Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidarni z Pawłem Adamowiczem. Pikieta w Lublinie przeciwko nienawiści i przemocy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 07:57 Powrót do artykułu
znowu odezwało się kilku s***synów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek  w stanie ciężkim a Owsisk  zamiast przerwać imprezę dalej szaleje muzyka gra zachowuje się jak naćpany i gdzie tu szacunek do drugiej osoby on już traci rzeczywistość a może i rozum.
 Zrozum że Owsikowi zależy tylko na kasie. A ponieważ wyznaje zasadę ,,że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą,, to poleciał Adamowicz, widocznie zasłużył na śmierć skoro jakiś sprawiedliwy wymierzył mu karę za dotychczasowe uczynki. Ale zaraz zrobią z niego wariata aby Adamowicz mógł trafić na ołtarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ex więzień, który trafił za kraty za własne złe uczynki, frustrat nakręcony polityczną propagandą wyskoczył z nożem na scenę, by ulżyc swoim frustracjom, wyżył się na prezydencie Gdańska, nie zdziwię się jeśli zrobił to po kilku głębszych.... a tak naprawdę dźgnął nożem nie prezydenta Gdańska, ale symbolicznie chciał zabić demokrację i wolny wybór, wolne słowo, wolną myśl. O to walczył naród Polski po jażmie okupacji i rozbiorów Polski? Tego chcieliśmy? Nie! Pomyślecie o tym wy wszystcy, któryz plujecie tu jadem i  tak naprawdę niczym mentalnie nie różnicie się od tego frustrata.....
 Chyba pomyliłes dzisiaj rano leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na pewno będę uczestniczyła w tym proteście. Pragniemy ojczyzny bezpiecznej w każdym elemencie życia. Nadszedł czas zamanifestować nasz pokojowy opór przeciw bydłu z PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia modlę się za pana mimo że nie jestem zwolennikiem pana partii politycznej ale jestem człowiekiem jestem gotowy oddać krew.A tego debilka zamknąć dożywotnio bo to psychol który ułożył sobie życie za murami i tam tęskni myślę że ten czyn planował w więzieniu dlatego funkcjonariusze SW psycholodzy wychowawcy mogą coś wiedzieć w tym temacie a na pewno jego koledzy z pod celi musiał się chwalić planowac rozmawiać żebyś nigdy nie ujrzał światła dziennego.Jeszcze raz dużo zdrowia i siły dla Pana i rodziny pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO nigdy nie wybacza zdrady, ale będą sugerowali judasze że to PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na pewno będę uczestniczyła w tym proteście.  Pragniemy ojczyzny bezpiecznej w każdym elemencie życia. Nadszedł czas zamanifestować nasz pokojowy opór przeciw bydłu z PiS!
 kretynka, dzieci lepiej pilnuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD manifestuje przeciwko temu co uruchomił ....przemoc i nienawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest wydarzenie polityczne. PIS siał nienawiść do inności, do innego myślenia. Ten gość mógł wybrać każdy inny moment, wybrał WOŚP - obiekt nienawiści pisu. Pis pluje na Owsiaka od lat. Ostatnia obrzydliwa szopka jest rodem z czasów stalinowskich. My tu zaraz będziemy mieli pogromy innowiercow, cudzoziemców, lewaków - na rodzenie sie tej nienawiści pozwalał od trzech lat rząd
Kto ostatnimi czasy wieszczył, że polej się krew - politycy PO, redaktorzy Wyborczej. Kto udawał poległego za KOD pod sejmem - mąż urzędniczki prezydenta Trzaskowskiego. Kto oddawał życie za Rafała(Trzaskowskiego) - przyjaciel, aktor Żebrowski. Więc, nie zasłaniaj się innowiercami i cudzoziemcami, apeluj do swoich, Lewaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL - JESTEŚMY PRZECIWKO NIENAWIŚCI I PRZEMOCY, JAK RÓWNIEŻ PRZECIWKO NIESPRAWIEDLIWOŚCI, KRZYWDZIE I WYKORZYSTYWANIU BEZBRONNYCH! MÓWIMY STANOWCZE NIE! ODPOWIADANIU ZŁEM NA ZŁO! WOŁAMY TEŻ O POMOC I RATUNEK DLA NAJSŁABSZYCH! DLA CHORYCH ZEPCHNIĘTYCH NA MARGINES! DLA SAMOTNYCH! DLA MAŁYCH I DUŻYCH KTÓRZY SAMI OBRONIĆ SIĘ NIE POTRAFIĄ! MÓWIMY NIE! WSZELKIM PRZEJAWOM ZŁA! JEZU, UFAMY TOBIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na pewno będę uczestniczyła w tym proteście.  Pragniemy ojczyzny bezpiecznej w każdym elemencie życia. Nadszedł czas zamanifestować nasz pokojowy opór przeciw bydłu z PiS!
 Bydło, nawet te z PIS, to potulne zwierzęta. A do sedna rzeczy: takimi odezwami dolewasz oliwy do ognia nienawisci, który potrzymujecie do PISu od 2010 r. Przy tym ogniu nie zbudujesz  bezpiecznego domu dla swojego dziecka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propagowanie nienawiści wcześniej czy później przynosi takie owoce. Ludzie w trudnych chwilach chcą być razem i w jakiś sposób wyrazić wsparcie dla ofiary nienawiści. Dlatego ja się też wybiorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która strona sieje więcej nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka widać doskonale nawet na tym forum. Smutne to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kto sieje wiatr ten zbiera burzę". Akurat był potrzebny atak na pomnik ks.janowskiego? A może to zemsta zza grobu??? W poprzednim ustroju takich sytuacji nie było.To nam zafundowali działacze solidarności.Wkalkulowane to jest w fakt bycia politykiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jestem za granic są odwiedzając syna i nie mogę wziąć udziału w proteście nad czym ubolewam. Proszę Was jednak o ostrożność! PiS najprawdopodobniej wprowadza swój plan eliminacji przeciwników nie na drodze politycznych argumentów, ale fizycznej eksterminacji ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warta ta lewacka manifestacja. Kiedy bandyta Ryszard Cyba 19 pażdziernika 2010 roku w biurze poselskim PiS zastrzelił Marka Rosiaka a Pawła Kowalskiego poważnie ranił to żadnych pikiet nie organizowaliście. Wtedy pamiętam ile jadu z was lewaków się wylewało. Mówiliście że bardzo dobrze się stało, że zasłużył, śmierć pisowcom, itp. Śmieszni jesteście wy lewackie ścierwa. Teraz też prosicie o modlitwę za Adamowicza a tak to pier.do.licie że Boga nie ma, że rozdział państwa od kościoła powinien być itp wasze lewackie fanaberie. Jak trwoga to do Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski zachęcal do cepowania to się zaczęło. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marksistowe zydolewactwo, towarzysze Budynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z Lublina komuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warta ta lewacka manifestacja. Kiedy bandyta Ryszard Cyba 19 pażdziernika 2010 roku w biurze poselskim PiS zastrzelił Marka Rosiaka a Pawła Kowalskiego poważnie ranił to żadnych pikiet nie organizowaliście. Wtedy pamiętam ile jadu z was lewaków się wylewało. Mówiliście że bardzo dobrze się stało, że zasłużył, śmierć pisowcom, itp. Śmieszni jesteście wy lewackie ścierwa. Teraz też prosicie o modlitwę za Adamowicza a tak to pier.do.licie że Boga nie ma, że rozdział państwa od kościoła powinien być itp wasze lewackie fanaberie. Jak trwoga to do Boga.
 Do tego należy dołożyć jeszcze wściekłe ataki na biura poselskie PiS-u. Nie słyszałem, aby takowe były na po. "Strząsanie szarańczy z drzewa"- co miało oznaczać, ratowanie życia na pustyni? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...