Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smaga? Smaga! I wszystko jasne! Mistrz świata wszechwag w pluciu bzdetami przez zaciśnięte zęby, na odległość. Usłużny, nadworny pisarczyk, zawsze pod ręką, gdy trzeba dokopać Ratuszowi. A ile premii taki pożyteczny gryzipiórek inkasuje za swoje wypociny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plują ludziom w twarz. Cwaniaki z partyjnego klucza PO mają za nic wszystkich, im się należy. Ile było hałasu o 1.5mln dla ministrów, powtarzam ministrów rzadzących Polska. A tu kilku cwaniakow przytula dwa miliony złotych i co? Nic... Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plują ludziom w twarz. Cwaniaki z partyjnego klucza PO mają za nic wszystkich, im się należy. Ile było hałasu o 1.5mln dla ministrów, powtarzam ministrów rzadzących Polska. A tu kilku cwaniakow przytula dwa miliony złotych i co? Nic... Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
Czy ty rozumiesz, co czytasz? Kontrola wyszła z Urzędu Miasta i to kontrolerzy stwierdzili nieprawidłowości. A raczej trudno ich powiązać z PiSem, jak sądzę. Debilizmem jest obarczanie PO za działania Ratusza, bo to na zlecenie Ratusza odbyła się kontrola. A co do plucia w twarz, to nikt nie robi tego z takim zapałem, jak PiS właśnie. Nowy, sowicie opłacany wicemister zdrowia naprzeciw zarabiających grosze pracowników ochrony zdrowia, to jeden z ostatnich przykładów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że umieszczenie takiego zdjęcia tytułowego jest tendencyjne i sugeruje, jakoby to Ratusz odpowiadał za przyznawanie nagród?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
Lubisz babrać się w szambie? A ile za palec Lichockiej, ile za "maseczki" i "respiratory" Szumowskiego, za "wybory" Sasina??? Za CPL,  którego nie ma? Za wielotysięczne podwyżki dla posłów? Za pic na wodę, łgarstwa i krętactwa " komisji" Antona Macierewicza? Chcesz się dalej licytować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umieszczenie takiego zdjęcia tytułowego jest tendencyjne i sugeruje, jakoby to Ratusz odpowiadał za przyznawanie nagród?
Nie tendencyjne, tylko celowa, perfidna, ohydna manipulacja. Oddziaływanie na podświadomość odbiorcy komunikatu. Ciekawe, kto by zapłacił, gdyby Prezydent zażądał sprostowania i przeprosin za niezgodne z prawdą, nieuprawnione wykorzystanie wizerunku. A miałby pełne prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TAM NA ZAMKOWYCH WŁOŚCIACH u JAŚNIE PANI KO-NTROLA WYKAZAŁA?
       Istnienie próżni doskonałej pod czachą TECZOWEGO potwierdziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kto by zapłacił, gdyby Prezydent zażądał sprostowania i przeprosin za niezgodne z prawdą, nieuprawnione wykorzystanie wizerunku. A miałby pełne prawo.  W czytanie artykułu mało kto się bawi, szkoda czasu. A wystarczy odpowiednia perfidna manipulacja, wmontowanie zdjęcia - i skojarzenia jak na stole. Jaruś Kurski móglby się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plują ludziom w twarz. Cwaniaki z partyjnego klucza PO mają za nic wszystkich, im się należy. Ile było hałasu o 1.5mln dla ministrów, powtarzam ministrów rzadzących Polska. A tu kilku cwaniakow przytula dwa miliony złotych i co? Nic... Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
 2 mln dla ministrów? Ja słyszałem jedynie o 6.5 mln dla urzędasów z Urzędu Marszałkowskiego gdzie w analogicznym okresie Urząd Miasta zatrudniający o 200 pracowników więcej wydał na nagrody 2 mlm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plują ludziom w twarz. Cwaniaki z partyjnego klucza PO mają za nic wszystkich, im się należy. Ile było hałasu o 1.5mln dla ministrów, powtarzam ministrów rzadzących Polska. A tu kilku cwaniakow przytula dwa miliony złotych i co? Nic... Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
2 mln dla ministrów? Ja słyszałem jedynie o 6.5 mln dla urzędasów z Urzędu Marszałkowskiego gdzie w analogicznym okresie Urząd Miasta zatrudniający o 200 pracowników więcej wydał na nagrody 2 mlm.
 A ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć za te 6.5 mln...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TAM NA ZAMKOWYCH WŁOŚCIACH u JAŚNIE PANI KO-NTROLA WYKAZAŁA?
Istnienie próżni doskonałej pod czachą TECZOWEGO potwierdziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... CO TAM NA ZAMKOWYCH WŁOŚCIACH u JAŚNIE PANI KO-NTROLA WYKAZAŁA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plują ludziom w twarz. Cwaniaki z partyjnego klucza PO mają za nic wszystkich, im się należy. Ile było hałasu o 1.5mln dla ministrów, powtarzam ministrów rzadzących Polska. A tu kilku cwaniakow przytula dwa miliony złotych i co? Nic... Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
2 mln dla ministrów? Ja słyszałem jedynie o 6.5 mln dla urzędasów z Urzędu Marszałkowskiego gdzie w analogicznym okresie Urząd Miasta zatrudniający o 200 pracowników więcej wydał na nagrody 2 mlm.
A ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć za te 6.5 mln...
 Na pewno mniej, niż za 2 mld rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TAM NA ZAMKOWYCH WŁOŚCIACH u JAŚNIE PANI KO-NTROLA WYKAZAŁA?
       Istnienie próżni doskonałej pod czachą TECZOWEGO potwierdziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubliniak mały zacietrzewiony człowieczku, o czym ty w ogóle piszesz? Przecież to kontrola z ratusza wykryła te wszystkie nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plują ludziom w twarz. Cwaniaki z partyjnego klucza PO mają za nic wszystkich, im się należy. Ile było hałasu o 1.5mln dla ministrów, powtarzam ministrów rzadzących Polska. A tu kilku cwaniakow przytula dwa miliony złotych i co? Nic... Lemingi napiszcie ile dzieci chorych na raka można by było wyleczyć....
 Przeczytaj artykuł jeszcze raz , a potem jeszcze i zapytaj mamy czy już zrozumiałeś , co przeczytałeś i dopiero wtedy komentuj to nie wyjdziesz na durnia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby forumowe lizod00py-amatorzy dewelorozwoju i cfelek z agencji pr dostały sraczki, wystarczy zdjęcie Sułtana i 1 komentarz "tęczowego". Lol.
Co by nie powiedzieć - jesteś jednym z bardzo nielicznych specjalistów od tematyki analnej na tym forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę trolle opłacane z magistratu tylko nicki zmieniają a treść ta sama ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę trolle opłacane z magistratu tylko nicki zmieniają a treść ta sama ....
Apel do wszystkich: nie reagować, nie odpisywać multi trollowi marszałkowskiemu! I tak się własną pięścią bidok zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to twój, srom_K_u, forumowy best-friend psycho-jasiniak chyba uciął sobie drzemkę.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...