Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spocznij, do żony odmaszeruj! (wideo)

Utworzony przez sapso, 19 lutego 2008 r. o 16:08 Powrót do artykułu
Sobczak ty się lepiej nie wypowiadaj na temat powrotu bo jak był pogrzeb jednego z żołnierzy to ty nawet się nie pojawiłeś ale myślę że powód jest znany wszystkim to nie twoja firma organizowała pogrzeb.Ja to bym ciebie człowieku wysłał do Iraku ale w jedną stronę byś miał czas na przemyślenia no i w końcu przyznał się do wszystkich przekrętów jakie zrobiłeś podczas swojej kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD ! Złotymi Zgłoskami ? A Ci z Wermahtu co okupowali lubelszczyznę też złotymi zgłoskami ? Jaki uczciwy człowiek chciałby za pieniadze najeżdżać obcy kraj ? Jest mi wstyd że Polacy dali się wmanewrować w ten Irak. A tylu jeszcze na świecie dyktatorów do obalenia, chociażby Łukaszenko. Blisko od Lublina. A już najgorsze to robienie ludziom wody z mózgu przez generałów, kapelanów itp. WSTYD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie wiecie jak tam jest to nie wysylajcie innych ... sami jedzcie tam i zobaczcie co sie dzieje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio zmarł Robert C . poszkodowany w wypadku w ktorym zginął plutonowy Andrzej Flipek. Niech spoczywaja w pokoju wiecznym ( znałam ich obu. tata był ich przyjacielem (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...