Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS ze szkoły: Twoje dziecko było na wagarach

Utworzony przez monika b......, 24 sierpnia 2009 r. o 18:59 Powrót do artykułu
głupota. niech wymyślą lepiej dla dzieciaków i uczniów, elektronicznych nauczycieli a nie dzienniki. bo niektórzy w głowie nie pokolei też mają,mimo że posiadają tytuł magistra. p.s pozdrawiam szkoły,nauczycieli.. i hackerów:) którzy pstryk ... i cały ten system wezmą w swoje ręce. JEŻELI DOSTANĄ `ZLECENIE` lub się komuś ponudzi czy zamani zemścić. wszystkie oceny,frekwencja i te bzdurne uwagi pójdą nie w ręce rodziców a do kosza i `przeróbki`
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie staremu przypomniała się taka historia: Do podstawówki i liceum uczęszczałem we wsiomieście Świdniku. Na przełomie lat 50 i 60 rodzice na poczcie wykupili telefon, taki na korbkę. Tak, tak w Ś były jeszcze w roku 1966. Od tego czasu zaczęły się dla mnie paskudne czasy. Zanim doszedłem do domu ( 5 minut) po lekcjach mama już była powiadomiona o zarzutach (oczywiście niesłusznych) co do mojej osoby. Współczuję obecnym uczniom, bo bat na ucznia zawsze się znajdzie. Obojętnie czy internet, sms czy telefon na korbkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...