Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na Warszawskiej: BMW zderzyło się z mercedesem

Utworzony przez krzesimir, 23 października 2009 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Znów BMW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolo o 7 kolo Garbow, widzialem BMW szalone wyprzedzil i szybko jechal ...czekal na smierc :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tej drodze to zaden problem o takowy wypadek skoro kierowcy jezdza jak nawiedzeni! Nie jeden tam szybko mknie zeby poczuc podchodzacy zoladek do gardla na tych garbach na drodze i to powoduje niespodzianki tego typu. Nie wazne czy to BMW, fiat czy polonez.....kolejny przypadek glupiego zachowania na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W radio mówili, że BMW wyprzedzało ciężarówkę po prawej stronie i złapało pobocze. Żal ludzi, ale na głupotę nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Probe: ja tamtędy jechałem po 5 i już ten wypadek był, osobowy dostał w prawy bok, a dostawczak był wywrócony, na pasie w strone Lublina za przystankiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ik: co widziales tak ja czy to byl numer rej. LPU ...,?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtendy ok 8.25 wracając do domu. To było zderzenie BMW piątki E39 z dostawczym, bardzo mocno zniszczone oba samochody, było widać że BMW było cięte z bocznej strony. Wypadek był tam gdzie ustawiony jest nowy radar. Jedyne co teraz możemy zrobić to pomodlić się za duszę zmarłego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dk napisał:
Przejeżdżałem tamtendy ok 8.25 wracając do domu. To było zderzenie BMW piątki E39 z dostawczym, bardzo mocno zniszczone oba samochody, było widać że BMW było cięte z bocznej strony. Wypadek był tam gdzie ustawiony jest nowy radar. Jedyne co teraz możemy zrobić to pomodlić się za duszę zmarłego..
jeszcze małe sprostowanie, co do miejsca wypadku to tak jak "ik" pisze, ja widziałem te samochody na poboczu już koło radaru o 8.25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był lpu srebrne bmv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz Miał Wypadek :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A laguna LUB085A znowu wyprzedza po lewoskrętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w okolicy. To trasa niebezpieczna trasa głównie za sprawa kierowców, którzy jeżdżą jak chca. Ciągle dochodzi tam do wypadków, w których często giną ludzie. Kierowcy mają gdzieś to, że narażaja życie innych ludzi. Wiele znajomych mi osób, mieszkańców pobliskich miejscowości zginęło własnie tam, na odcinku trasy między Lublinem, a Jastkowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oferuje pomoc dla osób poszkodowanych w tym wypadku , tel. 728 840 222
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiniaoferuje pomc dla osób napisał:
oferuje pomoc dla osób poszkodowanych w tym wypadku , tel. 728 840 222
HIENA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiniaoferuje pomc dla osób napisał:
oferuje pomoc dla osób poszkodowanych w tym wypadku , tel. 728 840 222
jaka niby pomoc mozesz oferowac ??? co zwrócisz mu życie ??? bo kierowcy zadna pomoc nie bedzie potrzebna i tak pujdzie siedziec mam nadzieje!! [*] S. Żaba [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie hiena tylko prawnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde mieszkam ok 200 m od tąd gdzie byl wypadek ! nie widzialem bo do szkoly jechalem o 10 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDOPODOBNIE DRUGA OSOBA ZMARŁA W SZPITALU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaka niby pomoc mozesz oferowac ??? co zwrócisz mu życie ??? bo kierowcy zadna pomoc nie bedzie potrzebna i tak pujdzie siedziec mam nadzieje!! [*] S. Żaba [*]
Zgadzam się !! To nie on powinien zginąć !! :/ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca zginął w szpitalu.... Trzymaj się Żabolu! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...