SPRAWY!!POZA TYM POZIOM NATĘŻENIA RUCHU PIESZO=ROWEROWO=KOŁOWEGO JEST NIESPOTYKANY, KIEROWCAM MUSI MIEĆ OCZY W OKÓŁ GŁOWY, BO O POTRACENIE PIESZEGO,ROWERZYSTY, JEST NAPRAWDĘ ŁATWE!!LUDZIE TE Z CZĘŚTO NIE MYŚLĄ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"RE: Gość whoop whoop, kierowca detected. Tak, bo spieszyłem sie na ruch*anie Twojej starej. Szedlem wystarczajaco spokojnie, zeby pierwszy kierowca zdazyl sie zatrzymac." RUCH.AC TO TY SOBIE MOŻESZ CO NAJWYŻEJ KOTY W ŚMIETNIKU ĆWOKU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlaki ,mordercy ,aroganci oni proszą o litość - nie ma dnia żeby mnie taki nie wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Bywa że się z takimi zrównuję na czerwonym świetle - uchylam szybę i pytam jak im się wyprzedzało tuż przed czy na przejściu dla pieszych. Zazwyczaj albo pokazują mi faka albo z rozbrajającą szczerością odpowiadają- DOSKONALE. Zastanawiam się gdzie są te policyjne radiowozy które cały czas otrzymują od społeczeństwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o kobiety to bardziej myślą niż ty mężczyzno jak widać to mężczyzna spowodował wypadek nie kobieta. Kobieta pomyślała i się zatrzymała a mężczyzna nie wiem czym myślał bo napewno nie głowa wymijajac na przejściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa że ten kierowca ma już wyrok w zawiasach ze podobe wykroczenie tyle że nikt o tym nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla dziecka nie miał litości, ale sam jej oczekuje? Co za tchórz bez honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie słońce go oslepilo skoro jechał na północ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, TO PO CO JEJ SZUKAĆ? PRZECIEŻ I TAK SIĘ NIC NIE ZNAJDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak się składa że ten kierowca ma już wyrok w zawiasach ze podobe wykroczenie tyle że nikt o tym nie napisał." Wszystko się zgadza tylko,ze jak sie jeździ zawodowo to nie da się nie złamać przepisów czy zagapić się.Kiedys robiono badania ile czasu kierowca poświeca na patrzenie na drogę to było poniżej 50%,chyba ok 30%.Ostatnio jechalem z Krakowskiego w Lipową i nie wiem co mi sie powaliło,ale spojrzałem nie na ten sygnalizator i przejechalem na czerwonym.Nigdy mi sie cos takiego nie zdarza.Wszyscy,którzy tu cwaniaczą to pewnie jeszcze nie mieli wypadku,ale spokojnie jeszcze wszystko przed wami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy PSEUDO doradcy wiecie jaka jest różnica skazujac człowieka świadomie i niszcząc jego i jego rodzinę a nieumyslnym spowodowaniu WYPADKU ŚMIERTELNEGO bo tego już nic nie jest w stanie zmienić co ?? To tragedia to fakt, ale czy Wy jesteście bez winy osadzajac drugiego człowieka bo Wam się udało nie raz zapewne uniknąć tragedii za nadmierna prędkość lub piwko lub czerwone światło lub lyse opony itd ?!! Umyślne spowodowanie śmierci np pod wpływem alkoholu itp to zupełnie cos innego, niszcząc drugiego człowieka wrócicie drugiemu życie... sprawi Wam to satysfakcję niszcząc tego co może żyć i być z wlasnymi dziecmi i wnukami ??? Jeśli tak to jesteście gorsi od pijanych kierowców i prawdziwych idiotow na drodze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...