Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidarni z Pawłem Adamowiczem. Pikieta w Lublinie przeciwko nienawiści i przemocy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Tylko nie zakladajcie koszulek z napisem konstytucją i wolne sądy. Nie róbcie z tej tragedii polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już KOD wykorzystuje to wydarzenie politycznie. Normalnie żygać się chce. Ze wszystkiego robią politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś chory kryminalista chciał się zemścić, a ci od "spontanicznej akcji" robią polityczny spektakl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Facebooku w grupie Uroczy Lublin organizatorzy pisali, że jest to akcja protestacyjna. Kodziarze chcą zaistnieć? Może modlitwa będzie lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wy sami nakręcacie nienawiść i kreujecie takie postawy, koniec z pikietami i nienawiścią raz na zawsze. Człowieczeństwo niech każdy pokazuje swoim przykładem i zachowaniem bez bzdurnych spotkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i Oświata w miastach POdlegają Prezydentom Miast. Widocznie marnie opiekował się swymi POdwładnymi, że nie zapobiegli zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS swoją mową nienawiści przez trzy lata (wszystko to wina Tuska lub PO) wyhodowało sobie takiego Eligiusza Niewiadomskiego - może już niejednego. PIS dobrze o tym wie. Facet uwierzył że to PO wsadziło go do więzienia (co drugi w więzieniu siedzi za niewinność ) . Słuchałem relacje i komentarze z tego wydarzenia w TV Info i zaskoczył mnie absolutny brak jadu, gdyby mogli powłazili by w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, gangster chciał wyrównać rachunki z gangsterem, a tu już tło POlityczne jest dorabiane, + jeszcze szczyt hipokryzji i prośba o modlitwę za tego złodzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba powinien być protest przeciwko chorobom psychicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest wydarzenie polityczne. PIS siał nienawiść do inności, do innego myślenia. Ten gość mógł wybrać każdy inny moment, wybrał WOŚP - obiekt nienawiści pisu. Pis pluje na Owsiaka od lat. Ostatnia obrzydliwa szopka jest rodem z czasów stalinowskich. My tu zaraz będziemy mieli pogromy innowiercow, cudzoziemców, lewaków - na rodzenie sie tej nienawiści pozwalał od trzech lat rząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest przypadek to było przygotowane aby przede wszystkim uderzyć w Owsiaka jakim cudem bandyta miał akredytację aby wejść na scenę skąd wiedział wcześniej że prezydent Gdańska bedzie w tym miejscu.to prawda co politycy mówią to barbarzyński czyn tylko nasuwa się pytanie kto za tym STOI kto dzieli naród i kto prowadzi do NIENAWIŚCI. NARUTOWICZA też zamordował niby kryminalista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS swoją mową nienawiści przez trzy lata (wszystko to wina Tuska lub PO) wyhodowało sobie takiego Eligiusza Niewiadomskiego - może już niejednego. PIS dobrze o tym wie. Facet uwierzył że to PO wsadziło go do więzienia (co drugi w więzieniu siedzi za niewinność ) . Słuchałem  relacje i komentarze  z tego wydarzenia w TV Info  i zaskoczył mnie absolutny brak jadu, gdyby mogli powłazili by w d...
 A kto zrobił akcję widelec Szarek a totalna agresja opozycji, chęć wywołania przewrotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że o takim samym zamach i śmierci dziecka w łonie matki Polki w Berlinie też wspomnicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjdę na wasze zgromadzenie. Nie interesują mnie porachunki przestepców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mnie obchodzi że jakiś chomonciarz dostał nożem, widocznie zasłużył na to swoim dotychczasowym życiem. To jest dobry moment żeby pomyśleć nad sprawiedliwością dziejową. Żeby największe lody kręcił w życiu to i tak czeka go klepnięcie łopata przez grabarza. Niech mu ziemia lekka będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialność polityczną bierze na siebie PiS. Od początku swojego istnienia ryją, dzielą, oskarżają. Od kiedy przejęli rządy do swoich wojenek wykorzystują podległe służby jak policja, prokuratura. Wieszanie portretów europosłów z PO, sympatyzowanie z faszystami, dzielenie na lepszy i gorszy sort. To wszystko działa na wyobraźnię ludzi i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał się podpiąć do szerzonej ideologii i owoc takiego działania mieliśmy wczoraj. Pisowcy że wstydu powinni zapaść się pod ziemię. Gdzie była policja? Wczoraj chodziłem po centrum. Przed sztabem WOŚP nie było ani jednego policjanta. Brudziński zabronił? Policji brak odwagi żeby powiedzieć"dość" tego upolitycznienia, zachowujecie się beznadziejnie i mam nadzieję że kiedyś Was za to rozliczą. To coś co zaatakowało prezydenta Adamowicza biegało swobodnie po scenie i to coś mogło zabic lub ranić więcej osób. Gdzie byliście policjanci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek w stanie ciężkim a Owsisk zamiast przerwać imprezę dalej szaleje muzyka gra zachowuje się jak naćpany i gdzie tu szacunek do drugiej osoby on już traci rzeczywistość a może i rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ex więzień, który trafił za kraty za własne złe uczynki, frustrat nakręcony polityczną propagandą wyskoczył z nożem na scenę, by ulżyc swoim frustracjom, wyżył się na prezydencie Gdańska, nie zdziwię się jeśli zrobił to po kilku głębszych.... a tak naprawdę dźgnął nożem nie prezydenta Gdańska, ale symbolicznie chciał zabić demokrację i wolny wybór, wolne słowo, wolną myśl. O to walczył naród Polski po jażmie okupacji i rozbiorów Polski? Tego chcieliśmy? Nie! Pomyślecie o tym wy wszystcy, któryz plujecie tu jadem i  tak naprawdę niczym mentalnie nie różnicie się od tego frustrata.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD nawet tragedii nie uszanuje tylko musi wylezc na ulice. Nie zapomnijcie drzec mordami "wolne sądy". Widać właśnie jak te sądy działają. Won!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za imprezy masowe dpowiedzialny  jest organizator !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...