Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smog. Miasto dopłaci do wymiany pieców - jak otrzymać dotację?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 11:40 Powrót do artykułu
350 tysięcy na dopłaty to śmiech na sali!! Potrzebne są miliony i widoczna akcja informacyjna, bo nie każdy czyta prasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Lublinie mamy póki co w miarę czyste powietrze, daleko nam do Krakowa
Człowieku! Co pleciesz! O stycznia prawie na okrągło w Lublinie jest duży smog i pisała o tym prasa, ale jej ktoś nie chce to nie zauważy i nie poczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Lublinie mamy póki co w miarę czyste powietrze, daleko nam do Krakowa
Człowieku! Co pleciesz! Od stycznia prawie na okrągło w Lublinie jest duży smog i pisała o tym prasa, ale jej ktoś nie chce to nie zauważy i nie poczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie małe pieniądze z pewnością nie ograniczą potężnego lubelskiego smogu. WOŚ powinien opracować solidny program eliminacji smogu a nie stwarzać pozory że coś się robi. Tak jest od wielu lat a smog coraz większy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W planie Urzędu Miasta to wycinka następnych drzew w Lublinie . Na wycinkę drzew pieniądze są a na dotacje brakuje. Dobry gospodarz ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, że miasto przeprowadziło taką akcję, ale niestety razem z rozpoczęciem sezonu grzewczego znowu pojawił się smog w lublinie. niestety nie pozostaje nic innego jak kupić sobie dobry oczyszczacz powietrza ***s://loveair.pl/oczyszczacze-powietrza inaczej dalej będziemy narażeni na zanieczyszczenia, które powstają przy niskiej emisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie piec już trzeba było wymeinić więc przed zimą sie zdecydowałam, w Metalvicie mi doradzili jaki będzie najlepszy, dobrali też moc. No i mam taki 5 generacji, z podajnikiem, na pellet. Jest wydajny więc ciesze się że w końcu go wymieniłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...