Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spopielarni zwłok przy ul. Głuskiej jednak nie będzie. Miasto się nie zgadza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2018 r. o 21:47 Powrót do artykułu
Ciemnota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik, który ongiś wydał decyzję zezwalającą powinien bulić Inwestorowi odszkodowanie z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha sredniowiecze i dzicz kompletna znowu gora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zaścianek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w Czerniejowie urzędy się zgodziły na wybudowanie takiej spopielarni jeszcze bliżej sąsiadujących z nią zagród. Czy ktoś coś rozumie z tego co wyczyniają nam tutejsze POlityki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerniejów jest ze 20 km od Lublina, więc blisko. Nie trzeba jeździć do Stalowej Woli lub Warszawy. A w Lublinie dalej zaścianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się śmiać z tych ludzi. Im trzeba wreszcie powiedzieć prawdę - Ziemia nie jest płaska i nie podtrzymują jej 4 żółwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by to wam pod nosem wybudowali krematorium to inaczej byście mówili, a tak wyzywacie kogoś od ciemnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt was nie wyzywa od ciemniaków. My wam to tylko uświadamiamy. To jest fakt, a z faktami się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krematorium w Lublinie? Jak w czasie wojny. Co na to żydzi? A może na Krakowskim Przedmieściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w stanie pojąć dlaczego ktoś za mnie będzie decydować co mam zrobić ze swoim ciałem po śmierci? Dlaczego ktoś obcy ma mieć więcej praw względem członka mojej rodziny niż sama rodzina? A w zakładzie Hades w Białej kremacja rzeczywiście jest tańsza od tradycyjnego pochówku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...