Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPA JUDA - więcej niż grota solna

Utworzony przez Danuta , 17 marca 2018 r. o 11:22
To miejsce ma niezwykły klimat i posiada zdrowe zaplecze, pełene minerałów. Widzę, że konieczna jest rezerwacja telefoniczna 724 80 60 80 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci mają alergię, wciąż zakatarzone...aż nie dowierzam, jak pomogła inhalacja solankowa w bawialni SPA JUDA na Czechowie....i dodakowo spotkania z książką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi odpowiadają sobotnie ćwiczenia w południe...zdrowy klimat i profesjonalizm Dorotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sala solna to dla mnie odkrycie. Nie dowierzałam, że po 6 wejściach, ihalacjach można tak się zrelaksować; a najbardziej się cieszę, że ustały bóle głowy...spacery po soli i wdychanie dobrego powietrza przynosi efekty po pracy biurowej przy kompie w małaym pomieszczeniu; polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wszystkich pomieszczeniach latają szerszenie i peruwiańskie trutnie-parszywce, irytując gości 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o właśnie, zapomnialam powiedzieć, że na miejscu okazały zbiór literatury dla dzieci i dorosłych...ale chyba nie ma przewodników do Ameryki Łacinskiej które starannie czyta Konstancja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam wczoraj z moimi dziećmi; niesamowity relaks....solna plaża to niezła atrakcja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsaniale się czuję po serii wejść na haloterapię, ustały bóle zatok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsaniałe miejsce na upały, klimat morski, tyle jodu; ponadto nowe ksiązki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z ćwiczeń Pilates połączonych z haloterapią. Niesamowiete wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morze w mieście, niezłe miesjce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komfortowe warunki ćwiczeń, bardzo dobrze się czuję po inhalacji, a ponadto tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci profilaktycznie korzystają z sali solnej z inhalacją i nie chorują, myślę o tym zanim zaczną się jesienne dzecze i wichury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dzieci  w wieku 6 i 9 lat i zorganizowałem urodziny w sali solnej SPA JUDA.... baaaardzo oryginalnie się wszyscy bawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma śniegu...ale jest plaża "solna"; na szczęście jest takie miejsce dla czas ferii. Korzystaliśmy w czasie przerwy światecznej. Dzieci zachwycone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez infekcji, bez grypy od 2 lat, bo regularnie korzystam z sali solnej....lekarze popierają i sa efekty; ponadto tańsza profilaktyka niż leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodze z dziećmi do SPA JUDA regularnie. Maja dobrą zabawę i wreszcie zapomniałam o przeziebieniach i grypach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...