Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smogowa noc w Lublinie. Normy po raz kolejny przekroczone o kilkaset procent

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2020 r. o 20:59 Powrót do artykułu
***s://airly.eu/map/pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ludzie w nocy jeździcie dieslami ?? Po co !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może miasto niech coś  zrobi z tym smogiem. Ciagle mowi się  o ochronie środowiska a  wycina się coraz więcej drzew.   Na os. Nalkowskich jest taki song  że   nie da się  otworzyć  okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy wam palący w piecach. To naprawdę budujące, że jeden drugiego truje. Dziękujemy wam politycy, za to, że truć można legalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy wam palący w piecach. To naprawdę budujące, że jeden drugiego truje. Dziękujemy wam politycy, za to, że truć można legalnie.
 Zanim coś ignorancie napiszesz to spróbuj chwilę pomyśleć. Nie każdy ma dostęp do gazu ziemnego albo do orzewania z LPEC-u. Według Ciebie czym Ci ludzie mają się ogrzać, oświeć mnie proszę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno podlaczyc ich do sieci, to proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej spalania "śmieci" w kopciuchach... zapraszam na os. Świt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palę w piecu węglem a nie śmieciami po segregacji na palne i niepalne. kocioł górnego spalania i nie widzę kłębów dymu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie ma żadnych kontroli jakości opału który można kupić w sklepie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że każdy opał ma taki skład jaki powinien mieć, kaloryczność jak wpisano na etykiecie oraz że nie wydziela w czasie spalania żadnych trujących, zakazanych związków. Myślicie, że gdyby ludzi było stać na to by zmienić ogrzewanie na gazowe to by się męczyli co roku z zbieraniem, składowaniem opału na zimę zamiast wygodnego wciśnięcia przycisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marek - nie nazywaj mnie ignorantem, to po pierwsze. Czym mają palić? Na pewno niczym szkodliwym dla pozostałych. Dlaczego ktoś ma się dusić, bo drugiemu ma być ciepło? Dlaczego ktoś ma dostawać raka a dzieci astmy, bo ktoś nie jest podłączony do sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny wyjść przepisy, że w ciągu kilku lat wszystkie gospodarstwa domowe muszą zostać podłączone do sieci. Koszt powinien ponieść solidarnie budżet państwa, budżety gmin oraz budżet transformacji energetycznej UE. Chcą żebyśmy byli ekologiczni to niech nam w tym pomogą finansowo. Sam budżet Niemiec ma miliardowe nadwyżki, upasiony na niewolniczej pracy i grabieży całej Europy tłusty Helmut powinien teraz oddawać co nakradł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Slawinku. Wieczorami wyjść z domu nie można tak dusi, okien rozszczelnić nie można, bo dym wciska się do mieszkania. Sąsiad palił śmieciami, zmarł na raka płuc, a teraz jego rodzina dalej kopci, już nie śmieciami ale kiepskim opałem. Czarny duszący dym nas wykańcza. Nie wiem co ludzie mają w głowach, że tak trują innych. To nie bieda, tylko mentalność. Niestety ale tu musi zadziałać państwo. Zamiast rozdawać 500+ lepiej te pieniądze przeznaczyć na dopłaty do przyłączenia albo do miejskiej sieci ciepłowniczej albo do sieci gazowej, włącznie z wymianą pieca. Przykładowo nasi sąsiedzi truciciele mają miesięcznie 1000 zł z tytułu posiadania dzieci, czyli rocznie 12000 zł. To już kwota za którą można coś sensownego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie na fotkach miejskie kominy spółek Skarbu Państwa, te przy Inżynierskiej czy na terenie po byłej FSC . Przed kilkoma dniami jechałem z lotniska - jak dymił strasznie komin postawiony nieopodal tamtejszego "Parku Maszynowego" okropnie. Tam wyślijcie straż z urządzeniami pomiarowymi - chociaż też nie jestem za tym aby komukolwiek odpuszczać i pozwalać palić toksycznym śmieciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zanim coś ignorancie napiszesz to spróbuj chwilę pomyśleć. Nie każdy ma dostęp do gazu ziemnego albo do orzewania z LPEC-u. Według Ciebie czym Ci ludzie mają się ogrzać, oświeć mnie proszę?" = Kogo ty tłumaczysz?? Ci co palą śmieciami zamiast wydać kase na drewno lub węgiel czy tez miał, wola wydac kasę na wódke i piwo, a resztę truć. Wódka i piwo juz droższe od wegla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachunek ekonomiczny wszystko wyjaśnia. Faktycznie gdyby wszędzie było podłączeni do LPEC czy gazu ale w każdej firmi wianuszek sępów partyjnych  do wykarmienia dlatego jest drogo . Zlikwidować silniki na diesel i wszystko proste. Z tych minimalnych wynagrodzeń  i emerytur ludzi nie sac a co bedzie jak inflacja ppogalopuje z bloków stratowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno podlaczyc ich do sieci, to proste.
 I płacić za nich rachunki. A co. Nam się to po prostu należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupie komentarze intelektualnych analfabetów. Im więcej piany toczycie to powinno być mniej smogu. A tak nie jest. Spójrzcie w niebo to zobaczycie prawdziwy powód smogu i to nie są kominy z których leci dym. Zacznijcie myśleć, to naprawdę nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie duże przekroczenia pokazują na Obywatelskiej a nie wiemy jakie są przekroczenia np. na Dziesiątej. Tam są z pewnością jeszcze o wiele większe przekroczenia. Lepiej nie ustawiać tam stacji pomiarowych i lepiej nie wiedzieć co tam się dzieje. Czy to nie jest oszukiwanie mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szerokim wczoraj max było 1300 a nie 186 jak na obywatelskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie jest to problem jedynie Lublina, wiele mniejszych miasteczek smog dotyka jeszcze bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...