Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia. Duże utrudnienia drogowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 15:10 Powrót do artykułu
CB, ja napisałem, że samo stosowanie się do przepisów to, niestety, mało. A dla ludzi bez pomyślunku czy wyobraźni, także tutaj piszących, dostosowanie się do np. 50km/h powinno wszystko załatwiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prozę o poprawienie treści artykułu. Znałem kierowcę osobiście, miał 22 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny bezmyślny, który wierzy w powtarzane brednie. Ja miałem wypadek ponad rok temu. Trzy bardzo podobne wypadki tego samego wieczoru w różnych miejscach..tylko ja przeżyłem, i o mnie mieli odwagę najwięcej komentować. Że samochód stary, że za szybko i że pewnie na letnich...jakby jechali ze mną. Tak życie mamy poukładane, że większości wypadków nie da się przewidzieć, a chce ktoś uczyć się na wymyślonych błędach, proszę bardzo, tylko po cichu...bo może być: dziś mi, a jutro tobie. Więc pokój tym, którzy giną i ich rodzinom, a głupota dla tych, którym brakuje choć odrobiny współczucia. Lepiej żeby nikogo z nas życie tak nie uczyło...nawet tych baranów wszystkowiedzących. Uważajcie na siebie ludzie, i nie dajcie się podpuszczać patałachom, bo w nerwach też  łatwo o błędy. Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście nie zginął nikt niewinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja walczy o życie. Piękna, dobra kochająca Boga dziewczyna, jedynaczka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tu komentować? Po prostu nie był doświadczonym kierowcą i to wszystko. Tłumaczyć to zdarzenie można na różne sposoby. Np. chwila nieuwagi, roztargnienie, zmęczenie, itp. W telewizji była mowa jak pewien sędzia "wziął" a nie ukradł 50-zlotowy banknot. Był podobno w niedyspozycji psychicznej, co się może zdarzyć każdemu. I tym usprawiedliwiono jego zachowanie, czyli uniewinniono go z zarzutu kradzieży. I co z tego że ktoś usiłuje tłumaczyć taką niedyspozycją jego własne błędy, a nawet je usprawiedliwiać? Czy to coś pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Moderatora:od kilku dni publikowane są obraźliwe, ohydne i przepełnione złośliwością (by nie powiedzieć dosadnej) komentarze - a "gazetka" przyjmuje wszystko, nie patrząc na uczucia ludzi pokrzywdzonych. Więc jednak chamstwo górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy Wy macie mózg????!!! Komuś zginął syn, brat. Najważniejsza osoba na świecie. Znacie ten ból? Nie życzę nikomu takiej straty, ani takiej śmierci. Nie wiem jak Wam nie wstyd pisać takie komentarze i oceniać. Nie byliście na miejscu i nie wiecie jak było na prawdę!  Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinie bardzo współczuję. A kżdy, kto tu pisze z nienawiści, będzie prędzej czy później sam cierpiał z powodu straty kogoś bliskiego. Zobaczycie wtedy, co czują najbliżsi tego kierowcy. Będziecie wtedy wstydzić się i żałować tych wpisów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinie bardzo współczuję. A kżdy, kto tu pisze z nienawiści, będzie prędzej czy później sam cierpiał z powodu straty kogoś bliskiego. Zobaczycie wtedy, co czują najbliżsi tego kierowcy. Będziecie wtedy wstydzić się i żałować tych wpisów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc było tak: koleś jechał 120 może 140 , był wypadek więc co?? wiec mędrcy tego swiata uznają ze prędkośc tam nie powinna być 70 km/h tylko 50 km/h !! I tym sposobem problem zostanie rozwizany ze szkodą dla 99,9% kierowców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odgrzewane historie z 18 lutego-gratulacje dla redakcji /z małej litery przez brak szacunku/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OlaOla napisał:
Niektóre komentarze sa nie na miejscu. Niektórzy mogliby pokazac szacunek a nie pisać wyzwiska do zmarłej osoby... przemyślcie co napisaliście tutaj poważnie. Jeden człowiek nie żyje a drugi walczy dzielnie o życie bo jest w strasznym stanie
 Nie dziw się flustracji innych użytkowników dróg.Wszak mógł zabić każdego innego.Ciebie, mnie , kogoś z naszych najbliższych. Ludzie mają dość piratów- zabójców i dają upust.... A apropo szacunku- szacucek to też ostrożna, rozważna jazda w trosce o innych użytkowników dróg. Czy sprawca okazał swoją jazdą szacunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to juz trzeci wypadek w ciagu ostatnich kilku tygodni w tym samym miejscu
 Popatrz na datę artykułu. to stara sprawa, którą DW wyciągnął na wierzch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny raz DW daje D... wyciągając na główna strone sprawe z przed miesiąca. ogarnijcie sie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...