Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS-owa pułapka: Jak się uwolnić od płatnego konkursu?

Utworzony przez mosquito, 25 marca 2011 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Klient jak klient, taki jest jak elektorat ale chyba Orange na tym straci. Dziwię się, że i tam są idioci. Taka renoma i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propozycje UKE znów są jak najbardziej na miejscu, jednak ich wdrożenie pewnie nie będzie łatwe i potrwa. Konkursy jak konkursy, jak widać zawsze znajdzie się ktoś kto zwęszy sobie na tym niezły biznes i nieuczciwy zarobek. Powinni raz, a skutecznie zająć się taką firmą, tracą na tym nie tylko abonenci, ale i Ci co prowadzą takie konkursy uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do loterii orange nie mam zastrzezen moj wujek wygral bmw 13.07. ale pusty sms to totalna bujda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"UKE proponuje sześć prostych zasad. (...) Na swojej stronie internetowej UKE przekonuje, że wprowadzenie tych zasad sprawi, że konkursy i loterie przestaną się kojarzyć z oszustwem" A dlaczego UKE nie zaproponuje JEDNEJ najprostszej zasady : Klient nie powinien płacić za ŻADNE NIECHCIANE i odebrane przez siebie SMS-y. To by rozwiązało cały problem i kwita. Jakim prawem samo odczytywanie durnych SMS-ów kosztuje 4,92 PLN za sztukę ? Dlaczego to w ogóle kosztuje ? Chory kraj gdzie złodzieje kręcą prawem jak chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mo napisał:
co do loterii orange nie mam zastrzezen moj wujek wygral bmw 13.07. ale pusty sms to totalna bujda
Hahahahahaha niezłe. A ile Ci płacą za reklamę sieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem ze chociaż ludzie którzy piszą artykuły są bardziej zaznajomieni z regulaminem promocji. Ja zwykły mały człowiek czytając regulamin doszedłem troszkę niżej gdzie opisany jest tzw. klub orange z którego można zrezygnować wysyłając sms pod numer 60400 o treści STOP KLUB(autor przytoczył dział III punkt 22, natomiast punkt 23 dokładnie opisuje jak zrezygnować z klubu orange). W razie pisania kolejnych bzdur zachęcam na początku do uważnej lektury czegoś co się opisuje. dodatkowo propozycje UKE są po prostu śmieszne - żeby nie nazwać ich inaczej. Prawie wszyscy użytkownicy umieją czytać i pisać w związku z tym jeśli człowieku nie chcesz brać udziału w loterii to po co wysyłasz sms ? a jak wysyłasz sms to dlaczego później te pretensje ? przecież sam chciałeś, zwrotne info zazwyczaj powiadamia użytkownika gdzie może znaleźć regulamin a ja nie widzę nic złego na poświęceniu 20 min na jego przeczytanie przez szansą na wygranie czegokolwiek. w związku z tym uważam że ludzie którzy wysłali wiadomość z chęcią udziału w loterii sami są sobie winni bo nie dowiedzieli się nic więcej na jej temat za wyjątkiem przeczytania 1 wiadomości sms.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMIL napisał:
A ja myślałem ze chociaż ludzie którzy piszą artykuły są bardziej zaznajomieni z regulaminem promocji. Ja zwykły mały człowiek czytając regulamin doszedłem troszkę niżej gdzie opisany jest tzw. klub orange z którego można zrezygnować wysyłając sms pod numer 60400 o treści STOP KLUB(autor przytoczył dział III punkt 22, natomiast punkt 23 dokładnie opisuje jak zrezygnować z klubu orange). W razie pisania kolejnych bzdur zachęcam na początku do uważnej lektury czegoś co się opisuje. dodatkowo propozycje UKE są po prostu śmieszne - żeby nie nazwać ich inaczej. Prawie wszyscy użytkownicy umieją czytać i pisać w związku z tym jeśli człowieku nie chcesz brać udziału w loterii to po co wysyłasz sms ? a jak wysyłasz sms to dlaczego później te pretensje ? przecież sam chciałeś, zwrotne info zazwyczaj powiadamia użytkownika gdzie może znaleźć regulamin a ja nie widzę nic złego na poświęceniu 20 min na jego przeczytanie przez szansą na wygranie czegokolwiek. w związku z tym uważam że ludzie którzy wysłali wiadomość z chęcią udziału w loterii sami są sobie winni bo nie dowiedzieli się nic więcej na jej temat za wyjątkiem przeczytania 1 wiadomości sms.
Organizator uczciwy inaczej się odezwał Znajdź w 20 minut ten regulamin mając informację: regulamin dostępny na www.orange.pl baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...