Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja tylko mam nadziej ze Pan Pękalski pożegna sie  z Zarządem raz na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sosnowski?ten od barszczu? to my mu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PIS !! Koniec tych nieudaczników z PO i PSL już tuż tuż... Sami się pogrążają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pan Andrzej Pruszkowski - młody, kulturalny i spokojny polityk. Za jego rządów Lublin sie rozwinął jak nigdy dotąd. I dużo kontaktów ma i pparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu co z stypendium z Budimex-u 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Pękalskim to racja że trzeba się pożegnać, Trwa to dość długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Tylko PIS !! Koniec tych nieudaczników z PO i PSL już tuż tuż... Sami się pogrążają :)
 Odechce wam się pisuarów gdy nawe sprzątaczka będzie podpisywać deklarację sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisory już raz rządziły same i lublin i region stał w miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisory już raz rządziły same i lublin i region stał w miejscu
POpapraniec, to brzmi "dumnie", co tam jakiś pisior. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Odechce wam się pisuarów gdy nawe sprzątaczka będzie podpisywać deklarację sumienia.
Co tam pisuary. POpaprańcy, to dopiero mądrusie. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC kolesie troszkę pozmieniają stołki a my dalej będziemy robić na 0,5 ml. rzeszę urzędników. Kiedy będzie to tanie państwo ja rozumie rządzących ktoś musi na nich głosować więc głosujących trzeba zatrudniać.  Szanowni mieszkąńcy idźmy na wybory zagłosujmy na całkiem inne twory dość już tych oklepanych twarzy wielkich rządzących. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pan Andrzej Pruszkowski - młody, kulturalny i spokojny polityk. Za jego rządów Lublin sie rozwinął jak nigdy dotąd. I dużo kontaktów ma i pparcie.
Przecież rządził Lublinem dwie kadencje ? I co nic dosłownie  NIC ! kpl. dno i dwa metry mułu. Ten nadęty facio jedynie nadaje się naturystę podobno w tym jest dobry. Ja wątpię czy on jest w czymkolwiek dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC kolesie troszkę pozmieniają stołki a my dalej będziemy robić na 0,5 ml. rzeszę urzędników. Kiedy będzie to tanie państwo ja rozumie rządzących ktoś musi na nich głosować więc głosujących trzeba zatrudniać.  Szanowni mieszkąńcy idźmy na wybory zagłosujmy na całkiem inne twory dość już tych oklepanych twarzy wielkich rządzących. 
tak - na korwo-mikkego i pisuary ! To ja wolę na gęsi już uratowały Rzym może i nam by pomogły bo te padalce nie nadają się do niczego oprócz psucia i zatrudniania swoich do zera !!!!!!!!!  ze sprzątaczkami włącznie ! Szanowni Państwo !  SZKODA POLSKI  na takich debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Pękalskim to racja że trzeba się pożegnać, Trwa to dość długo.
  Czas NAJWYŻSZY !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...