Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż prezydencki w Lublinie: Duża przewaga Żuka

Utworzony przez Gość, 24 października 2014 r. o 07:42 Powrót do artykułu
widać niby-narodowa, patriotyczna, ale prorosyjska brać nie próżnuje i obraża na forum. Putina pieski do szczekania  :)
Każdy ma prawo do swoich poglądów. To że ktoś ma inne zdanie na pewne sprawy niż Twoje to nie znaczy że jest twoim wrogiem czy pieskiem Putina. A tak przy okazji, nazywanie kogoś pieskiem Putina jest wg Ciebie komplementem i nikogo nie obraża??? Widzę, że wyznajesz zasadę "Albo jesteś z nami albo przeciwko - czyli pieskiem Putina?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda bracie! Dlatego ja czekam na kandydata, który odrzuci dobra doczesne. Zrzuci zbrukane grzechem odzienie i przywdzieje skromną szatę jutową. Będzie żywił się miodem i szarańczą, a w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będzie nas wszystkich obmywał z grzechu w Bystrzycy.  Tak sobie wyobrażam przyszłego prezydenta Lublina - prawdziwego patriotę stojącego na straży polskiej racji stanu.  Precz z dobrobytem!!!! Precz z cywilizacją!!!! Budujmy wyłącznie kościoły i umartwiajmy się! 
Albo kościół albo POstępująca komunizacja kraju,nie wiem co lepsze,kościół jednoczy ,komunizm to afery,oszustwa,sitwa i rozkradanie wszystkiego co jeszcze nam zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondazowania Homo Homini ( jak ktoś zauważyl "Homo nie wiadomo" bo potrafi się POmylić o kilkanaście %) się zabezpieczyla. Wie że za pieniądze musila POdać takie wyniki ale napisała że ponad 18 % jest niezdecydowanych. Jak wygra Muszyński to powiedzą że wszyscy niezdecydowani zagłosowali na PiS a na Żuka nie zaglosowali ci co mieli głosować. Ta sondażownia zaraz POwie ze Żuk wygra z Biedronką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezedent Zuk ma doswiadczenie pomysl na miasto i tylko On nadaje sie na Prezydenta Lublia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie ludziska w Lublinie przejrzeli na oczy i PiS przejdzie do krainy zapomnienia. Przy czym wcale nie zachłystuję się PO, ale b. podoba się mnie to co robi p.Żuk dla Lublinka. Tak trzymać Panie Prezydencie !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis jak zwykle nie wierzy w sondaze bo nie oni wygrywaja tak zreszta jest od lat od kiedy stracili wladze w Polsce. Oby wygral Zuk w pierwszej turze bo szkoda czasu i kasy na organizacje kolejnych wyborow. Wiec zachecam poswieccie te 15 minut w dniu wyborow i glosujcie na ludzi ktorzy pokazali ze mozna ze potrafia ze maja plan na rozwoj miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz pis pluje bo liczyl pewnie na lepszy wynik a skoro tak marnie to wyglada to musial byc spisek i klamstwo. A nawet kandydaci na prezytenta popieraja inwestycje Zuka wiec wynik nikogo nie dziwi i ludzie tez maja oczy ze Lublin sie znienia rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze teksty tej kampanii to P. Muszynskiego ze mamy zyc "z dumy" i koleja jechac do Warszawy w 40 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie ma co tracic czasu i glosu na kandydata ktory dopiero sie uczy co to jest samorzad i nie ma pomyslu na inwestycje puste hasla tylko a ludzie potrzebuja pracy . Moj glos ma Pan Zuk ktory wie co robi. Dzieki strefie ekonomicznej jest szansa na nowe miejsca pracy jak czytamy w prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy wiedza najlepiej kto potrafi zarzadzac miastem i niech glosuja za Prezydenta Zuka to bedzie miasto dalej sie rozwijalo do tego rozsadnych radnych trzeba skreslic prorozwojowych zeby nie stracic 4 lat i nie wracac do czasow kiedy miasto spalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy kto ma glowe na karku i nie jest Mu obojetne nasze miasto to zaglosuje na Prezydenta Zuka to oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo homini robi sondaze tak aby ci którzy za nie placą byli zadowoleni.Potrafią się POmylić o 10 %. Więc jest to ściema a Żuk nie wygra w PiSowskim mieście. Ważne jest to, że Zuk kazal wpisać, że Kowalczyk ma 3% poparcie. A to znaczy, że POświęcił Wspolne Koryto i Kowalczyka. I co powiecie. Żuk was oszukał. On oszukuje PO kolei wszystkich. Nie wazne kogo pytają. Wazne jakie wyniki POdadzą media. Ale przegięli. Żuk nie ma ponad 40 %. Zobaczycie 16 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd  Żuk jest prezydentem Lublin się rozwija. Ja na pewno zagłosuję na Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory wyjedźcie z tego miasta do Torunia do waszego mentora Tadeusza R. to wam jeszcze bardziej łby zwali  !!! A , zabierzcie tego nieudacznika Muszyńskiego , który wyskoczył jak filip z konpi i umanił sobie że będzie Prezydentem.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naturalne ze wygra Prezydent Zuk pis jak zwykle probuje zaklamywac rzeczywistosc i wszedzie weszy spisek a sondazownie zawsze mieli za nic i oby tym razem tez sie przekonali ze licza sie czyny nie slowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, idź do ratusza i spytaj za ile i jakim kosztem i nie truj du..y na forum. Odpowiedź na nurtujące cię pytania gwarantuje ci ustawa o dostępie do informacji publicznej. Powstałe czy powstające inwestycje (lotnisko, stadion, baseny, drogi dojazdowe do obwodnicy, uzbrojenie strefy ekonomicznej itd.) wpływają znacząco na komfort mojego życia (wyrażam swoją opinię do której mam prawo) i mogę z przyjemnością spłacać kredyt za który te inwestycje powstały. Mam zamiar z ww. inwestycji korzystać często dlatego jestem zadowolony że powstały. Jak nie chcesz spłacać długów miasta to jest wiele miejsc w tym kraju gdzie władza nie inwestuje w rozwój miasta - świat stoi otworem, przyjmą cię z otwartymi ramionami.
  Jeżeli Twoim zdaniem jest to trucie d..y to gratuluje. Wiadomo że kożystajac ze środków unijnych musisz miec swój wkład a ten był brany w wiekszosci z kredytów. Widze że wychodzisz z założenia postaw sie i zastaw się. - a co bedzie kiedyś to mnie nie obchodzi Ciekawe czy tak samo postepujesz w swoim gospodarstwiie domowym - ale to juz nie moja sprawa. Natomiast jeżeli to dotyczy mnie - to mam prawo zwrócić na to uwagę i nie jest to trucie d..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez Zuk jedynie co robi dobrze to " skutecznie zadluza lublin". Na kredyt to i jak moge budowac, a potem karze wam to spłacać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby inwestowac trzeba wydawac kase miec tez na wklad wlasny w przypadku inwestycji dofinansowanych z UE to co proponujesz nie robic nic bo zadluzenie sie zwieksza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, przecież jak byście nie tłumaczyli to "zadłużenie" to jedyny argument opozycji... każde z największych miast polski jest solidnie zadłużone, szczególnie te z mocno inwestycyjnymi budżetami jak Lublin, poza tym na zwiększanie zobowiązań i zadłużenia można sobie pozwolić tylko przy wzroście dochodów, inaczej ustawowe wskaźniki nie pozwolą i żadne sprawozdanie w RIO nie przejdzie... i nikt nikomu z dnia na dzień nie będzię kazał spłacać tych strasznych kredytów, to się odbywa cały czas, przeciętny kowalski nie ma nawet świadomości, że na bieżąco spłacane są stare zobowiązania i zaciągane nowe... Żuk jest bardzo rozsądnym, kompetentnym i szanowanym człowiekiem, poczytajcie jak go chwalą w Polce, jak bryluje w rankingach, gdyby nie ten pisowski beton miałby z 60-80% poparcia jak Szczurek w Gdyni, Grobelny w Poznaniu itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej glosowac na sprawdzonych kandydaci bez doswiadczenia w samorzadach to beda miesacami uczyli sie co jak dziala w urzedzie no chyba ze pojda na latwizne jak Pani Gruszka i zatrudnia ekspertow od wszystkiego. A tak na powaznie to tylko Zuk z tego grona nadaje sie na prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...