Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiecie co, przestańcie pieprzyć o wizerunku miasta, bo ten i tak jest zaszargany maksymalnie skrajnie prawicowymi sympatiami tubylców, dewocją i niezdolnością do zrównoważonego rowoju. Co ma piernik do wiatraka? Kto nie odróżnia spopielarni ciał od krematorium na Majdanku niech sobie obejrzy i jedno i drugie - zobaczy różnicę. Żydom się źle skojarzy? Jak im się źle kojarzy to niech się pukną w łeb. Myślę, że co najwyżej paru odjechanym ortodoksom w chałatach i pejsach. Dym raczej robią ci, którym kasiora za kupczenie grobami i wystawne dwuetapowe pogrzeby urwie - też odjechani i w czarnych chałatach z krawatami w poprzek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze!! w końcu powstanie u nas krematorium... sprzeciwy historyków są śmieszne!! gdzie ma być krematorium jak nie w pobliżu cmentarza - a Majdanek jest aktualnie największym cmentarzem w Lublinie... inwestycja jak najbardziej zasadna bo w tej chwili kremacja w naszym mieście jest "dobrem" ekskluzywnym - dla jasności - sama kremacja nie jest jakoś specjalnie droga 600 (cena z przed 3 lat)... to transport do Warszawy czy do Bydgoszczy (najbliższe krematoria) pochłania kupę kasy - Bydgoszcz 1500 zł (nie wiem jak z naszą stolycą)... 600 zł a 2100 zł to jednak znacząca różnica... więc dlaczego krematorium nie miałoby tu powstać??? bo mocherki zakrzykną nie?? NONSENS!!!! życzę powodzenia właścicielom Styksu, oby się Państwu udało!! pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jedyne sensowne miejsce w lublinie- najwiekszy cmentarz komunalny w miescie a gdzie ma ona stac przy blokach mieszkalnych czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakies wszystko jest chore! Pozwolcie ludziom pracowac i budowac! Gdzie ma byc ta spopielarnia? na Krakowskim Przedmiesciu..? Ludzie opamietajcie sie ... Mamy juz deb***stwo w wykonaniu swira Macierewicza i jego bandy ! To chyba wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg Pana ze Styksa o moralnosci i wrażliwości rozsrzygnął ustawodawca. Np o mojej moralności rozstrzygam ja, a Pan , podejrzewam, o swojej. Żaden ustawodawca i żadne jego prawo o tym nie rozstrzyga, moralność iwrażliwość jest w człowieku, to dyktuje własne sumienie, rozum,poczucie soliarności międzyludzkiej, jest jeszcze coś takiego jak etyka w biznesie. To może by tak jeszcze chińską knajpę obok schroniska na Pancerniaków i bacutil przy stadninie koni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem o co tyle krzyku , niech dziennik wyborczy zajmie sie wazniejszymi sprawami , a gdzie ma popielarnia stanać ? z reszta jest ona potrzebna , po co ma ktos jezdzic po innych miastach skoro mozna bedzie w lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do koli: albo jestes tak glupia albo tylko udajesz naiwnna, o jakiej morlanosci ty w ogole mowisz? uwazasz ze obecnie jest ona lepsza niz podczas II wojny swiatowej , jest jeszcze gorsza myslisz o rzeczach i czynnach ktore byly juz dawno , lepiej mysl o swojej morlanosci obecnie, zobacz co sie dzieje w Chinach , w Indii i Tajlandii 10 letnie dziewczyny sa za 20 dolarów sprzedawane do domow publicznych , a dzieci z panst 3 -ego swiata umieraja z glodu i pragnienie , wiec do cholery o jakiej ty solidarnosci miedzy ludzkiej mowisz??? o jakiej ŚMIESZNEJ etyce w biznesie ty mówisz ? myslisz ze takie firmy jak NIKE czy Adida ktore wykorzystuja tania sile robocza w Chinach i doklejaja 3 białe paski sa lepsze??no ale nic na tylek jakos zakladasz ubrania tej marki i sie nie zastanwiasz kto to łatał do kupy , albo NESTLE najwiekszy potentatn w branzy cuekierniczej ,ktory wykorzytsuje nieletnie dzieci w panstwach 3-ego swiata po to aby zebrac ziarna kakowca no ale co tam ,jesz batona , wiec sie puknij w glowe i zastanow o jakiej ty swojej morlanosci mowisz!!! bo jestes smieszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Wg Pana ze Styksa o moralnosci i wrażliwości rozsrzygnął ustawodawca. Np o mojej moralności rozstrzygam ja, a Pan , podejrzewam, o swojej. Żaden ustawodawca i żadne jego prawo o tym nie rozstrzyga, moralność iwrażliwość jest w człowieku, to dyktuje własne sumienie, rozum,poczucie soliarności międzyludzkiej, jest jeszcze coś takiego jak etyka w biznesie. To może by tak jeszcze chińską knajpę obok schroniska na Pancerniaków i bacutil przy stadninie koni?
albo jestes tak glupia albo tylko udajesz naiwnna, o jakiej morlanosci ty w ogole mowisz? uwazasz ze obecnie jest ona lepsza niz podczas II wojny swiatowej , jest jeszcze gorsza myslisz o rzeczach i czynnach ktore byly juz dawno , lepiej mysl o swojej morlanosci obecnie, zobacz co sie dzieje w Chinach , w Indii i Tajlandii 10 letnie dziewczyny sa za 20 dolarów sprzedawane do domow publicznych , a dzieci z panst 3 -ego swiata umieraja z glodu i pragnienie , wiec do cholery o jakiej ty solidarnosci miedzy ludzkiej mowisz??? o jakiej ŚMIESZNEJ etyce w biznesie ty mówisz ? myslisz ze takie firmy jak NIKE czy Adida ktore wykorzystuja tania sile robocza w Chinach i doklejaja 3 białe paski sa lepsze??no ale nic na tylek jakos zakladasz ubrania tej marki i sie nie zastanwiasz kto to łatał do kupy , albo NESTLE najwiekszy potentatn w branzy cuekierniczej ,ktory wykorzytsuje nieletnie dzieci w panstwach 3-ego swiata po to aby zebrac ziarna kakowca no ale co tam ,jesz batona , wiec sie puknij w glowe i zastanow o jakiej ty swojej morlanosci mowisz!!! bo jestes smieszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalarnia powinna sią tam znajdować. Co ma to całe żydostwo do gadania u Nas. Niech sobie u siebie prowadzą te święte wojenki. Od Polaków WARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ja za życia wygłaszam wolę, że chę być spopielony, to nie oznacza że przyjadą Niemcy, zabiorą mnie, zagazują, i wrzucą do dołu. To oznacza, że będę skremowany, to co ze mnie zostanie wsypią do puszki i do ziemi. Nie tak dawno zmarła bliska mni osoba. Mieszkała wiele lat w USA, po śmierci chciałą być skremowana. I co? Zwłoki trzeba było wieźć do Wawy, spopielone do Lublina. Ile można oszczędzić ludziom zachodu. Jestem za tą inicjatywą (budowa spopielarni), a skoro fornalom i wozakom lokalizacja nie odpowiada, niech z łaski swojej oddadzą swój grunt ojcowy, gdzie taka spopielarnia stanąć może. Dodatkowo pytam - w jaki sposób owi protestujący przeciw budowie spopielarni hołdowali pomordowanym na majdanku w ostatnich 10 latach??? Gębą??? Nie mam więcej pytań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy historycy - z nazwiska głoszą takie herezje. Co to znaczy - spalarnia (nie krematorium) zepsuje wizerunek miasta. Cóż to za bzdury. Według tej logiki - że skoro Majdanek leży w Lublinie i spopielarnia byłaby usytuowana w Lublinie - nie ważne gdzie - to znaczy że zepsułoby to wizerunek miasta? To może "historycy" czy też osoby za takowych się uważający, wystąpią do Ministerstwa o rozszerzenie strefy ochronnej na całe miasto Lublin? Miejsce pamięci, jakim jest Majdanek, potraktowane jest z całym szacunkiem. Czy sens ma wywoływanie kolejnej wojny "na zwłoki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ten pomysł nie razi. Kremacja to przecież normalna formach pochówku, w dodatku akceptowana przez Kościół. Jeśli mowa o pamięci i szacunku, to może ktoś zwróci uwagę na to, co dzieje się w pobliżu cmentarza i muzeum na początku listopada. Wata cukrowa, tandetne zabawki, hot dogi...odpust. Totalny syf... Czytałem też o protestach społeczności żydowskiej. Trochę to obłudne. Przypomina mi się sprawa Plazy. Kiedyś był tam obóz pracy, o ile wiem to głównie dla Żydów z Wieniawy. Ciekawe dlaczego dzisiaj nie ma po tym śladu. Są sklepy i centrum rozrywki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Sobczak prawdziwy wlasciciel Styksu niech krematorium postawi sobie u siebie na Bursztynowej gdzie mieszka a nie na Majdanku.i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż przykro stwierdzić, że faktycznie może to się niepodobać dwum dość licznym grupom społecznym (chyba wymieniać nie trzeba) zamieszkałym na terenie Lublina, i na nieszczęście Pana ze Styksa nie należy do żadnej z nich. Ale jak zwykle jak nie wiedomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest spopielarnia, to jest krematorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cmentarz można było zrobić w pobliżu A spalarni zwłok nie ,tu chodzi o ogromną łapuwę lub udzial jakiegoś urzędasa nic po za tym taki powalony kraj z nieograniczoną władza urzedasów. A co cmentarze będą się rozrastać do niebotycznych hektarow i ładować kasę czarnej mafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zakrawa na farsę ! Kto daje sobie prawo do dawania lub nie zezwoleń ! Po to jest prawo i należy go przestrzegać i basta ! A wszystkich pseudo "ochroniarzy" zabytku odsyłam do innych zezwoleń - patrz PLAZA !!!!!!!! Prawo nie zabrania ! czyli można i koniec !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinowi szkodzi smród, bród, ubóstwo i psie kupy a nie spopielarnia, inne miasta mają a u nas powieksza się cmentarze to jest ekonomia i dbałość ekologów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W temacie nie mam nic więcej do dodania poza tym: Komentarz do tego chorego pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spopielarnia zwłok napewno nie zagrozi wizerunkowi obozu Majdanek.Temu wizerunkowi bardziej szkodzi bałagan panujący na jego terenie.Wysokie chwasty,śmieci niekoszona trawa.to psuje obraz.Może ta publikacja zmusi dyrekcję obozu do sprzątnięcia swojego terenu od strony u. Wyzwolenia .Wspaniały widok wysuszonych badyli chwastów wysokich na metr daje obraz dbałości o powierzony teren.A ponadto wezwanie do władz województwa kiedy zostaną zaspokojeni finansowo właściciele wywłaszczonych pod obóz terenów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...