Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPA JUDA - więcej niż grota solna

Utworzony przez Danuta , 17 marca 2018 r. o 11:22
Korzystałam z dziecmi w minione wakacje w rach dwóch karnetów czyli 2 x 6 wejśc....nie chorowalismy; w tym roku powtarzamy profilaktyke i relaks w super SPA JUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie tyle myślę o leczeniu się w sali solnej ile o wzmocieniu się przed infekcjami i chorobami. Stawiam na profilaktykę. Powietrze z jodem i magnezem to bardzo wazne. W minionym roku moje dzieci nie chorowały całą zimię. Zatem SPA JUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożytecznie i w odprężeniu sprzedzam czas z dziećmi nad morzem w mieście, gdy pada, wieje i nie mało słońca.  Kto nie wie, niech wybierze się na Czechów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam w życiu na profilaktykę. Aby zapobiec przeziebieniom kupuję sobie i dzieciom 6-krotne wejścia co dwa miesiące do sali solnej w SPA JUDA. Dbam o właściwe żywienie i dlatego zdrowo się trzymamy. Wdychane minerały bardzo pomagają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze sie odpoczywa w sali solnej...na drogę kupuję solne cukierki, nawilżają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z nowej edycji ćwiczeń na zdrowy kręgosłup + haloterapia. Wspaniale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spodziewałam się, że w sali solnej znajdę też podręczną bibliotekę...czas z ksiązką jeszcze szybciej mija i przyjemniej, i pożyteczniej...co za powietrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale odnowione wnętrze, teraz jak w Wieliczce :) swietne miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Kamila, ale ruch w grupie uskrzydla, zwłaszcza w czwartki z Panią Dorotką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i zdrowa bawialnia dla dzieci, ale nie tylko, bo sama z meżem odpoczywam gdy one ćwiczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam dziś i w planach mam jeszcze 5 wejść (czyli korzystniejszy cenowo karnet) z moją "czwórką". Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że są planowane zajęcia Pilates w soboty. Mój system zmianowy nie pozwalał mi na zajęcia w poniedziałem. Tak czekam na zajecia bo praca przy kompie zupełnie mnie usztywniła. Ale miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci moje wciąż chcą tam wracać, bo tam oprócz solanki jodowej jest wiele książek i zabawek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle dobrze odpoczywam w tym miejscu. Morze w mieście - ładnie je nazwano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie, korzystam z sali solnej profilaktycznie. To taniej niż leki na infekcje i przeziebienia. Zdrowa solanka z Debowca we wspaniałym rozpyleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Franek skończył dopiero roczek, jeszcze nie mówi, ale gdy zapowiedam, że pójdziemy do sali solnej SPA JUDA to skacze z radości i z nieciepliwością czeka na wyjście. Ale to zabawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smród i odór wydobywające się z groty i ze spoconych majtów obleśnych grubasów tam leżących, skutecznie zniechęcają klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu, chyba pomysliłaś wpisy? Tak bywa w saunach. Zapraszam Cię do SPA JUDA, czystej i jonizowej sali solnej z mgiełką solną, jodowaną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odprężyłam się  chodząc po soli. Niesamowity masaż. Oczywiscie były dwie serie wejść, ale wreście nie mam wiecznie zimnych stóp. Nie ma też potliwości. Zatem leczenie z ominięciem apteki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłam, że przychodzą przedszkolaki ze swoimi wychowawcami. Dobry wybór, bo miejsce bardzo zdrowe i relaksujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...