Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co z tej waszej szopki jak bieda w kraju, a już lubelskie to prim wiedzie. No własnie, gdzie ta druga japonia, bo już mi mało życia zostało i sie jej nie doczekam, gdzie ten dobrobyt tych na dole tzn, robotników, tyle już lat czekamy, ale żeście nas równo oszukali. Także wam przydałaby się szopka pokazująca was jako kłamców. Dlaczego nie skaczecie przez płoty bo co, żeście równo rozwalili kraj, że nie ma już nawet płotów, za komuny one były. Także możemy wam podziękować za tą biedę za brak pracy, za wynagrodzenia w postaci jałmużny, za brak właściwej służby zdrowia, gdzie dzisiaj pisali, że na leczenie nie ma pieniędzy a pracownicy NFZ pobrali duże nagrody i podejrzewam, że to ci przy rządzie bo na dole dla nas nie ma. Także skaczcie, walczcie o tych na dole, to było chyba waszym celem, co już wy macie się dobrze. Chyba tak, bo b. przywódca solidarności nawet 8 dzieci wychował a nas teraz nawet na jedno nie stać przy ok. 1-1,5 tys. wynagrodzenia, a co mówić o takiej gromadce dzieci. OTO NASZA DRUGA JAPONIA W WYDANIU SOLIDARNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast urządzać szopki, lepiej niech ta żałosna zbieranina weźmie się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Zamiast urządzać szopki, lepiej niech ta żałosna zbieranina weźmie się do roboty.
Właśnie się wzięli, w przeciwieństwie do Ciebie, internetowy ibecylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demokracja bezposrednia, obywatele decydują - szukajcie tych stron w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwalniano mnie z pracy to żaden z solidarności nie postawił się za mną! Dzisiejsza solidarnośc to nie ta co kiedyś SOLIDARNOŚĆ . Dzisiejsze oszołomy z solidarności potrafia brać kasę i nic po za tym.Banda oszustów i swprzedawczyków ,sługusów PO PiSu i innych oszołomów. Wszystko co robą to gra pozorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest życie... pierdzieć w stołek i brać kasę za nic... Tylko się obudźcie, komuna się skończyła, kolej pada i gdzie wtedy się dossacie do stołków i kasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Jak zwalniano mnie z pracy to żaden z solidarności nie postawił się za mną! Dzisiejsza solidarnośc to nie ta co kiedyś SOLIDARNOŚĆ . Dzisiejsze oszołomy z solidarności potrafia brać kasę i nic po za tym.Banda oszustów i swprzedawczyków ,sługusów PO PiSu i innych oszołomów. Wszystko co robą to gra pozorów.
ale opowiadasz głupoty, co żeście narobili, rozwalili kraj, to własnie wyście tj. solidarność z lat 80 robiła głupie strajki z powodu, tego, że kotlet zdrożał raz na 5 lat o 10 groszy, dlaczego teraz nie skaczecie, chodzi o tą solidarność z lat 80, przecież jeszcze żyjecie , b. przywódca też, dlaczego siedzicie cicho, zaczęliście to kontynuujcie dalej, aż do usranej śmierci, aż w kraju będzie ta pieprzona druga japonia, a nie siedzicie cicho, bo wam dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
To jest życie... pierdzieć w stołek i brać kasę za nic... Tylko się obudźcie, komuna się skończyła, kolej pada i gdzie wtedy się dossacie do stołków i kasy ?
no i co z tego, że komuna się skończyła, za komuny nie było takiego oszustwa jak teraz, my na dole dostajemy ochłapy, albo wcale, mamy zamrożone płace na ok. 7 lat a góra przyznaje sobie po ok. 40 tys. nagród Gdzie ta solidarność, o to wam chodziło, abyśmy na dole "padali z głodu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i co z tego, że komuna się skończyła, za komuny nie było takiego oszustwa jak teraz, my na dole dostajemy ochłapy, albo wcale, mamy zamrożone płace na ok. 7 lat a góra przyznaje sobie po ok. 40 tys. nagród Gdzie ta solidarność, o to wam chodziło, abyśmy na dole "padali z głodu"
Komuna się skończyła i nastała ŻYDOKOMUNA, a ci to biedny POLAKU obedrą do gołej skóry i wyżej chuja nie POdskoczysz !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
demokracja bezposrednia, obywatele decydują - szukajcie tych stron w internecie
co to demokracja to my wiemy, Ty myślisz, ze ktoś jest głupi, gorzej z tym decydowaniem bo ja np. nie wyrażam zgody na to aby góra brała tak wysokie wynagrodzenia i jeszcze tak wysokie premie. Ja np. chcę aby ci co pchają się na stołki tj. są wybierani przez nas w wyborach czy to do rządu, sejmu, senatu, czy na radnych nie dostawali żadnego wynagrodzenia, ponieważ oni chcą pełnić dobrowolnie te obowiązki i zgłaszają swoją kandydaturę to więc niech je pełnią jako wolontariat, teraz to modne. No i co z tego, ze ja mogę decydować jak ja nic nie mogę zrobić w tym zakresie. Także przestań powtarzać puste slogany. A czy ty myślisz, ze jak inni przyjdą to o nas się będą martwić, ano, już, od razu. Nam na dole tylko się wciska, że od lat jest kryzys, że mamy zaciskać pasa, chyba tylko po t aby góra miala więcej dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Komuna się skończyła i nastała ŻYDOKOMUNA, a ci to biedny POLAKU obedrą do gołej skóry i wyżej chuja nie POdskoczysz !!!!
no to proszę co gorsze, komuna czy żydokomuna, o to chodziło pieprzonej solidarności z lat 80 abyśmy głodowali, to brawo osiągnęliście cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Solidarność nie robi szopek, ale zajmie się wyprowadzeniem największej firmy z regionu ZA Puławy do Tarnowa. Solidarność ma do załatwienia PRAWDZIWE PROBLEMY, ale najwyraźniej je ma w d... i zajmuje się głupotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarząd solidarności chce zapunktować ? choć przegrał wszystkie sprawy dla miejscowego pracującego elektoratu ? Pajace pilnują swoich pensyjek ? - odźwierni rudego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że coś robią apelują do otumanionych propagandą sukcesu POwców. Ludzie jesteście zgorzkniali i macie prawo być wściekli, ale właśnie bądźcie wkurzeni na tych skarykaturowanych z rzadu. Obudźcie się, bo was okradną! Już jest bardzo źle jak ludzie przestają się śmiac nawet przez łzy. To już 3 stopień polskiej depresji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalosni sa owi Zwiazkowcy! Umieja zadbac o wlasny garnusze w sposob niebywale madry i skuteczny. Cala zas reszte karmia idiotyzmami i prowokuja celem zaistnienia jako niezbedna sila przewodnia klasy robotniczo-chlopskiej! My to juz znamy, slyszelismy z ust wielu poprzednikow tylko z innych czasow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko na tyle solidarność stać odstawić szopkę a w Świdniku za podwyżkę kotleta robili w latach 80-tych wielką demolkę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal! Przestaliście 23 lata na tym swoim styropianie i nie zrobiliście niczego, podkreślam, niczego pożytecznego dla tego smutnego kraju. Teraz macie czelność publicznie obrażać demokratycznie wybrany polski rząd i parlament - nawiasem mówiąc najlepszy od wielu dekad. Panom związkowcom już dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe, że "Solidarność" nie organizuje żadnych protestów, happeningów ani w ogóle żadnych zadym, gdy u żłoba aktualnie jest jakiś PiSuar, AWS albo inne "polskie patryjoty"... Czyżby tak naprawdę nie był to apolityczny związek zawodowy, którego celem jest obrona onteresów pracowników najemnych - wszystkich, nie tylko tych, w największych zakładach, tylko coś w rodzaju bojówki wyżej wymienionych politycznych partii? Całe szczęście, że 20 lat temu wypisałem się z tego gówna, przez co dziś nie mam moralnych dylematów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dla nas jest pięknie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Król , aleś pan dosrał Tuskowi . Tylko że on mało orientuje się gdzie leży Lublin . Ta dziura w Polsce "B" , mało ich i go interesuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...